Вучићевић неће да плати за увреду, неће ни у затвор?

Pa u pravu je Vučić.
Čovek je osuđen, jer ne može da dokaže ono što svi znaju.
Kao što svi znamo da je Đilas lopov i da je ukrao 620 miliona, ali nisam ja inspektor, pa da mogu da
dokažem da je to tako.
Ali čika Đilasu prolazi fora sa mašinskim mozgom i tetkom iz Kanade.
Drugima ne.

Neko može na "nezavisnoj" televiziji da javno psuje majku predsedniku i da ostane nekažnjen.
Niti se povodom toga oglasilo Društvo sudija Srbije, niti gospođa poverenica za zaštitu ravnopravnosti,
o onim smradovima i sendvičarima iz NUNS-a neću ni da pričam.
 
Једног дана ћемо бити захвални свим ликовима као што су Вучићевић, Сима мегафон, Јована Јеремић, Весић, Гашић, Гордана Узелац, Марић, Сарапа, Кебаба, Лав Пајкић, јер је Вучићу паметније да не иритира људе овим замлатама, односно паметније би било да их уклони са сцене и да нема никакве везе са њима, ако жели да му потраје режим.

Или је српски народ толико примитиван, да свакој владајућој коалицији су потребне такве сподобе и сарадња са њима.

Можда су те сподобе огледало српског народа.
 
Pa u pravu je Vučić.
Čovek je osuđen, jer ne može da dokaže ono što svi znaju.
Kao što svi znamo da je Đilas lopov i da je ukrao 620 miliona, ali nisam ja inspektor, pa da mogu da
dokažem da je to tako.

Ali čika Đilasu prolazi fora sa mašinskim mozgom i tetkom iz Kanade.
Drugima ne.

Neko može na "nezavisnoj" televiziji da javno psuje majku predsedniku i da ostane nekažnjen.
Niti se povodom toga oglasilo Društvo sudija Srbije, niti gospođa poverenica za zaštitu ravnopravnosti,
o onim smradovima i sendvičarima iz NUNS-a neću ni da pričam.
Cela sns sekta sa Vučićem na čelu to nikako da dokaže :sad2:
 
Ne ulaže se u škole i bolnice nego u rijaliti i kojekakve kretene odane vlasti.

Država u kojoj ima milion bezubih, 0,8 miliona nije završilo ni osnovnu školu a vučićevi kumovi voze meklarene.

IMG_20230319_203221.jpg
 
Pa u pravu je Vučić.
Čovek je osuđen, jer ne može da dokaže ono što svi znaju.
Kao što svi znamo da je Đilas lopov i da je ukrao 620 miliona, ali nisam ja inspektor, pa da mogu da
dokažem da je to tako.
Ali čika Đilasu prolazi fora sa mašinskim mozgom i tetkom iz Kanade.
Drugima ne.

Neko može na "nezavisnoj" televiziji da javno psuje majku predsedniku i da ostane nekažnjen.
Niti se povodom toga oglasilo Društvo sudija Srbije, niti gospođa poverenica za zaštitu ravnopravnosti,
o onim smradovima i sendvičarima iz NUNS-a neću ni da pričam.
Alo uspavana lepotice, Vucicevic je osudjen po privatnim krivicnim uvredeama za delo uvrede.
Vucicevic kao Vucicev bot misli da moze da vredje sve druge koji nisu za Av-a.
Tako je da Cosica napisao da je ovaj siptarski placenik i da dobija krvavi novac, a za Zaklinu Tatalovic da je sisata kravetita, glupa guska i spominjao je takodje njenu vaginu u negativnom kontekstu.
To su uvrede !!! Vucicevic je kaznjen zbog uvreda, i sada trci po Hepiju, Pinku , Fokusu...i laze, a naravno ne sme da pokaze presude, da se procita sudko resenje, nego kaze rekao sam za Zaklinu da je Debelica....

Sto se tice Djilasa, zasto Vucic nije predao sve dokaze sto je rekao sa ima javnom tuziocu ? Nego se Vucic sastaje sa Djilasom posle izbora, a ovaj ""lopov'' ukro 620 milion os naroda

Svako mooze bilo gde da psuje koga hoce, a opsovani moze da pokrene tuzbu za uvredu, uzme advokata, ovaj sastavi tuzbu, plati sudku taksu i na sud.
Odkad javni tuzila treba da reaguje za lako krivicno delo kso sto je uvreda ???!!!

Sto da s oglasi Drustvo sudija ili poverenica ili Nuns ? Zasto ?
Zato sto vucicev bot Vucicevic mili da moze da vredja one koji su protiv Vucica ?
Pokri se usima i jedi sns senvic, ali svako normalan vidi je Vucicevic jedna budaletina koji laze kao pas.
 
