Вулине изведи нас из овакве Србије!

Да ли Вулин треба да се кандидује за новог предедника

  • да

  • не Тадић доживотни председник ала Тито

  • можда


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Па ја се надам будући председник Србије!:cool:
32999.jpg

:cool:
 
Наравно да нисте друже,али он јесте председник покрета социјалиста!
Према томе он јесте председник!

Btw... kakvi smo nas dvoje drugovi?! Ne secam se da smo se druzili ikada... Samo nemoj reci da sam bio pijan... Ne mogu vise da slusam te price:eek:
 
Zato deco budite dobri da kad umrete odete u raj, a ne tamo gde je drug Staljin.

:hahaha:

Свети Стаљин ускоро !
Комунистичка партија Русије поднела је цркви захтев да канонизује Стаљина,у неколико руских цркви стоји икона друга Стаљина.Првог комунистичког светитеља!

 
Какав говор председника Вулина!


Послушајте нову наду Србије!
Да ли Вулин треба да се кандидује за новог предедника,ја мислим ДА а ви..

Ja mislim da ti treba da popiješ lekove.Na koju si sad stanicu narihtana da mi je znati... radio Moskva sigurno nije...:p
 
Без обзира за вас сам другарица ,сваки други назив типа госпођица за мене је поград и УВРЕДА!

Gospodjo, kucno vaspitanje i bonton mi nalazu da vas tako oslovljavam... uz duzno postovanje vasih politickih ubedjenja... A cast mi ne dozvoljava da imam za druga nekog ko stavlja Staljina i religiju u isti kontekst (Sveti Staljin = oksimoron), a da ne govorim o kanonizaciji coveka koji je ubio desetine miliona svojih sunarodnika i koji je unazadio najvecu zemlju na svetu toliko da se ne moze uzdici jos 100 godina...

Uopste ne sumnjam da ima ljudi koji veruju u tu demagogiju... i u Hitlera su verovali mnogi i podrzavali ga... pa se danas celo covecanstvo stidi i jednih i drugih...

Ovo bi bio kraj moje diskusije na ovu temu... Vama i gospodinu Vulinu zelim sve najbolje!!!
 

Back
Top