ВУК ЈЕРЕМИЋ ОДЛИЧНО ГОВОРИ У УН

Гледам пренос на 2.програму РТС - ВУК ЈЕРЕМИЋ ОДЛИЧНО ДА НЕ КАЖЕМ САВРШЕНО БРАНИ ИНТЕРЕСЕ СРБИЈЕ И СРПСКОГ НАРОДА... не знам да ли ће негде бити штампан његов говор - АЛИ ОВО ШТО СЛУШАМ ЈЕ ОДЛИЧНО.

Sprema se da zauzme mesto kormilara broda...
 
Све је то јалова банда. Укључујући и Јеремића. Једно причају(за наивне), а друго раде(за ЕУ и САД).
Као што "бране" интересе Србије тако се боре и против дроге , па облепе градове са натписима "Стоп дроги",а на терену власт штити нарко бизнис.

Исто је и са Косметом. Имају језичину по потреби(иду избори), а нису никада ништа УРАДИЛИ.
 
Све је то јалова банда. Укључујући и Јеремића. Једно причају(за наивне), а друго раде(за ЕУ и САД).
Као што "бране" интересе Србије тако се боре и против дроге , па облепе градове са натписима "Стоп дроги",а на терену власт штити нарко бизнис.

Исто је и са Косметом. Имају језичину по потреби(иду избори), а нису никада ништа УРАДИЛИ.

A sta su MOGLI DA URADE???

(Uradili su SVE sto su realno mogli.)
 
A sta su MOGLI DA URADE???

(Uradili su SVE sto su realno mogli.)

Нису ништа урадили од онога што су могли. Пре свега, могли су да сасеку све пипке које окупатор овде пушта(као што је њихов банкарски систем и све значајније компаније преко којих контролишу целокупно друштво), а друго могли су да ударе тотални ембарго Шиптарима, па да немају ни хране, ни струје.
Могли су да оспособљавају привреду да буде самоодржива(да смањују намете,смањују јавну потрошњу, растерете пре свега аграр субвенцијама и смањењем или укидањем пореза, да потстичу људе да иду са државних јасала у самосталну делатност) без икаквог страног утицаја и да оспособљавају армију на један озбиљан начин. Али, то им није био задатак, а сад је касно. Сад , да би се извукли из канџи, мора доћи до пуцања система и пропасти свега што је окупатор заузео и опљачкао.

Ништа од тога нису урадили , него све супротно.
 
Poslednja izmena:
Нису ништа урадили од онога што су могли. Пре свега, могли су да сасеку све пипке које окупатор овде пушта(као што је њихов банкарски систем и све значајније компаније преко којих контролишу целокупно друштво), а друго могли су да ударе тотални ембарго Шиптарима, па да немају ни хране, ни струје.
Могли су да оспособљавају привреду да буде самоодржива(да смањују намете,смањују јавну потрошњу, растерете пре свега аграр, да потстичу људе да иду са државних јасала у самосталну делатност) без икаквог страног утицаја и да оспособљавају армију на један озбиљан начин. Али, то им није био задатак, а сад је касно. Сад , да би се извукли из канџи, мора доћи до пуцања система и пропасти свега што је окупатор заузео и опљачкао.

Ништа од тога нису урадили , него све супротно.

ma nemoj!

A ko bi im onda dao kredite?

Odakle bi kupili lekove, naftu, delove za masine.....

Ti mislis da vlada Srbije MOZE DA RADI STA HOCE!?
 
A sta su MOGLI DA URADE???

(Uradili su SVE sto su realno mogli.)

Нису урадили апсолутно ништа.Максимум њиховог деловања своди се на изражавње забринутости.Апсолутно ни један корак није начињен у циљу очувања територијалног интегритета државе иако председник Тадић није штедео језик у предозборној кампањи у којој је обећавао очување Косова и Метохије.Тако да је обмана грађана њихова реална могућност којом се обилато користе.
 
ma nemoj!

A ko bi im onda dao kredite?

Odakle bi kupili lekove, naftu, delove za masine.....

Ti mislis da vlada Srbije MOZE DA RADI STA HOCE!?

То што ти причаш је као кад наркоман каже "ако не платим дилеру, неће ми дати дрогу".
Решење је скидати са дроге, а не радити све што је неопходно да би се дошло до ње.
 
Нису урадили апсолутно ништа.Максимум њиховог деловања своди се на изражавње забринутости.Апсолутно ни један корак није начињен у циљу очувања територијалног интегритета државе иако председник Тадић није штедео језик у предозборној кампањи у којој је обећавао очување Косова и Метохије.Тако да је обмана грађана њихова реална могућност којом се обилато користе.

Ja ne znam vise sta ti ljudi rade.

Poverovala bih Jeremicu da je dao ostavku posle MSP, ali ovako...
 
Нису урадили апсолутно ништа.Максимум њиховог деловања своди се на изражавње забринутости.Апсолутно ни један корак није начињен у циљу очувања територијалног интегритета државе иако председник Тадић није штедео језик у предозборној кампањи у којој је обећавао очување Косова и Метохије.Тако да је обмана грађана њихова реална могућност којом се обилато користе.

Како нису?

Boris Tadic, rekao je da ukoliko je Taci legitimni predstavnik albanskog naroda i sve dok se ne dokaže
da su optužbe iz Veca Europe osnovane, on ce biti spreman da s njim razgovara.

