WALKING DEAD- HODAJUCI MRTVACI

Izem ti....taman kada sam rekao, hajde fore radi dajem im šansu da ukinu seriju, da vidim kako će sve wrap it up... :hahaha:

Ovo je suludo. Možda je trebalo da odustanem odavno, pa bi poboljšali. :think:

Ne mogu da verujem da doslovno jedva čekam sledeću epizodu. :eek:

Ovo je bilo, priznaću, jedno veliko iznenađenje. Za sada je rano suditi na osnovu jedne jedine epizode, ali TWD se, izgleda, vraća u punoj formi i to obećava izuzetno mnogo.

Šta god da su uradili, miriše na dobro; nadam se da nije samo prvobitna impresija.

Epizoda se, s mnogo prava, zove A New Beginning.
 
Poslednja izmena:
jesi ozbiljan HAHA CRKOH O.o buukvalno je sve isto ko pre,na isti kalup,šta je bre ovde novo?! i dalje besmislena debilna naklapanja i kvazifilozofiranja,bespotrebne filer scene sahrane lika za kog svakog boli uvo jer se prvi hebeni put pojavljuje,patetične scene (pre svega rik i mišon,a sad su počeli sa bljuc kerol i izikielom :rida: dal mogu randomnije ''romanse'' sklapati jbttt) itd itd,ovo će biti najgora sezona dosad a ljudi je hebeno hvale nmg da verujem :dash:
 
Ja odustao kad su krenuli sa proseravanjem negde na pola epizode, ono baš se smorio sa onom sahranom u Hilltop-u, ****** na Karlovu smrt nisu toliko vremena potrošili kao na nekog nn lika i na kraju vidim Megi besi onog ljigavog ex-lidera a svi kao zgroženi. Pa mislim jbt....
Izvrteću danas na D3 unazad da vidim šta je to bilo.
 
jesi ozbiljan HAHA CRKOH O.o buukvalno je sve isto ko pre,na isti kalup,šta je bre ovde novo?! i dalje besmislena debilna naklapanja i kvazifilozofiranja,bespotrebne filer scene sahrane lika za kog svakog boli uvo jer se prvi hebeni put pojavljuje,patetične scene (pre svega rik i mišon,a sad su počeli sa bljuc kerol i izikielom :rida: dal mogu randomnije ''romanse'' sklapati jbttt) itd itd,ovo će biti najgora sezona dosad a ljudi je hebeno hvale nmg da verujem :dash:

Uporedi epizodu sa prethodnom sezonom.

I celim kakenjem sa Spasiocima.

Videću, možda pojedem sopstveni jezik, ali po mom mišljenju ovo je dosta drastično bolje.
 
pe ne zna se šta je gore,šta ima da uporedjujem,nema nekih bitnih razlika
iz sezone u sezonu je kakkenje sa nekim novim grupama,sejviors,hiltop,alegzandrija,kingdom,pa oni kanibali što su bili,jbtt kolko predosadno i prepredvidljivo i preformulaično
i onda savladaju ili asimiluju tu grupu pa jovo nanovo
pa se malo zaustave u nekom zatvoru ili farmi,onda još malo kenjjuckaju najpatetičnije otrcanije fraze o životu,malko zombije iseckaju,rinse and repeat
a od glavne hebene teme i zapleta,KAKO se čitava ta apokalipsa desila,otkud zombiji tu,dal ih ima na celom svetu itd-ni traga
preidiotski i prejadno
 
pe ne zna se šta je gore,šta ima da uporedjujem,nema nekih bitnih razlika
iz sezone u sezonu je kakkenje sa nekim novim grupama,sejviors,hiltop,alegzandrija,kingdom,pa oni kanibali što su bili,jbtt kolko predosadno i prepredvidljivo i preformulaično
i onda savladaju ili asimiluju tu grupu pa jovo nanovo
pa se malo zaustave u nekom zatvoru ili farmi,onda još malo kenjjuckaju najpatetičnije otrcanije fraze o životu,malko zombije iseckaju,rinse and repeat
a od glavne hebene teme i zapleta,KAKO se čitava ta apokalipsa desila,otkud zombiji tu,dal ih ima na celom svetu itd-ni traga
preidiotski i prejadno

Pa gledaj onda Z Nation. Tamo imas i Kineze i Meksikance i zombije na Arktiku.

Od Romera do danas ni u jednom filmu o zombijima nije zaplet o zombijima i odakle oni tu. Ni bitno uopste. Svi ti filmovi i serije su o ljudima.
 
nedo bog još to smeće da počnem
naravno da je bitno lol
zavisi kako gde,kod romera i sličnih treševa očigledno nije bitno jer je akcenat na bezumnom hororu i morbidnim scenama i slično
ali u seriji koja baš zato što je,u teoriji samo doduše,''iznad'' toga,tj baš zato što je kako si reko serija o ljudima i psihološka drama a ne samo bezumna koljačina-baš zato je i bitno da se osvetli taj aspekt
znači potpuno neprihvatljivo i neozbiljno
i aj bar da je neka serija o ljudima,što je i bila u prvim sezonama (mada moguće da mi se tad svidela jer sam bio dosta mladji,moguce da je bila smeće od samog početka hm) nego nije čak ni to,ja bih zapravo voleo da je ko romerovi filmovi,nešto nepretenciozno i samosvesno umobolno,nego da je OVAKO realizovana tzv ''serija o ljudima'' i 'drama'' i štagod,dijalozi i likovi nidje veze,bukv ništa nidje veze

ček jes ti to napiso da su hebeni romerovi a i ostali horor treševi o ljudima HAHA CRKOH wtf
naravno da nisu o ljudima no ko što rekoh o bezumnoj koljačini tj jeftinoj zabavi
a ozbiljne i STVARNO kvalitetne serije i filmovi su o ljudima a takvi su retki,i serije i filmovi
 
Nema vojske do Komonvelta. Isli su ka tome prethodne sezone, helikopter, knjige...
Ali su odlucili da ipak bude Saptaca. U stripu otkrivaju Komonvelt tek kad zavrse sa Saptacima. U stripu je to preko 40 epizoda, tri i po godine. U seriji verovatno krace, mozda dve sezone.
 
Saptaci oblace kozu zombija i upravljaju krdima koja usmeravaju ka neprijateljima. Hijerarhija, disciplina, ubistva... U stripu pola likova pogine u ratu sa njima. Postoji i ljubavni zaplet izmedju Karla i Lidije cerke vodje Saptaca. Lidije ce biti u seriji, a Karla vise nema, tako da cemo videti sta su smislili.

Komonvelt je civilizacija, grad sa 30.000 stanovnika, vojskom, politicarima, sudovima. Imaju i pridruzene clanove, Aleksandrija aplicira za clanstvo. Trenutno je u toku uzvratna poseta na najvisem nivou. Misone je advokat u Komonveltu, tamo je pronasla cerku... U sustini zombija gotovo da vise i nema. Sada je tema moc i bahatost, politicara i mocnika u Komonveltu i njihova unutrasnja previranja i narodni ustanak u koji su upleteni, sto bi se reklo, nasi iz Aleksandrije.
 
nidje veze s mozgom jbt :hahaha: taj strip koko ja vim još gori od serije kukuu

Ne gledaš seriju i ne truješ temu, to je bar lako. Po tebi nema ništa sa ničim veze, sve ti je trulo i glupo... pa što gledaš?

Mene više zanima ko to odbegle spasitelje tamani? Ako sam dobro shvatila neki su dezertirali i nestali, kao i ovaj poslednji proteran.
 

Back
Top