Vučić kao omladinski prvak Beograda u šahu je za Kurtija postao pacer živi

AUTORSKA
Mi Srbi kao zvanični prvaci Evrope u šahu imamo predsednika koji je bio omladinski prvak Beograda a njegov protivnik Aljbin Kurti koji je učio šah u Srpskom zatvoru je naučio bolje i pobedio.
Ostaje mu samo da zakaže meč u Prištini i pokuša da se izvuče remijem možda.
jel to oce kazes da i Vucica strpamo u Padinjak kako bi bolje naucio sah ?
 
AUTORSKA
Mi Srbi kao zvanični prvaci Evrope u šahu imamo predsednika koji je bio omladinski prvak Beograda a njegov protivnik Aljbin Kurti koji je učio šah u Srpskom zatvoru je naučio bolje i pobedio.
Ostaje mu samo da zakaže meč u Prištini i pokuša da se izvuče remijem možda.
Novi dan, nova neškovska tema za lečenje nzm kakvih frustracija.
 
AUTORSKA
Mi Srbi kao zvanični prvaci Evrope u šahu imamo predsednika koji je bio omladinski prvak Beograda a njegov protivnik Aljbin Kurti koji je učio šah u Srpskom zatvoru je naučio bolje i pobedio.
Ostaje mu samo da zakaže meč u Prištini i pokuša da se izvuče remijem možda.
Kada krenes da ucis sah, uci se prvo engame.

A Srbi hoce da prvo uce samo otvaranja, a igru ne razumeju uopste.
 
AUTORSKA
Mi Srbi kao zvanični prvaci Evrope u šahu imamo predsednika koji je bio omladinski prvak Beograda a njegov protivnik Aljbin Kurti koji je učio šah u Srpskom zatvoru je naučio bolje i pobedio.
Ostaje mu samo da zakaže meč u Prištini i pokuša da se izvuče remijem možda.
Koje godine je Vucic bio omladinski prvak beograda u sahu?
 

Radar: Firmi koja se povezuje sa Milanom Radoičićem od države – 8,5 miliona evra za „nespecifikovane nabavke“​

Za razliku od istrage, koja tapka u mestu, firme koje su se povezivale sa Milanom Radoičićem (formalno svoj udeo u njima preneo na ortake, Zvonka i Željka Veselinovića) – rade punom parom. Samo nekoliko dana posle sukoba u Banjskoj, firmi Rad 028, koja je na crnoj listi SAD zbog sumnji da je kontroliše Radoičić, država je uplatila 8,5 miliona evra za „nespecifikovane nabavke“, a Inkop iz Ćuprije je angažovan za gradnju mosta kod Kraljeva o tome piše novi nedeljnik Radara.
 

Back
Top