Све је реко.Још док је нудијо 10 милијона за нечије недоказане кривице.
 
Ja ne znam vise sta ti ljudi rade.

Poverovala bih Jeremicu da je dao ostavku posle MSP, ali ovako...

Лично сам стекао утисак да се ради на томе да Јеремић избије у први план да би једнога дана могао да представља кандидата на председничким изборима.Повременим умеренонационалним изјавама жели задобити симпатије оног дела грађана којима национална свест још није у потпуности замрла.
 
Како нису?



Све је реко.Још док је нудијо 10 милијона за нечије недоказане кривице.

Типична демонстрација немоћи.Колико је мени познато свуда у свету је пракса да се са терористима не преговара.
 
То што ти причаш је као кад наркоман каже "ако не платим дилеру, неће ми дати дрогу".
Решење је скидати са дроге, а не радити све што је неопходно да би се дошло до ње.

Ja ne znam kakav je tvoj rezon.....Ocito tebi SITUACIJA NIJE BAS JASNA...

Ljudi se DANAS, pored svih kredita koje dobijaju, pored sve rasprodaje dobara - BUNE, seku sebi organe, hoce da dizu bune, a zamisli DA SVE STANE....?

Da nema plata, penzija, hrane, lekova, nafte, da stanu vozovi, kamioni, avioni, kola hitne pomoci...


A to MOZE da se desi, uopste nije iskuljuceno!

KAKO BI SE TEK TADA BUNILI! I UBIJALI MEDJUSOBNO OPTUZUJUCI SE!?

A pomoci ne bi bilo....

Narod bi UMIRAO PO ULICAMA OD GLADI!


Da ne govorimo da ako bi opet nesto silom pokusali na kosovu da bi nas IZBOMBARDOVALI TAKO KAO NIKAD: bez upozorenja, nocu i tamo gde je najveca koncentracija civila....Nemoj da mislis da ce oni popustiti ili da im je nestalo bombi...Ili da su postali bolji...

E, TO TI ZAGOVARAS i TEBI SLICNI!
 
Гледам пренос на 2.програму РТС - ВУК ЈЕРЕМИЋ ОДЛИЧНО ДА НЕ КАЖЕМ САВРШЕНО БРАНИ ИНТЕРЕСЕ СРБИЈЕ И СРПСКОГ НАРОДА... не знам да ли ће негде бити штампан његов говор - АЛИ ОВО ШТО СЛУШАМ ЈЕ ОДЛИЧНО.

Овај је ли?


Основано 1977, године искључиво за потребе југоисточне Европе

Founded at the Harvard Kennedy School (HKS) in 1997, the Kokkalis Program is an integrated network of educational, research and outreach activities that aim to enhance the quality of democracy, governance, and institutional vitality in Southeast Europe and neighboring regions.

the Kokkalis Program has supported 42 students from Southeast Europe for master's studies at the Harvard Kennedy School (HKS).

Furthermore, the Kokkalis Program has made possible the training of over 250 senior officials from the public and nonprofit sectors in HKS executive training programs on campus and in Athens.


Наводно чувена Харвардова школа има само 250 свршених студената....Да ли је то стварно Харвард??? Или школа која користи име Харварда а основана за потребе југоисточне Европе 1997. године...Школа која не могу уписати други него само они који су рођени на територију данашње Албаније, Молдавије, Румуније, БиХ, Србије, Македоније, Мађарске..ђе нису потребне академске квалификације него референце и истакнути рад у јавном сектору попут "ОТПОРА"....
 
Poslednja izmena:
Лично сам стекао утисак да се ради на томе да Јеремић избије у први план да би једнога дана могао да представља кандидата на председничким изборима.Повременим умеренонационалним изјавама жели задобити симпатије оног дела грађана којима национална свест још није у потпуности замрла.

Слажем се.
Само заебали су се.Бар кад сам ја у питању.
Између њега, манекена, гробара, кума, крофне и сличних не правим апслолутно никакву разлику.
 
ma nemoj!

A ko bi im onda dao kredite?

Odakle bi kupili lekove, naftu, delove za masine.....

Ti mislis da vlada Srbije MOZE DA RADI STA HOCE!?
Pa ti blage veze nemaš sa životom. Što lupetaš bez ikakve potrebe i pišeš o onome u šta nisi upućen? Kakva bre kupovina lekova, nafte i delova mašina ( koje bre mašine :think: ) od kredita? Imaš NIS koji kupuje naftu, za lekove imaš uvoznoka koliko ti volja. Krediti MMF-a isključivo idu u devizne rezerve 90% sa kojim se održava kurs dinara a to se radi na međubankarskom tržištu od čega banke sjajno zarađuju i te pozajmljene pare opet vraćaju onome ko nam je pozajmio, eto to je sjajna politika pljačkanja sopstvene države i svog naroda u korist banaka i MMF-a.
 
Po meni je VUK JEREMIĆ najbolji političar koga je Srbija u poslednjih 50-100 godina imala... Neki na zapadu ga baš zato i nevole jer se previše bori za srpske interese, a to tamo nije na ceni... moja procena je da će on biti premijer ili predsednik u narednih nekoliko godina...

jerem.jpg
 

Back
Top