ЦИА упозорава: Иран ће у року од 48 сати напасти Израел!

nesko101

Elita
Poruka
18.345

ЦИА упозорава да ће Иран напасти Израел у року од 48 сати у знак освете за напад на конзулат Техерана у Дамаску, преноси британски „Експрес“.​

Израел је, наиме, ове недеље убио два иранска војна команданта у нападу на конзулат у главном граду Сирије, а Иран је обећао да ће се за напад осветити.

Медији тако пишу да Иран наводно планира комбиновани напад са „кишом“ дронова и пројектила испаљених из његових база на стратешке локације унутар Израела.
Амерички званичници већ су изразили бојазан да би израелски напад могао довести до ширег рата на Блиском истоку.

Тако је бивши званичник ЦИА Ралф Гоф који је деловао на Блиском истоку, рекао да је израелски удар био „непромишљен“ и додао да ће „то резултирати само ескалацијом Ирана и његових заступника“.
Говорећи за „Њујорк тајмс“ , он је додао да Израел покушава да удари на Иранску револуционарну гарду како би је „казнио за текуће завере за убиства или отмице израелских Јевреја широм света“.

Бивши шеф америчке Централне команде и пензионисани генерал са четири звездице Кенет Ф. Мекензи упозорио је да је напад „ударац“ за Иран.
Такође је рекао да су „иранске опције да нападне Израел веома, веома ограничене“ и додао да „Израелци неће одустати“.

По свему судећи, ни Иранци неће устукнути.

„Након узастопних пораза и неуспеха против вере и воље бораца Фронта отпора, ционистички режим је у борби да се спасе на свој дневни ред ставио убиства наслепо“, рекао је након напада врховни вођа Ирана ајатолах Али Хамнеи је додао да ће њихови храбри људи „казнити зли ционистички режим“

„Натераћемо их да зажале за овај и друге злочине“, запретио је.
https://srbin.info/svet/cia-upozorava-iran-ce-u-roku-od-48-sati-napasti-izrael/
Da čujem sada skeptike kako neće biti trećeg svetskog rata?

Ako srbin info kaze da hoce, onda ko smo mi da sumnjamo? :D

A, da, kako napreduje izgradnja stanova u Raski? Jel znas koji stan ti je dodeljen? :)
I Gugl se slaže

1712257503415.png

Ne mora uopšte biti u tom intervalu, tako su rekli i za Moskvu pa se desilo kasnije. Neki kažu da oni rat ne pokreću dok traje praznik, Ramazan se završava devetog. Isto tako nema još vesti da su istakli crvenu zastavu osvete. To uvek rade kada krenu napadati nešto u regionu.

ЦИА упозорава да ће Иран напасти Израел у року од 48 сати у знак освете за напад на конзулат Техерана у Дамаску, преноси британски „Експрес“.​

Израел је, наиме, ове недеље убио два иранска војна команданта у нападу на конзулат у главном граду Сирије, а Иран је обећао да ће се за напад осветити.

Медији тако пишу да Иран наводно планира комбиновани напад са „кишом“ дронова и пројектила испаљених из његових база на стратешке локације унутар Израела.
Амерички званичници већ су изразили бојазан да би израелски напад могао довести до ширег рата на Блиском истоку.

Тако је бивши званичник ЦИА Ралф Гоф који је деловао на Блиском истоку, рекао да је израелски удар био „непромишљен“ и додао да ће „то резултирати само ескалацијом Ирана и његових заступника“.
Говорећи за „Њујорк тајмс“ , он је додао да Израел покушава да удари на Иранску револуционарну гарду како би је „казнио за текуће завере за убиства или отмице израелских Јевреја широм света“.

Бивши шеф америчке Централне команде и пензионисани генерал са четири звездице Кенет Ф. Мекензи упозорио је да је напад „ударац“ за Иран.
Такође је рекао да су „иранске опције да нападне Израел веома, веома ограничене“ и додао да „Израелци неће одустати“.

По свему судећи, ни Иранци неће устукнути.

„Након узастопних пораза и неуспеха против вере и воље бораца Фронта отпора, ционистички режим је у борби да се спасе на свој дневни ред ставио убиства наслепо“, рекао је након напада врховни вођа Ирана ајатолах Али Хамнеи је додао да ће њихови храбри људи „казнити зли ционистички режим“

„Натераћемо их да зажале за овај и друге злочине“, запретио је.
https://srbin.info/svet/cia-upozorava-iran-ce-u-roku-od-48-sati-napasti-izrael/
Da čujem sada skeptike kako neće biti trećeg svetskog rata?

Opravdano...Izrael je napao Iran X puta...poslednji put nekidan Ambasadu u Siriji...

....

Ne mora uopšte biti u tom intervalu, tako su rekli i za Moskvu pa se desilo kasnije. Neki kažu da oni rat ne pokreću dok traje praznik, Ramazan se završava devetog. Isto tako nema još vesti da su istakli crvenu zastavu osvete. To uvek rade kada krenu napadati nešto u regionu.
Moguće ali moguće je da idu i na iznenađenje.
I Rusija je odlagala par puta sigurno btw.

Iran je u kanstantnom ratu protiv Izraela.

Sto ce biti konkretno je tehnicka stvar.

Izrael zna da su ubice i banda iz Revolucionarne Garde i Hezbolaha u konstantnom ratu protiv njih.
Kojom se ti bolesnom logikom koristiš a ujedno kao vernik i smrtnim grehom?
Pa pored genocida Izraela ti pričaš da je to Iran?

Morao ne morao sad mi Srbi nismo spremni za treći svetski rat.
Za ovima imbecilima na vlasti izgubićemo i RS i Srbe na svetom Kosovu i Metohiji.

Moguće ali moguće je da idu i na iznenađenje.
I Rusija je odlagala par puta sigurno btw.

🔹У току је напад на Израел. Портпаролка општине Сдерот

➡️Аларм "црвене боје" у Сдероту - лансирање ракете ка граду, оштећење коловоза у стамбеној четврти у граду...

🇮🇱🇱🇧📡 — Israeli Army Radio reports that the GPS disruptions have also reached the center of the Israel, with Israeli residents in the central Tel Aviv report that the GPS are now placing them in Beirut

Israeli pages claim that it may be the preparation of an attack on the Israeli homeland that may be imminent.
Ja sam da ih Iran napadne toliko žestoko da Isus Hrist dođe pre vremene da nam konačno svima presudi.

Ako srbin info kaze da hoce, onda ko smo mi da sumnjamo? :D

A, da, kako napreduje izgradnja stanova u Raski? Jel znas koji stan ti je dodeljen? :)
Nedostajao mi tvoj reč.

Znaš šta sam danas provalio da sam i na St Luciji na Karibima trebao da provalim ko sam, pisalo na majici koju sam ćapio iako platio...

Iako su mi rekli i 2010.
I ono.... ah... Kad gasimo tu vukojebinu od Raske? I vratimo i Srpčićima i ostalim građanima dostojanstvo vremena u kome žive.

Večiti Indijanac. U rezervatu.

Prilozi

• Screenshot_20240404_223100.jpg
    Screenshot_20240404_223100.jpg
    86,6 KB · Pregleda: 6

Back