• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Vučić: Srbija od UAE dobija milijardu dolara sa tri odsto kamate

toz972

Poznat
Poruka
8.351

Vučić: Srbija od UAE dobija milijardu dolara sa tri odsto kamate​

https://www.021.rs/story/Info/Srbij...ija-milijardu-dolara-sa-tri-odsto-kamate.html

Autor: Tanjug, Fonet​

INFO

11.09.2022.​

12:33 > 12:33​

0
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je ministar finansija Siniša Mali potpisao sporazum sa Ujedinjenim Arapskim Emiratima, kojim Srbija dobija milijardu dolara, sa svega tri odsto kamate.

Foto: Screenshot (Instagram/buducnostsrbijeav)
"Ministar finansija Siniša Mali potpisao je važan sporazum kojim dobijamo značajan novac, milijardu, po gotovo nemogućoj kamatnoj stopi. Mi danas da izlazimo na tržište ona bi bila najmanje dva i po puta veća. Ako dobijete nešto po 3 odsto, a ne možete 7,5 odsto na izdavanju evroobveznica da dobijete, onda izračunajte na milijardu koliko ste u dve ili tri godine zaradili novca za svoju zemlju. To je značajno i ja sam veoma zahvalan", rekao je Vučić.

Zašto se predsednik Vučić zadužujeu ime države kada je do pre nekoliko meseci izjavio da su državne kase prepune? Zar ne živimo u zlatnom dobu? Zanimljivo je da on kaže da Srbija nešto dobija a ne da se zadužuje. Svaka mu čast kako je vrhunski manipulator.

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
25.039

Vučić: Srbija od UAE dobija milijardu dolara sa tri odsto kamate​

https://www.021.rs/story/Info/Srbij...ija-milijardu-dolara-sa-tri-odsto-kamate.html

Autor: Tanjug, Fonet​

INFO

11.09.2022.​

12:33 > 12:33​

0
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je ministar finansija Siniša Mali potpisao sporazum sa Ujedinjenim Arapskim Emiratima, kojim Srbija dobija milijardu dolara, sa svega tri odsto kamate.

Foto: Screenshot (Instagram/buducnostsrbijeav)
"Ministar finansija Siniša Mali potpisao je važan sporazum kojim dobijamo značajan novac, milijardu, po gotovo nemogućoj kamatnoj stopi. Mi danas da izlazimo na tržište ona bi bila najmanje dva i po puta veća. Ako dobijete nešto po 3 odsto, a ne možete 7,5 odsto na izdavanju evroobveznica da dobijete, onda izračunajte na milijardu koliko ste u dve ili tri godine zaradili novca za svoju zemlju. To je značajno i ja sam veoma zahvalan", rekao je Vučić.

Zašto se predsednik Vučić zadužujeu ime države kada je do pre nekoliko meseci izjavio da su državne kase prepune? Zar ne živimo u zlatnom dobu? Zanimljivo je da on kaže da Srbija nešto dobija a ne da se zadužuje. Svaka mu čast kako je vrhunski manipulator.

Екслузивно преносимо шта је АВ написао у образложењу исплативости кредита

'штовани ПриНче. Ви нама дате 1 милијарду. Ми подигнемо 40 000 стамбених јединица од 50 квм за 500 евра/квм

ЗАТИМ

Продамо Источно Дринцима дотичне станове по 2 500 евра квадрат ... Очигледно да ћемо заради 4 милијарде евра из места.

Обратите пажњу да је калкулацију промета некретнина урадио и верификовао ДР Мали

Досада у две децније смо урадили веч три пут тако обртачину ..... Уложите и зарадите и ми и ви

Верно ваш АВ

Poslednja izmena:

Cro_čvarak

Ističe se
Poruka
2.984
investicija u sta? kako znas da je investicija? ko ce da zaradi na investiciji? graditelji? necega na vodi? izbeglickih logora? cega?
na sta ce da ode milijarda?
Može biti to što ti pišeš ali može npr za plovni put od Soluna do Beograda. Zamislite koliko bi se skratio put tankerima iz UAE do srednje i sjevera Evrope .

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.