Windows update

Ako ti je piratska verzija Windowsa, ko sto vecini nas jeste koji smo uzeli komp u Srbiji, BiH itd, onda obavezno iskljuci update! Ako ga apdejtujes, oni iz Microsofta ce skontati da imas piratsku verziju i onda ce ti stalno dosadjivati da kupis originalnu verziju i neces moci postaviti nikakvu sliku na desktop! Prilicno iritirajuce! I meni je iskljucen!
 
Ako ti je piratska verzija Windowsa, ko sto vecini nas jeste koji smo uzeli komp u Srbiji, BiH itd, onda obavezno iskljuci update! Ako ga apdejtujes, oni iz Microsofta ce skontati da imas piratsku verziju i onda ce ti stalno dosadjivati da kupis originalnu verziju i neces moci postaviti nikakvu sliku na desktop! Prilicno iritirajuce! I meni je iskljucen!
Апсолутна дезинформација! Пре него што покушаш да посаветујеш неког, пробај најпре да научиш нешто и сам!

Најпростије речено, updates-i су неопходни јер они ураво "крпе" рупе у самом Windows-u и тиме га бар на неки начин чине безбеднијим за рад. Ко има пиратску верзију Windows-а може слободно да користи ове закрпе, АЛИ треба да обрати пажњу на једно, а то је да НЕ чекира Automatic download and install, јер ће тако навући и онај Microsoftov WGA Notification који управо и открива проблем са легалношћу Windows-а, него ДА чекира Notify but don't automatically download or istall them. Тако ће вас сваки пут обавестити о новим закрпама, али ће инсталирати само оне које ВИ будете чекирали (а ви наравно нећете чекирати WGA Notification). И у томе је сва филозофија са закрпама.
 
To o čemu pričate je Genuine. Microsoftov WGA Notification .Znači ako želiš da skidaš update sa njihovog sajta(u to ne ulazi samo microsoft proizvodi već i šire) moraš da prođeš licencu o orginalnosti softvera.Ja prošo i kod mene je uključen update.
Znači ako se ne razumeš dovoljno oko računara i imaš nelegalni windows onda turn off auto updata.
A ako se razumeš onda genuine.
 
Poslednja izmena:

Back
Top