Pokri se usima i jedi sns senvic, ali svako normalan vidi je Vucicevic jedna budaletina koji laze kao pas.
Šta ti je auto projekcija vas botina u pokušaju...
Msm, stvarno ne verujem da ste bilo čije botine, niko od onih lopova iz "opozicije" nije toliko glup da troši
sendviče na takve...

Sto da s oglasi Drustvo sudija ili poverenica ili Nuns ? Zasto ?
Pa kako su se odmah oglasili da brane onu debilčinu koja je psovala majku Vučiću?
To je "sloboda mišljenja" za njih, nema potrebe da se oglašavaju - tako su rekli.
E sad, ako bih ja hebao kevu tebi, jel to "sloboda mišljenja" ili uvreda?
Daj bre, smešni ste više sa tim pokušajima pljuvanja po Srbiji.
 
Šta ti je auto projekcija vas botina u pokušaju...
Msm, stvarno ne verujem da ste bilo čije botine, niko od onih lopova iz "opozicije" nije toliko glup da troši
sendviče na takve...


Pa kako su se odmah oglasili da brane onu debilčinu koja je psovala majku Vučiću?
To je "sloboda mišljenja" za njih, nema potrebe da se oglašavaju - tako su rekli.
E sad, ako bih ja hebao kevu tebi, jel to "sloboda mišljenja" ili uvreda?
Daj bre, smešni ste više sa tim pokušajima pljuvanja po Srbiji.
Alo Crvenkapa
Postoji zakon, ako neko opsuje majku Vucic ili baba seri koji radi na wc na autobsjoj stanici, oni mogu da ih tuze - privatna tuzba za krivicno delo uvrede. To sto Vucic nece da tuzi, to je njegov problem
Vucicevic vredja ljude , a ovi su ga tuzi i zbog tih uvreda je osudjen, i sta ti sada palamudis ?
Smesan si sto nemas ni osnovno znanje sta je privatna tuzba, sta su laka , a sta teska krivicna dela.

Evo ti presuda crno na belo, a ti i dalje presipaj prazno iz supljeg
FsPk4J_XwAEnbxf.jpg
 
Smesan si sto nemas ni osnovno znanje sta je privatna tuzba, sta su laka , a sta teska krivicna dela.
To što ti tvoje znanje sakupljaš ispred zadruge je tvoj problem.
Kod krivičnog dela okrivljeni je nevin dok se ne dokaže suprotno.
Kod privatne tužbe za uvredu je obrnuto.

A ja uopšte ne ulazim u to da li je Vučićević rekao istinu ili nije, ja pričam o dvoličnosti sudija,
opozicionih medija i NUNS-a.
Samo primećujem da se isti taj gospodin "novinar" koji se osetio toliko pogođenim, nije oglasio povodom
psovanja majke Vučiću.
I on i njegova kuća u kojoj radi i u kojoj je ona debilčina psovao majku Vučiću su ćutali kao zaliveni.
A NUNS je tvrdio da je to sloboda mišljenja i izražavanja.

Fujčina bre, to je bagra sa dna, bez imalo morala.
 

која ја разлика између овог и оног твита за који је вучићевић осуђен?
другисрбијанци могу да кењошу шта хоће и ником ништа, а вучићевић не сме?
наравно, за све то време нико и не ПОМИЊЕ новинара ДЕЈАНА ПЕТРА ЗЛАТАНОВИЋА!

1680382816148.jpeg
 
To što ti tvoje znanje sakupljaš ispred zadruge je tvoj problem.
Kod krivičnog dela okrivljeni je nevin dok se ne dokaže suprotno.
Kod privatne tužbe za uvredu je obrnuto.

A ja uopšte ne ulazim u to da li je Vučićević rekao istinu ili nije, ja pričam o dvoličnosti sudija,
opozicionih medija i NUNS-a.
Samo primećujem da se isti taj gospodin "novinar" koji se osetio toliko pogođenim, nije oglasio povodom
psovanja majke Vučiću.
I on i njegova kuća u kojoj radi i u kojoj je ona debilčina psovao majku Vučiću su ćutali kao zaliveni.

Fujčina bre, to je bagra sa dna, bez imalo morala.
Pepeljugo, tebe neko da uvredi na tviteru ti mozes da ga tuzis za uvredu, druga strana ce biti okrivljena koja te je tuzila.
Vucicevic je vredjao Cosica i Zaklinu Tatalovic, i zato je i osudjen. Sada ti pricas o ',dvolicnosti sudija'' ? Sta je trebao sudija da kaze p Necu da osudim Vucicevica po zakonu, jer je on za Vucica i moze da radi sta hoce ???!!! Sta Nuns treba da podrzi Vucicevic zato sto vredja ljude ???!!!!
Vucic kada je vredjao Boska Obradovica da je fasista, niko od rezimskih novinara nije reagovao, a sada ti trazis kada se vucic uvredi da svi to osude.
 

Back
Top