Vučić: "Dolaze teška vremena"

Aleksandar Vučić se obratio iz Budimpešte.

"Ključno pitanje je ko će da preživi sledeću zimu. Ja ne mislim da će oni brzo da savladaju i poraze Rusiju, kao što ne verujem da će Rusija tako brzo da savlada Ukrajinu", rekao je Vučić.

"Mi protiv Ukrajine nikad ništa nismo imali. Nismo priznali cepanje delova Ukrajine, ni rezultate referenduma," dodaje Vučić.

E8-F27049-3583-455-A-B9-AA-5-BC891-F38-F00.jpg


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=10&dd=03&nav_category=11&nav_id=2222396

Balša Božović od vajkada upozorava da je glas za radikale glas za teška vremena!
Potvrda ovoga dolazi večeras i iz same radikalne stranke (SNS)!
Nadam se da ______ neće imati nijedan odgovor na predstojeće izazove sezone zima '23.
Koju je facu napravio na slici ko da guta zabu.
 
džabe seješ vodu..neće da nikne...a ne možeš da zakopaš toliko koliko ti treba za život...
Ne znas ti mene....:ljutko:
Za zivot se filtrira urin, ali mora da se dodaje ono sto se izgubi znojenjem i disanjem.
Kupuj filtre bokale ili one lifestraw.
Moze i nefiltriran, malo smrducka ,al zedj ne bira
Naucices vec .

To je samo za prvo vreme dok ne dodje humanitarna pomoc odozgo
 
Ne znas ti mene....:ljutko:
Za zivot se filtrira urin, ali mora da se dodaje ono sto se izgubi znojenjem i disanjem.
Kupuj filtre bokale ili one lifestraw.
Moze i nefiltriran, malo smrducka ,al zedj ne bira
Naucices vec .

To je samo za prvo vreme dok ne dodje humanitarna pomoc odozgo
baš sam pre neki dan kupio filtere za bokal za filtriranje koji nisam koristio 7 godina... koliko je bolja voda od one direktno sa česme...osetim se bolje čim je malo popijem...a imam i lifestraw (ako se tako zove ona cevčica za filtriranje koju ne umem da koristim) koji sam kupio kad sam pre više od deset godina tripovao da će da se desi uiskoro nešto poput ovog što sad mnogi očekuju...sad ne očekujem apokalipsu a i postalo mi je svejedno da li će se nešto desiti i da li ću preživeti...
 
baš sam pre neki dan kupio filtere za bokal za filtriranje koji nisam koristio 7 godina... koliko je bolja voda od one direktno sa česme...osetim se bolje čim je malo popijem...a imam i lifestraw (ako se tako zove ona cevčica za filtriranje koju ne umem da koristim) koji sam kupio kad sam pre više od deset godina tripovao da će da se desi uiskoro nešto poput ovog što sad mnogi očekuju...sad ne očekujem apokalipsu a i postalo mi je svejedno da li će se nešto desiti i da li ću preživeti...
Ne kupujes samo za sebe .
Trebace i drugim prezivelima
 
Precvali "Otporaši" se nadaju u svoju maštu...

a lepo su ih opisali u časopisu "Vreme:
"Pokret Otpor je kao botoks - pegla lice i uklanja bore ali donosi paralizu i ne rešava glavni problem"

eto to su ti i oni i njihovi ljubitelji koji se nadaju u plaćene demonstracije :kafa:
Srbi kasne kao i obicno, uvoze kinesku vakcinu 30g kasnije a ona izumljena za otporase ‘89.
 

Back
Top