Yettel - Pitanja i odgovori

Mozda cu da probam Globatel.Inace ovaj broj imam skoro 30 godina,od kako su Braca Karic osnovali firmu,pa posle presla u Mobtel.
Probaj ali nemoj da se cudis kada ti ne stigne neki sms i kada izgubilš internet a to je kod njih sasvim normalno...
Da su dobri , odavno bi neko od MTS,Yettel,A1 propao.

ja sam nekako "emotivno" vezan za MobTel, Telenor, Yettel ... jbg ista mreza od 2001.
tesko da bi sad neki drugi operater mogao da me animira.
Osim Wodafona ali nece on kod nas :D
Mobtel je imao neku draž iako je lopina osnovala tu firmu preko države. ?
 
Probaj ali nemoj da se cudis kada ti ne stigne neki sms i kada izgubilš internet a to je kod njih sasvim normalno...
Da su dobri , odavno bi neko od MTS,Yettel,A1 propao.
Пребацио сам један број на Глобалтел, чисто ме привукло то што нема уговора а цена је више него повољна.
За то време, једном се десило да им је нестало нета на пар сати, одмах су свима послали извињење и додали по 20ГБ нета.
Обзиром да користе инфраструктуру А1, техничке сметње су везане за одржавање А1 везе и могуће је да ту има и мало кочења, чак и намерног.

Иначе, сав неискоришћен нет пребацују на следећи месец, нема скривених и "писано малим словима" фора које мтс и остали навелико практикују.
Апликација им је добра, уз телефон и нет иде ти аутоматски и могућност гледања тв-а, наравно, основни канали + смрдинк али ко воли, има.

У овако малој средини, не постоји могућност да оператер пропадне пошто се нико неће усудити да спусти цене које иду до разлике од највише 10% између њих, тако да праве конкуренције нема, имаш покривеност и то је то.
 
Moze like ko se seća ovoga 😍
Mada sam koristio i MTS postpaid neko vreme ali Mobtel mi uvek bio zakon.

PXL_20220623_072225914.jpg
 
Probaj ali nemoj da se cudis kada ti ne stigne neki sms i kada izgubilš internet a to je kod njih sasvim normalno...
Da su dobri , odavno bi neko od MTS,Yettel,A1 propao.


Mobtel je imao neku draž iako je lopina osnovala tu firmu preko države. ?
Ne koristi net na telefonu,samo Wi-Fi sa kompa.ne treba mi njihov net nizasta.Treba oni da mi odredjuju koliko i kad mogu da potrosi,.Ovako Viber i poruke i videa,koliko hoces.
 
Probaj ali nemoj da se cudis kada ti ne stigne neki sms i kada izgubilš internet a to je kod njih sasvim normalno...
Da su dobri , odavno bi neko od MTS,Yettel,A1 propao.


Mobtel je imao neku draž iako je lopina osnovala tu firmu preko države. ?
Ta firma je nastala od brace Karic,kome je Milosevic dao pare od zajma za preporod Srbije.Gde su ljudi davali cele plate ,na odlozen povratak i bespovratno.
 
Ta firma je nastala od brace Karic,kome je Milosevic dao pare od zajma za preporod Srbije.Gde su ljudi davali cele plate ,na odlozen povratak i bespovratno.
Tako se pravio privatni biznis 90ih ... sponzorisali svi gradjani da bi neki profitirali.
Imam teoriju da nam sankcije i nisu toliko stetu napravile koliko pljacka koju je drzava sprovela preko Dafina i Jezde.
 
Tako se pravio privatni biznis 90ih ... sponzorisali svi gradjani da bi neki profitirali.
Imam teoriju da nam sankcije i nisu toliko stete napravile koliko pljacka koju je drzava sprovela preko Dafina i Jezde.
Ma da,sve one namestene nestasice kafe,secera mleka i ulja,pa benzina,ali je ipak narod uspeo da izgura nekako.Platu ako ne primis do uvece koja je vredela 25 maraka,sutradan nisi mogao da dobijes 10.Dafina i Jezda su posebna prica.I preko njih je Miloseviceva bagra prala novac,koji je otisao na Kipar,u njihove banke.Koje ameri i britanci nisu mogli da sankcionisu.
 
