Vučić izgubio Beograd?

Прво пада на Београдским, онда на следећим изборима пада на Председничким изборима

Тако је било и са Милошевићем
Pao je Beograd, 1994. pa smo onda morali da cekamo bombardovanje i gubitak Kosmeta, da Milosevic padne 2000.
Generalno, Vucic je mnogo stabilnije na vlasti, nego sto je Milosevic to ikad bio...
 
Pao je Beograd, 1994. pa smo onda morali da cekamo bombardovanje i gubitak Kosmeta, da Milosevic padne 2000.
Generalno, Vucic je mnogo stabilnije na vlasti, nego sto je Milosevic to ikad bio...

Милошевић је веома пристојан човек и господин, наспрам овог дијаболика...

Стабилност није држати сиротињу под стегом.

Експрес лонац.
 
Милошевић је веома пристојан човек и господин, наспрам овог дијаболика...

Стабилност није држати сиротињу под стегом.

Експрес лонац.
Ako je Milosevic bio pristojan, Vucic je majka mara za Srbe. Ocigledno nisi uzivao Milosevicevu vlast, pa mislis da je Vucic gori...
 
Ako je Milosevic bio pristojan, Vucic je majka mara za Srbe. Ocigledno nisi uzivao Milosevicevu vlast, pa mislis da je Vucic gori...

Него шта него је гори.

Политикант, нема код њега никакве идеологије, све ће тај бити, продати и постати, зарад остајања на власти!
 
Niko nikad nije pao.
Samo su se glumci menjali.

Тако је!

Све су то експоненти деце комунизма и ОЗНА-е.

Иста структура номенклатуре од 2000 на врху, 10,000 у средњем прстену и на локалу од 50,000 људи, остају и не мењају се од 1944.г.
 
secam se ankete pre nekoliko izbora kad je ceda treba po tim nalazima da bude najjaca opozicija a covek nije ni cenzus presao, za njega nije glasala cak ni cela rodbina koliko je malo glasova imao. tako da sve ove predizoborne ankete su narucene u cilju propagande a prave rezultate imaju stranke i njih ne objavljuju vec na osnovu njih prave strategiju kampanje.
drugim recima nemojte se zamarati citanjem tih gluposti.
na pinku cete cuti kako sns ima vecinu, na novoj kako vecinu ima opozicija i svi imaju "verodostojne" ankete.
 
Него шта него је гори.

Политикант, нема код њега никакве идеологије, све ће тај бити, продати и постати, зарад остајања на власти!
Milosevic je mlatio devojke na kalisu. Nas negde 2000 na trgu vecinom devojke, krenemo ka kalisu, ulete centurioni,
i pocnu krvnicki da mlate, musko zensko, ne biraju... to sam skapirao, pa sam se spustio dole pa opet do trga
pored holandske ambasade, trg je bio pun centuriona spremnih da biju.
Divljacko mlacenje ljudi je bilo non stop...
To Vucic ne radi, kolko mogu da primetim...
Ne vidim centurione nigde, oklopljenje ko ninja kornjace... osim toga, Milosevic je iz zemlje izneo grdne pare...
osiromasio nas maks, uzrokovao mnoge smrti, invalide i nesrecu...
 
Тако је!

Све су то експоненти деце комунизма и ОЗНА-е.

Иста структура номенклатуре од 2000 на врху, 10,000 у средњем прстену и на локалу од 50,000 људи, остају и не мењају се од 1944.г.
bas tako..mislim da na trenutnoj politickoj sceni nema osobe koja u jednom trenutku nije bila na vlasti.
 
Вучић је намерно предао Београд,

јер су га из иноземства превише притискали што власт има од председника до последње месне заједнице.

Битно је да изгуби на нивоу Републике.

Ако не изгуби сад, јахаће до 2027. године, а тада ће од Србије остати само прах и пепео ако не оде 17. децембра у 21. час.

Pa neće izgubiti.
 
secam se ankete pre nekoliko izbora kad je ceda treba po tim nalazima da bude najjaca opozicija a covek nije ni cenzus presao, za njega nije glasala cak ni cela rodbina koliko je malo glasova imao. tako da sve ove predizoborne ankete su narucene u cilju propagande a prave rezultate imaju stranke i njih ne objavljuju vec na osnovu njih prave strategiju kampanje.
drugim recima nemojte se zamarati citanjem tih gluposti.
na pinku cete cuti kako sns ima vecinu, na novoj kako vecinu ima opozicija i svi imaju "verodostojne" ankete.

