Vrisak u ponoc!

ZvezdanKa

Veoma poznat
Poruka
10.242
Nameracila se ja sinoc da gledam film Dolce Vita, i u medjuvremenu me izvesna osoba toliko iznervirala, da mi je mozak potpuno trokirao..i zavrsila sam gledajuci tursku seriju i parove.
E sad...kad vam dodje da nekom pucate u glavu...:mafijas:a ne mozete...kako to regulisete da se ne biste iznervirali?
Zajebancijom - benignom, zajebancijom - malicioznom? Ja saala sam to radila ranije vrlo uspesno, sad mi nekako bzv da zajebavam ljude.
Ako prasnem iznervirala sam se, ako ocutim iznervirala sam se.

Ne znam sta da radim, da se ne bih nervirala...nisam ja kriva sto je neko debil, da bih se nervirala umesto njega, ali mi ne uspeva! :whistling:
 
uh ja se tako iznerviram par puta dnevno,samo sto bi ja sebi pucao u glavu od muke. Ako bih pucao u sve njih ostao bih bez metkova,ovako ako opalim jedan necu biti sa kretenima. Za sada je sve to jos u fazi fantazije,samo mi dodje.
 
Poslednja izmena:
Nameracila se ja sinoc da gledam film Dolce Vita, i u medjuvremenu me izvesna osoba toliko iznervirala, da mi je mozak potpuno trokirao..i zavrsila sam gledajuci tursku seriju i parove.
E sad...kad vam dodje da nekom pucate u glavu...:mafijas:a ne mozete...kako to regulisete da se ne biste iznervirali?
Zajebancijom - benignom, zajebancijom - malicioznom? Ja saala sam to radila ranije vrlo uspesno, sad mi nekako bzv da zajebavam ljude.
Ako prasnem iznervirala sam se, ako ocutim iznervirala sam se.

Ne znam sta da radim, da se ne bih nervirala...nisam ja kriva sto je neko debil, da bih se nervirala umesto njega, ali mi ne uspeva! :whistling:


...Zvezdo ako se u oba slucaja ti najvise iznerviras, onda izaberi ovaj drugi momenat,
pa reci sta imas, nemoj da drzis to u sebi, niti je zdravo, niti korisno za tebe...
...cutanjem nista neces postici, sem sto ces svoju nervozu sabijati u sebe, dok god
jednom ne puknes...a to nikako ne valja...

...ovo pisem iz licnog iskustva, cutala sam godinama, svasta precutkivala, te
da nekog ne povredim, te da se eto ne svadjam, te da ne izazivam tudju nervozu,
i kad sam jednog dana konacno "pukla" i izgovorila svima koji su mi bili tog
momenta u blizini...ostali su zapanjeni...kao sta mi bi, odakle meni sve to,
nisu ocekivali...neki su dandanas ljuti zbog toga (sto je njihova stvar), neki su
shvatili da je bilo dosta..neki ne......ali je meni bilo mnogo lakse i tog momenta
kad sam rekla sta mi je na dusi, i posle...

...ja sam puno starija, i vaspitana sam da precutkujem, da se sklonim, da popustim, i tad sam znala da to nije dobro, da je na moju stetu, ali sa to
radila tako godinama....ne kazem da se svadjas, ne, nikako, ali da lepo kazes
sta ti ne odgovara, da budes izricita u svojim zeljama i stavovima, da tom nekom
das do znanja da si vrlo ozbiljna i da neces toleristati to sto ti ne odgovara....

...nadam se da si me razumela na pravi nacin....sretno...:)
 
ma ja cutim zato sto nije adekvatno da tako reagujem u datom momentu...ali me to mnogo iznervira..ili cutim zato sto bi to odvuklo u neku svadju koja bi me jos vise iznervirala...
na primer kad me iznervira neki kolega...ja ne mogu da mu pucam u glavu!!
ili tako vec nesto....problem je u tome sto se ja mnogo nerviram...imam agresivnu crtu...naglasen temperament....i nemam pojma kako da iskuliram...:sad2:
 
...razumem o cemu pricas...probaj da nekim umerenim tonom bez vike,
i pokazivanja nervoze kazes sta ti smeta, a da to ne bude da se svadjas
vec samo da das tom nekom do znanja da ti to nesto ne odgovara...

