Vučić: Od sedmočasovnog radnog vremena nema ništa, i 40 sati je malo

Karpoš11

Elita
Poruka
23.604
Govoreći o radnom vremenu od 7 sati u Crnoj Gori, Vučić kaže da je to trend svuda u Evropi.

- Jedan od uslova za saradnju sa SNS je bila da se ne radi nedeljom i da se skrati radno vrme na 7 sati... Još malo, pa da se ne radi nikad... Izračunajte koliko godišnjih odmora imamo, nema ni grada koji nismo obišli, samo da se ne radi... - rekao je Vučić.

Dodaje da to nikada neće prihvatiti dok se za nešto pita u Srbiji.

- Ja mislim da je 40 sati nedeljnog radnog vremena malo - izjavio je Vučić.

Ističe da neće da podržava takve inicijative da bi se dodvoravao narodu.

- Država nije igračka i dodvoravanje narodu. Do 2027. nema ništa od toga - rekao je on.

1714409231-2F3A3890_b-750x563.jpg


https://n1info.rs/biznis/vucic-od-sedmodnevnog-radnog-vremena-nema-nista-i-40-sati-je-malo/
 
Poslednja izmena od moderatora:
https://n1info.rs/biznis/vucic-od-sedmodnevnog-radnog-vremena-nema-nista-i-40-sati-je-malo/

Govoreći o radnom vremenu od 7 sati u Crnoj Gori, Vučić kaže da je to trend svuda u Evropi.

- Jedan od uslova za saradnju sa SNS je bila da se ne radi nedeljom i da se skrati radno vrme na 7 sati... Još malo, pa da se ne radi nikad... Izračunajte koliko godišnjih odmora imamo, nema ni grada koji nismo obišli, samo da se ne radi... - rekao je Vučić.

Dodaje da to nikada neće prihvatiti dok se za nešto pita u Srbiji.

- Ja mislim da je 40 sati nedeljnog radnog vremena malo - izjavio je Vučić.

Ističe da neće da podržava takve inicijative da bi se dodvoravao narodu.

- Država nije igračka i dodvoravanje narodu. Do 2027. nema ništa od toga - rekao je on.

sirotinja se pali na ovo samo tako!
ne razmišljajući svojim sirotinjskim mozgom kako je moguće
da se i 1955, i 2025 radi isto 8 časova.
oni to ne mogu da prespoje i razumeju.
da i pored svih tehničkih pomagala radimo isto.
ima da rmbate kao kinezi! srbi goje robovske!
još i vooole da budu robovi! ej!
 
On se 25 sati dnevno bori za Srbiju i trpi nenormalne pritiske njegovih prijatelja sa zapada, zbog toga.
Prosto mi ga žao i rado bih mu ponudio da se menjamo - da on rmbači kao običan radnik, a ja da se žrtvujem i trpim te silne i stravične pritiske umesto njega.
Siguran sam da bi momentalno prihvatio.
 
https://n1info.rs/biznis/vucic-od-sedmodnevnog-radnog-vremena-nema-nista-i-40-sati-je-malo/

Govoreći o radnom vremenu od 7 sati u Crnoj Gori, Vučić kaže da je to trend svuda u Evropi.

- Jedan od uslova za saradnju sa SNS je bila da se ne radi nedeljom i da se skrati radno vrme na 7 sati... Još malo, pa da se ne radi nikad... Izračunajte koliko godišnjih odmora imamo, nema ni grada koji nismo obišli, samo da se ne radi... - rekao je Vučić.

Dodaje da to nikada neće prihvatiti dok se za nešto pita u Srbiji.

- Ja mislim da je 40 sati nedeljnog radnog vremena malo - izjavio je Vučić.

Ističe da neće da podržava takve inicijative da bi se dodvoravao narodu.

- Država nije igračka i dodvoravanje narodu. Do 2027. nema ništa od toga - rekao je on.

Samo da dodam da su pomerili granicu za penziju na 45 godina staza. Starosna je ostala 65 godina, ali sada ti za punu penziju treba 65 godina zivota + 45 godina staza. Bilo je 40 godina staza.

Sada ljudi sa fakultetom treba da rade do 70. godine ako zele punu penziju.

Za koju godinu bice 60 godina staza - u prevodu niko nikad nece doziveti punu penziju.

