WTA

Zadnja dva meča u Štutgartu su stvarno bila poslastica za sve koji vole trilere. Zamalo da ispadnu i Šarapova i Jelena. Šarapova doduše nije morala da se suočava sa meč loptama (Šafarova je imala 6:5 i 30:0 na svoj servis), dok je Jelena prvo propustila 6 set lopti u drugom setu, da bi u taj brejku drugog seta spasila prvo tri vezane meč lopte, pa još jednu meč loptu, pa propustila sedmu set loptu i konačno iskoristila osmu. I u trećem setu je bilo jako dugih gemova. Što bi rekli stranci, peak WTA
i-cant-horse.gif
 
Zadnja dva meča u Štutgartu su stvarno bila poslastica za sve koji vole trilere. Zamalo da ispadnu i Šarapova i Jelena. Šarapova doduše nije morala da se suočava sa meč loptama (Šafarova je imala 6:5 i 30:0 na svoj servis), dok je Jelena prvo propustila 6 set lopti u drugom setu, da bi u taj brejku drugog seta spasila prvo tri vezane meč lopte, pa još jednu meč loptu, pa propustila sedmu set loptu i konačno iskoristila osmu. I u trećem setu je bilo jako dugih gemova. Što bi rekli stranci, peak WTA

Pravo kazes. Oba meca - pravi trileri.
Meni je Lusi mnogo slatka, volim da je gledam, ali... Masa je pobedila.
Dzej Dzej kao i uvek - sekira nas... ali sve je dobro proslo. Mona je sjajno igrala, primetila sam da ona uvek sjajno igra protiv najboljih igracica, pa tako i protiv nase Jece.
A Jeca mi je juce bas bila simpa kad pocne onako da gestikulira ka bratu i Petru, da se ``ljuti`` na njih...
Danas igra i Ana protiv Lisiki ili Lisicki - kako je ko vec zove... pocinju oko 15:00 sati.
 
Uhvatih samo kraj meča, celi dan danas morao da jurim dokumenta. Pobedi Ana prilično ubedljivo. Sreća da je odustala Cibulkova, inače bi sada jedna od naših već spakovala kofere.
 
Sigurno je Dominika povredjena ili bolesna, ne bi ona odustala tako lako.
Sto je to devojce odvazno i samouvereno. Prava pcelica.

Ja volim da gledam zenski tenis. Ima zaista lepih meceva, neke devojke zaista sjajno igraju.
 
Aha i ja sam se smejala...
:)
I Ana je prosla dalje. Ceka Kuznjecovu, koja je dobro, u stvari cak sta vise, odigrala protiv Simone Halep.
Vec sam videla Halep u mecu sa Jelenom, da vam pravo napisem. Ovako...
Videcemo. Zelim obema srecu. Dobar je bio i jos je dobar ovaj turnir u Stutgartu. Nagledacemo se dobrog zenskog tenisa.
 
Ana pobedila Kuznjecovu sa 2-1. Gledam Jelenu i Klejbanovu.
Citala sam jos odavno u stranoj stampi da je Alisa bila ozbiljno bolesna. Visko je upravo sada to pomenuo i rekao da je sada sve OK sa njom.
Citala sam da sada Baltaca ima istu bolest, ali ne Hodzkinsonov... Nadam se da ce se i ona pobediti bolest. Samo da se na vreme postavi dijagnoza, a verujem da jeste, ipak su to sportistkinje koje ``moraju`` cesto da se sistematski pregledaju.
Zdravlje je ipak najbitnije u zivotu. Ali, mnogi/e ne razmisljaju o tome, na zalost. :(
 
Poslednja izmena:
Da, Alisa je imala Hodžkinsov limfom, vrsta raka, ali se na sreću oporavila. Drago mi je da se polako vraća tamo gde je nekada bila.
Ipak ćemo gledati duel Ane i Jelene, ali ne u prvom kolu kako je bilo predviđeno prvim žrebom pre odustajanja Cibulkove, već u polufinalu. Eh, davno beše kada su one igrale u završnicama jakih turnira. Šteta što to ne može da bude finale....
 
Ana je nekako vise u igri. Jelena kao da nije bila motivisana, ili vec ne znam sta bih rekla za njenu danasnju igru.
Ana je bila fokusiranija, vise je zelela pobedu. I opet njena ``muka po Ani``, ne moze iz prve da zavrsi mec.
Nisam uzivala u njihovoj prikazanoj igri.
Komentator uziva, ali ja ne...
I Ana je u finalu protiv Masenjke u 1400.
 
Poslednja izmena:
Ana je odigrala koliko je potrebno za pobedu, Jelenu izgleda svaki put zaseni Anina lepota, pa ne moze da se skoncentrise :)
Videcemo koji je sad razlog za poraz, mora da su je bolele trepavice.
 
Citala sam da sada Baltaca ima istu bolest, ali ne Hodzkinsonov... Nadam se da ce se i ona pobediti bolest. Samo da se na vreme postavi dijagnoza, a verujem da jeste, ipak su to sportistkinje koje ``moraju`` cesto da se sistematski pregledaju.
Zdravlje je ipak najbitnije u zivotu. Ali, mnogi/e ne razmisljaju o tome, na zalost. :(
Baltača je imala kancer jetre. Na žalost nije uspela da se izbori sa bolešću. :(
 
Da, umrla je u svojoj 30 godini zivota, u nedelju.
Zao mi je mnogo, mnogo.
Ukrajinka iz Kijeva, igrala za Veliku Britaniju.
Trebalo bi teniserke da nose neki znamen u spomen na nju. Ocekujem to. :(
Mislila sam da ce se izvuci, ali jetra prosto izgori kad je rak u pitanju i rak se prosiri kao pozar.
Pocivaj u miru, Elena.
 
Ta Sloan je prosto eksplodirala ove, a bogami i prosle godine.
U stvari, cim se pojavila, znalo se da sa njom nema sale.

Ana je dobro pocela u Rimu. Pa nek tako i nastavi dokle moze i ``sme``.
 

Back
Top