Yettel koliko vidim ima jos gore zaposlene u odnosu na Mobtel/Telenor.
Bukvalno su im zaposleni po pojedinim poslovnicama klinci koji samo znaju da urade operaciju preko kompa ... ovako nemaju pojma da ti objasne sta i kako funkcionise.
Zelena boja je druga prica ... ona plava koju je Telenor furao je delovala itekako superiorno.
Nadam se da nece razhebati bazu korisnika (vernika) koju je upravo Telenor i Mobtel napravio.
 
Meni je krivo sto sam u Telenoru bio sakupio 12 GB neta na telefonu,jer nisam koristio telefonski net sem WI-FI-ja sa kompa,a kada je presla aplikacija sa Telenora na Yettel,nestalo i ostalo 2 GB.Nije mi to bitno,jer kao sto sam rekao koristim,ali kada sam zvvao i pitao operaterku gde je tih 12 GB,ona kaze "Mora da vam je negde otislo",pa gde pitam ja."Sigurno ste iskoristili.Opet joj objasnim da nisam koristio telefonski net,od kako sam promenio telefon i produzio ugovor.Ona me ubedjuje da sam potrosio.Pitam je da li ima uvid gde sam potrosio,kada mi je iskljucen net na telefonu i ukljucen Wi-Fi non stop,ona kaze da nema.I opet me laze.Odem u poslovnicu u Lazarevac i tamo stoji da nisam koristio net i da imam 12 GB.Sta covek da im radi za laz.Ne treba mi ni ta 2 GB,koje daju,ali necu da me zaebavaju.Kao da je neko lud.
 
Ne koristi net na telefonu,samo Wi-Fi sa kompa.ne treba mi njihov net nizasta.Treba oni da mi odredjuju koliko i kad mogu da potrosi,.Ovako Viber i poruke i videa,koliko hoces.
Da se nadovežem, uz ogradu, da zaista bez neograničenog neta nema interneta ali Viber I surf ipak može i preko mobilnih podataka, samo podesiš Viber na data saving mode I Operu mini za surf sa uključenim čuvanjem podataka a sve drugo poisključuješ. 6-8GB mobilnog neta mesečno bude sasvim dovoljno.
 
Da se nadovežem, uz ogradu, da zaista bez neograničenog neta nema interneta ali Viber I surf ipak može i preko mobilnih podataka, samo podesiš Viber na data saving mode I Operu mini za surf sa uključenim čuvanjem podataka a sve drugo poisključuješ. 6-8GB mobilnog neta mesečno bude sasvim dovoljno.
Ma ne treba mi telefonski net uopste.Slabo izlazim iz kuce,a tamo gde odlazim,svi imaju WI-Fi i imam njihove lozinke i koristi Viber.Nego zasto da me zezaju.Pa nisa sisao vesla.
 
Ma da,sve one namestene nestasice kafe,secera mleka i ulja,pa benzina,ali je ipak narod uspeo da izgura nekako.Platu ako ne primis do uvece koja je vredela 25 maraka,sutradan nisi mogao da dobijes 10.Dafina i Jezda su posebna prica.I preko njih je Miloseviceva bagra prala novac,koji je otisao na Kipar,u njihove banke.Koje ameri i britanci nisu mogli da sankcionisu.
Ahahaha, pa misliš da je dete stvarno vuklo prazne flaše pa zaradilo bambilend? E zato nisi imao ni ulje ni šećer...

A moj amarkord je malo drugačiji. Ujutru dobijem "platu" za koju mogu da kupim 1 hleb ali ga nema... Uveče sa istim parama odem u samišku i hleb stigao ali ne mogu da kupim jer je poskupeo 100x...:mrgreen:
 
Ahahaha, pa misliš da je dete stvarno vuklo prazne flaše pa zaradilo bambilend? E zato nisi imao ni ulje ni šećer...

A moj amarkord je malo drugačiji. Ujutru dobijem "platu" za koju mogu da kupim 1 hleb ali ga nema... Uveče sa istim parama odem u samišku i hleb stigao ali ne mogu da kupim jer je poskupeo 100x...:mrgreen:
Za platu je bilo svima isto,ali za bambilen nisam siguran.Kako je za nekoga imalo redovno i mleka i ulje,a mnogi nisu mogli da stignu do toga.
 

Back
Top