vruci sex

Da znam...ali ih ne volim...


Ako ti je vrucina raskomoti se kao i ja.
Hej hajde instaliraj taj Messenger pa dati pokazem moje nove gacice u kojima sjedim ;)

Curiosity killed the cat. Ja ću biti pametnija i neću biti toliko radoznala&nestrpljiva.

....."Jer sreća je lepa samo kad se čeka,
Dok od sebe samo nagoveštaj da."

A da vidiš tek moju haljinu... Pardon, haljinicu, prava za pusto ostrvo. ;)

Ovo postaje previše HOT, ajmo mi lepo na pp dok ostali nisu proključali od ljubomore... :lol:
 
Curiosity killed the cat. Ja ću biti pametnija i neću biti toliko radoznala&nestrpljiva.

....."Jer sreća je lepa samo kad se čeka,
Dok od sebe samo nagoveštaj da."

A da vidiš tek moju haljinu... Pardon, haljinicu, prava za pusto ostrvo. ;)

Ovo postaje previše HOT, ajmo mi lepo na pp dok ostali nisu proključali od ljubomore... :lol:
Znas i sama da obosavam dotjerane djevojke i t na stiklama ;)


Dobro, evo na PP idemo da ne pocne nekome da curi pluvachka iz usta :lol:
 
gubite li ili dobijate zelju za sexom na visokim temperaturama, mislim ono leto +35 do 40 i znojite se gde god da ste suprotan pol sa sve manje odece na sebi i zelja je tu ali je gusi pomisao na vec ionako znojava i ljepljiva tela cak i bez predigre ili ...

volim je znojavu i lepljivu, njen miris i ukus...i rukama kad prelazim preko njenog lepog tela, a ruke same klize..ummmmmmm
 
...не да не губим жељу, него ми либидо експлодира тад...некад ми треба 3, 4 пута дневно...

...једино ми смета претерана присност после...због врућине искључиво...значи туширање, па онда...;)
 
Ne smeta mi vrucina...chak mi cheshce to pada na pamet,jer on sheta bez majice,ja samo u donjem veshu po stanu... i ne mogu da ga ne pozhelim...mnogo puta dnevno :mrgreen: Dakle,tushiranje pre,sex,tushiranje posle...pa opet....;)
 
gubite li ili dobijate zelju za sexom na visokim temperaturama, mislim ono leto +35 do 40 i znojite se gde god da ste suprotan pol sa sve manje odece na sebi i zelja je tu ali je gusi pomisao na vec ionako znojava i ljepljiva tela cak i bez predigre ili ...

Ja se na temperaturama visim od 25 stepeni pretvaram u frigidnu zenu i seks praktikujem samo u kasnu jesen i tokom zime. Mozda i u rano prolece. Ne pomazu ventilatori,klime,ni slane,ni slatke vode.
 
Pa znas kako kad malo prosetas gradom i vidis one polugolisave cice kako im kapljice znoja curkaju po butinici npr :) kako da ne mislis o sexu onda. ;) Ili kad uhvati tu svoju haljinicu pa pocne da se kao ladi sa njom. :D
No svud prodji svojoj kuci dodji... i upali klimu. :lol:

Ili kad vidis cice u bikiniju kako se seckaju ulicama na povratku sa kupanjca...ma kome smeta njihov znoj...:super:

Ziveo drug 0077!!!
 

Back
Top