Srpski narode, vi ste robovi!
 
Sine, kako ce jos uvesti 7-casovno radno vreme kad bude video da mu pada %...

Setih se kad je pred koronu Puttlet hteo da u Rusiji podigne starosnu granicu za odlazak u penziju za muskarce na 65 a zene sa 60. Dobio je masovne proteste i u roku od par sati je javno izribao premijera zato sto je na svoju ruku hteo nesto tako da uvede u Rusiji. E tako ce i pizd.o.usti, kad vidi da je za'y.ebao stvar sa 8-casovnim radnim danom ima da optuzi premijera da je to uradio na svoju ruku i pojavice se kao spasilac interesa obicnog radnog coveka. Govedo.
 
Najbolje dvocasovno radno vreme, jedan dan u nedelji rada, i toliko.

U penziju sa 33 godine, i to maks.

To sto ce to unistiti ekonomiju nema veze, bitno je ono, da u teoriji to bude tako.

Ziv je Lenjin, umro nije.
Hahahaha...
neću da radim Do 33 i odem u pemziju. Ali, ono... dešavaju se nepredviđene stvari u nepredvidivom svetu.
Ljude koji prosto neće išta da rade treba sankcionisati.
 
Hahahaha...
neću da radim Do 33 i odem u pemziju. Ali, ono... dešavaju se nepredviđene stvari u nepredvidivom svetu.
Ljude koji prosto neće išta da rade treba sankcionisati.
Ima da radis samo do 33-e godine kao bela lala, jer je to humanost, radnicka prava, zdravstvo i skolstvo za sve, pa jesmo li se za to borili!!! :rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:
 
https://n1info.rs/biznis/vucic-od-sedmodnevnog-radnog-vremena-nema-nista-i-40-sati-je-malo/

Govoreći o radnom vremenu od 7 sati u Crnoj Gori, Vučić kaže da je to trend svuda u Evropi.

- Jedan od uslova za saradnju sa SNS je bila da se ne radi nedeljom i da se skrati radno vrme na 7 sati... Još malo, pa da se ne radi nikad... Izračunajte koliko godišnjih odmora imamo, nema ni grada koji nismo obišli, samo da se ne radi... - rekao je Vučić.

Dodaje da to nikada neće prihvatiti dok se za nešto pita u Srbiji.

- Ja mislim da je 40 sati nedeljnog radnog vremena malo - izjavio je Vučić.

Ističe da neće da podržava takve inicijative da bi se dodvoravao narodu.

- Država nije igračka i dodvoravanje narodu. Do 2027. nema ništa od toga - rekao je on.

Ne treba raditi dugo vec odgovorno.

Moze da se pise radno vreme deset sati dnevno, dvadeset sati a da se nista ne uradi pod milim bogom. Vucic je ziv dokaz toga.

Uvek sam bila za rad od sest sati dnevno i nakon toga frrrrp kuci svojoj. Kada se radi neka se radi kako treba a kada se odmara - odmara se bez osecaja da si klisnuo sa posla, da nekog lazes i skrivas ekran da se ne vidi sta radis.
Ne placaju ljude da budu privezani lancem za radni sto vec da neki posao bude uradjen.
 
Samo da dodam da su pomerili granicu za penziju na 45 godina staza. Starosna je ostala 65 godina, ali sada ti za punu penziju treba 65 godina zivota + 45 godina staza. Bilo je 40 godina staza.

Sada ljudi sa fakultetom treba da rade do 70. godine ako zele punu penziju.

Za koju godinu bice 60 godina staza - u prevodu niko nikad nece doziveti punu penziju.

Srpski narode, vi ste robovi!
Al, zamalo....čovek se nalupa iz čista mira i ostane živ....
Rad do penzije od 45 godina je da se nadoknadi pljačka PIO fonda slanjem ustaških kadrova u Srbiji u penziju sa 30 godina staža, punu penziju i zamena ustaških kadrova njihovom ustaškom decom 2004. sa klauzulom da te ustaše mogu u penziju sa 15 godina staža i 65 godina života, normalno punu penziju.
Dakle, ustaše i njihovi prijatelji četnici mogu da počnu da rade sa 50 godina i da zarade penziju, do tada moraju da šetaju i razbijaju gradove i šetaju u trojkama po Srbiji i uče decu kako se kolje....
 

Back
Top