Windows 7

ма виндовс и његови ос'и... По мени од 2000 ке до висте су само шминкали и пеглали, а нису успели до краја да испеглају.... А најзанимљивија ми је ствар умрежиш миленију и хп и случајно ти партиције нтфс и мош да плачеш за податцима.... Да можеш са хп-а да пребациш на мЕланијум, ал ако је хп под неким кафе клијентом или нешто десето мош да вриштиш... Тако да ми је цела та прича са виндовсом занимљива... Висту сам видео код пар ликова и сем искакања да ли сте сигурни па да ли сте стварно сигурни, па да ли сте стварно стварно стварно сигурни да хоћете то да урадите (ако се не искључи онај њихов неки као безбедносни *****), и много већег заузећа рама и шминке све је исти ђаво.... Ал опе има ликова који се ложе на шминку...
 
Ma Windows server 2003 je bio super.
Sad su konacno sredili XP a vec su pustili bagovitu Vistu , cak su i neki proizvodjaci laptopova prihvatitl
Vistu pa se ljudi maltretiraju da nadju drajvere za XP itd.
XP ce ipak jos dugo dugo vladati , bez obzira na najavljeni prestanak prodaje i slicno.


PS: Jedino ako igrice prebace samo na Vistu onda se mozda i ja preorjentisem :)
 
Vec sada , gomila Lap Topova u pratnji dobija Cd sa drajverima za Vistu ..
p.s. Slazem se Definitivno .. Xp jedino zbog igrica , inace koristim Ubuntu .. Jako je mocan .. Offtopic sorry .. No sto se tice Win7 ja jos ni Vistu nisam instalirao ... Mozda je i stavim one day ..
 
Ljudi... Nadam se da ce taj OS (windows 7) biti oke, jer Vista je obicno sranje... Kupio legalnu vistu platio 150eur, imam 2 gb ram, 2.66 dual core processor, graf od 512, komp kupio kada i vistu. Vista je toliko kocila, tj presnimavam mjuzu sa cd-a, i recimo da otvorim my computer, on blokira.. mislim sranjeeeee..... ma XP JE CAR!!!!! Neznam kakvi su ovi dodaci, tj OVAJ XP SP3 BLACK 2008.... mora da je oke, cim su ga izdali posle vise.... jos uvek XP, za viennu cu videti.... pozZZZ
 
Ovo mi sve lici na onu narodnu izreku: Trla baba lan da joj prodje dan. Kad god je Gejtsu i ekipi dosadno oni izbace neki operativni sistem. Jos malo pa ce situacija biti kao i sa mobilnim telefonima - ne isplati se da imas najnoviji kad ce vec do kraja nedelje biti krsina. Da ne spominjem ko ce to uopste moci finansijski da isprati kupujuci sve jaci i jaci hardver za sve zahtevnije os.
 
Ovo mi sve lici na onu narodnu izreku: Trla baba lan da joj prodje dan. Kad god je Gejtsu i ekipi dosadno oni izbace neki operativni sistem. Jos malo pa ce situacija biti kao i sa mobilnim telefonima - ne isplati se da imas najnoviji kad ce vec do kraja nedelje biti krsina. Da ne spominjem ko ce to uopste moci finansijski da isprati kupujuci sve jaci i jaci hardver za sve zahtevnije os.

Pa nego...MS profitira najvise jer zahvaljujuci njegovom os-u it industrija zaradjuje ,a MS uzima procenat od proizvodjacha softwera i hardwera.Recimo MS napravi stabilniji OS otporan na viruse (al nece nikad,zato...) i odmah njegova zarada opadne za 13% jer nece dobijati procenat od NOD-a,Kasper-a i td. a sta bi se tek desilo da igracka industrija ne pravi vise igre za kompove
 
Nameravam da probam Sevena . Drajveri su predpostavljam kao i za Vistu ?
Ako se odlucim za 64 bitnu varijantu trebam i programe posebne da jurim ili mozda ne .
Najvise koristin Corel , Illustrator i Shop .
 
sto se tice Windows 7 skinuo sam neku betu sa neta i mogu vam reci da je to ista Vista za sada..
nema ponete snimati to jer je po meni djubre isto kao i sama Vista...
bar dok ne izadje SP2 za vistu....
 

Back
Top