XENON SVETLA i sve o njima

Interesuje i menekoliko bi kostalo za moj auto? Imam Hondu Accord iz 1997 godine i mislim da ide H1 sijalica..e sada ne znam da li idu dve ili samo jedna...Koliko bi ti trebalo vremena da to ugradis i kako da dodjem do tebe?Mozes i na PP da mi poslajes odgovor.
Pozdrav!
 
Ako je H1 sijalica na oborenom svetlu onda te xenon izadje 200 eura sa ugradnjom. Dugo svetlo ti ostaje halogeno.

Vreme ugradnje zavisi od pristupacnosti na samom autu.Na nekim kolima moraju da se skidaju farovi da bi se ugradilo.Znaci od sat vremena pa na dalje.

Stara Pazova
063 8 206 500
 
Na tom autu bi trebalo da su H7 sijalice na oborenom.Imam nove cene,tako da za oboreno svetlo bi kostalo 180 eura sa ugradnjom. Moze i na dugo,ali onda mora jos jedan komplet da se ugradjuje,tako da je to duplo skuplje.Ali nemas potrebe to da radis.
Grancija 1 godinu. Imam svih boja 5000K,6000K,8000K,10000K.
 
Nove cene.(dobio sam popust od dobavljaca pa i ja spustam) Za H1,H7 i H4 na oboreno cena 180 eura,H4 Bi-xenon 280 eura sa ugradnjom. Imam i sve ostale sijalice i komplete D2S,D2R,H3....

Takodje xenoni i za kamione,od 250 eura
 
Garancija je godinu dana,a trebalo bi da traje duplo vise nego halogena sijalica kvalitetne izrade.Jos nije testirano skroz,jer je skoro doslo na trziste(ja imam na svojim kolima vec 6 meseci,radi ok)
Nema bas da se kupi u bilo kojoj radnji (sem fabrickih D2S,D2R)

Posebno xenon sijalica H1,H7,H4 oboreno izadje oko 45-50 eura/komad sa garancijom.H4 bi-xenon je skuplja. Inace fabricke sijalice xenon na jacim kolima(A8,S klasa,ML) su oko 100 eura komad,to su D2S,D2R...
 
Sta mu dodje D2S i D2R?
Da li to znaci da ni xenon sijalice nisu svuda iste?
Da li moze da se kupi za obican mercedes i stavi na S klasu?
Koja je razlika u sijalici za jace klase sto spominjes?


Ako te zanima ugradnja xenona javi se na 063 8 206 500

Ako te interesuje informacija oko xenona ili bilo cega oko elektrike poseti moj forum,ima tema o xenonima samo potrazi
link: http://autoelektrika.forumotion.com
 

Back
Top