Vučić: Srbija od UAE dobija milijardu dolara sa tri odsto kamate

Može biti to što ti pišeš ali može npr za plovni put od Soluna do Beograda. Zamislite koliko bi se skratio put tankerima iz UAE do srednje i sjevera Evrope .
sddefault.jpg


:cepanje: :cepanje: :cepanje: :cepanje:
 

Vučić: Srbija od UAE dobija milijardu dolara sa tri odsto kamate​

https://www.021.rs/story/Info/Srbij...ija-milijardu-dolara-sa-tri-odsto-kamate.html

Autor: Tanjug, Fonet​

INFO

11.09.2022.​

12:33 > 12:33​

0
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je ministar finansija Siniša Mali potpisao sporazum sa Ujedinjenim Arapskim Emiratima, kojim Srbija dobija milijardu dolara, sa svega tri odsto kamate.
Vučić: Srbija od UAE dobija milijardu dolara sa tri odsto kamate

Foto: Screenshot (Instagram/buducnostsrbijeav)
"Ministar finansija Siniša Mali potpisao je važan sporazum kojim dobijamo značajan novac, milijardu, po gotovo nemogućoj kamatnoj stopi. Mi danas da izlazimo na tržište ona bi bila najmanje dva i po puta veća. Ako dobijete nešto po 3 odsto, a ne možete 7,5 odsto na izdavanju evroobveznica da dobijete, onda izračunajte na milijardu koliko ste u dve ili tri godine zaradili novca za svoju zemlju. To je značajno i ja sam veoma zahvalan", rekao je Vučić.

Zašto se predsednik Vučić zadužujeu ime države kada je do pre nekoliko meseci izjavio da su državne kase prepune? Zar ne živimo u zlatnom dobu? Zanimljivo je da on kaže da Srbija nešto dobija a ne da se zadužuje. Svaka mu čast kako je vrhunski manipulator.
Nisi cuo njegove reci da"Bojim se da ne izgubimo sve sto smo stekli za 10 godina".To znaci da je Srbija na klimavim nogama.
 

Vučić: Srbija od UAE dobija milijardu dolara sa tri odsto kamate​

https://www.021.rs/story/Info/Srbij...ija-milijardu-dolara-sa-tri-odsto-kamate.html

Autor: Tanjug, Fonet​

INFO

11.09.2022.​

12:33 > 12:33​

0
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je ministar finansija Siniša Mali potpisao sporazum sa Ujedinjenim Arapskim Emiratima, kojim Srbija dobija milijardu dolara, sa svega tri odsto kamate.
Vučić: Srbija od UAE dobija milijardu dolara sa tri odsto kamate

Foto: Screenshot (Instagram/buducnostsrbijeav)
"Ministar finansija Siniša Mali potpisao je važan sporazum kojim dobijamo značajan novac, milijardu, po gotovo nemogućoj kamatnoj stopi. Mi danas da izlazimo na tržište ona bi bila najmanje dva i po puta veća. Ako dobijete nešto po 3 odsto, a ne možete 7,5 odsto na izdavanju evroobveznica da dobijete, onda izračunajte na milijardu koliko ste u dve ili tri godine zaradili novca za svoju zemlju. To je značajno i ja sam veoma zahvalan", rekao je Vučić.

Zašto se predsednik Vučić zadužujeu ime države kada je do pre nekoliko meseci izjavio da su državne kase prepune? Zar ne živimo u zlatnom dobu? Zanimljivo je da on kaže da Srbija nešto dobija a ne da se zadužuje. Svaka mu čast kako je vrhunski manipulator.
A koji to političar ne manipuliše i ne folira? Onaj koji je izgubio izbore za mesnu zajednicu.
AV je tek nešto manje loš od žutih, i to je sve.
 
A sta ces losijih,kad vec NBS ponovo podize referentne kamate,da pokrije inflaciju.
U to se ne mešati dragi moji, to radi i (ne mnogo rado) i američki FED, a jasno je kao dan koliko nam je Srbija bedna i slaba - mora se. I to NE zahvaljujući odlukama jedne ili dve vlasti - to što “Druga Srbija” želi da veruje da su Zloba i Jožobroz jedini krivi je samo racionalizacija jednog pogleda na svet. Prvo osmanlijska okupacija, pa onda K und k i predatorni napad na Srbiju (mada je njih više koštao), “Treći Rajh” - bez ta tri faktora ne bi bilo Hohštaplera, a bez njega ni Zlobe ni Julovke..

Šta bi bilo da nije bilo, o tome može samo da se nagađa - fakat je da od uništenja srpske srednjevekovne države nije bilo ni jednog jedinog trenutka da smo bili uopšte oko evropskog proseka, a kamo li u gornjem ešelonu. Naše siromaštvo traje već oko 600 godina - Primer, godina 1800. UK je industrijska sila, koja se nosi sa Napoleonom, i uzgred ratuje na suprotnoj strani globusa, a mi samo obespravljena i bedna raja.
 
Ministar Mali najbolji ministar ekonomije u Evropi? To izjavio Vučić pre mesec dana. Šta najbolje zna? Zna najbolje da se zaduži i da to protraći a narod će da vraća dugove. Bravo za najboljeg predsednika i najboljeg ministra ekonomije.
Tako treba,budale treba yebati.
ZIveo Vucic!
Ziveo najbolji ministar ekonomije u Evropi.
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha1::hahaha1::hahaha1::rida::rida::rida:
 

Back
Top