Обе стране процењују да ли ће признати једни другима победу.

Зато се то ради и што је друштво више фрагментирано и конфронтирано, то се цифре све више раздвајају...

Када би и једни и други тврдили да су добили 2/3, и ако не одступе после званичних резултата, избио би грађански рат!
 
bas tako..mislim da na trenutnoj politickoj sceni nema osobe koja u jednom trenutku nije bila na vlasti.

Само они који нису били на власти, можда им Ђедови нису били бољшевици и ОЗНАовци 1944.

Зна се и познато је да се и данас води рачуна о пореклу и досијеима свих потенцијалних вршилаца моћи.

Неће структура да дозволи да се мирним путем стиче моћ оних који су до 1944. направили и државу и војску и златни динар, и индустрију и успоставили српску културу и друштво и ....!
 
Pa neće izgubiti.

Пре годину и по дана је СНС имао 44,26 % и 120 мандата (-68 у односу на претходни сазив).

На овим изборима имаће мање од тога.

Ако буде осетно мање,а не буде гласова испод цензуса који се преливају најјачој странци,

могуће је да имамо занимљив пост изборни циклус.
 
Ne shvatam kako osobe koje su dugo bave politikom dozvole sebi da ovako lupaju?
SNS uzima oko 45 posto, verovatno i vise.

На прошлим изборима СНС није узео 45 %, па ме занима, шта те нагна да се надаш а ће сада ипак узети 45 %, па још да било коме кажеш да "лупа" ко не имсли да ће СНС да узме 45 %, јер ни на прошлим није узео толико.
 
На прошлим изборима СНС није узео 45 %, па ме занима, шта те нагна да се надаш а ће сада ипак узети 45 %, па још да било коме кажеш да "лупа" ко не имсли да ће СНС да узме 45 %, јер ни на прошлим није узео толико.

Још је ставио ницк "аргументовано", а тотално неаргументовано пише да ће СНС да освоји преко 45 %.
 

Vukadinović otkrio rezultate predizbornih istraživanja: Opozicija matematički i analitički dobija Beograd, SNS i SPS u zbiru ne mogu preći 40 posto​


Pred svake izbore slušamo slične priče pa naprednjaci uspeju nekako da se provuku. Fakat sada stoje veoma loše u Beogradu ali tu ima nekoliko opozicionih lista koje pretenduju da ostanu isppd cenzusa i to će biti lep poklon naprednima. Zato ko je pametan, glasaće samo za veće liste. Likovima kao što su Tadić, Radule, Jeremić i Zavetnica apsolutno ne treba davati glasove jer su u kampanji samo da mrse račun drugima, bez ikakvih potencijala za saradnju sa ostatkom opozicije, bez čega je jasno da je promena nemoguća.
 
На прошлим изборима СНС није узео 45 %, па ме занима, шта те нагна да се надаш а ће сада ипак узети 45 %, па још да било коме кажеш да "лупа" ко не имсли да ће СНС да узме 45 %, јер ни на прошлим није узео толико.
Ja mogu i da lupim, nisam dugogodisnji politicki analiticar i aktivista.
Bice hladnije vreme pa ce izlaznost biti manja nego 2022. Usput ce do tad jos malo oblatiti opoziciju istovremeno
obecavajuci svasta. Videces 18 dec. ko ce biti blizi tacnoj cifri, ja ili Djordje.
 
Вучић је намерно предао Београд,

јер су га из иноземства превише притискали што власт има од председника до последње месне заједнице.

Битно је да изгуби на нивоу Републике.

Ако не изгуби сад, јахаће до 2027. године, а тада ће од Србије остати само прах и пепео ако не оде 17. децембра у 21. час.
Srbiji mora da krene na bolje kada na vlast dodje koalicija 20 stranaka sa totalno razlicitim ideologijama 😁😁😁

Sto bi rekli englezi 100% foolproof
 

Back
Top