...narocito ako je u tvojoj kuci, ipak se mora znati neki red, ne moze neko
sa strane da "gospodari" tvojim prostorom..gost treba da bude gost, a kod
svoje kuce neka radi sta hoce, kao i ti kod svoje.....
 
...Zvezdo ako se u oba slucaja ti najvise iznerviras, onda izaberi ovaj drugi momenat,
pa reci sta imas, nemoj da drzis to u sebi, niti je zdravo, niti korisno za tebe...
...cutanjem nista neces postici, sem sto ces svoju nervozu sabijati u sebe, dok god
jednom ne puknes...a to nikako ne valja...

...ovo pisem iz licnog iskustva, cutala sam godinama, svasta precutkivala, te
da nekog ne povredim, te da se eto ne svadjam, te da ne izazivam tudju nervozu,
i kad sam jednog dana konacno "pukla" i izgovorila svima koji su mi bili tog
momenta u blizini...ostali su zapanjeni...kao sta mi bi, odakle meni sve to,
nisu ocekivali...neki su dandanas ljuti zbog toga (sto je njihova stvar), neki su
shvatili da je bilo dosta..neki ne......ali je meni bilo mnogo lakse i tog momenta
kad sam rekla sta mi je na dusi, i posle...

...ja sam puno starija, i vaspitana sam da precutkujem, da se sklonim, da popustim, i tad sam znala da to nije dobro, da je na moju stetu, ali sa to
radila tako godinama....ne kazem da se svadjas, ne, nikako, ali da lepo kazes
sta ti ne odgovara, da budes izricita u svojim zeljama i stavovima, da tom nekom
das do znanja da si vrlo ozbiljna i da neces toleristati to sto ti ne odgovara....

...nadam se da si me razumela na pravi nacin....sretno...:)

Bash tako....
 
Nameracila se ja sinoc da gledam film Dolce Vita, i u medjuvremenu me izvesna osoba toliko iznervirala, da mi je mozak potpuno trokirao..i zavrsila sam gledajuci tursku seriju i parove.
E sad...kad vam dodje da nekom pucate u glavu...:mafijas:a ne mozete...kako to regulisete da se ne biste iznervirali?
Zajebancijom - benignom, zajebancijom - malicioznom? Ja saala sam to radila ranije vrlo uspesno, sad mi nekako bzv da zajebavam ljude.
Ako prasnem iznervirala sam se, ako ocutim iznervirala sam se.

Ne znam sta da radim, da se ne bih nervirala...nisam ja kriva sto je neko debil, da bih se nervirala umesto njega, ali mi ne uspeva! :whistling:

Nikako. Već sam iznervirana i nema pomoći. Da li ću da prasnem ili ne, zavisi od toga ko me je iznervirao. :andjeo: Eto, ponekad gušim taj bes i znam da nije dobro, ali znam takođe da bi neke primedbe otišle u besmislene rasprave i periode nerazgovaranja... tak da... nemam pojma. :(
 
Углавном избацим све из себе цивилизовано ако је могуће мада често и екскулирам...

i sta onda?

jel' ti upali?

i ja izbacim civilizovano...ako jemoguce...tj ako je neko spreman za sardnju...ako nije onda poludim...i pitanje je da li cu toj osobi da saspem sve i svasta..ili cu da ocutim?

i jedno i drugo me sjebe!
prvo zato sto se ponasam kao ulicarka zbog neke budale, drugo zato sto me posle taj bes tisti....ni jedno ni drugo ne valja!
 
Постоји нешто што се зове ''вриштећа терапија''.Људи се буквално затворе у звучно изоловану собу и тамо се деру док им ''грло не прокрвари'' не бузквално...Врисак је нешто што највише ослобађа напетости а реално мало ко може да се сети кад је последњи пут ''вриснуо'':mrgreen:
 
....posto te neke stvari ili desavanja nerviraju, znaci to je nesto sto znas
da te nervira i kad se situacija ne desava toga momenta, nego inace,
onda nadji momenat da to kazes, ne moras odmah..ali se potrudi da
ga nadjes....

..ne drzi nervozu u sebi, to je najgore sto mozes da radis sebi....
 

Back
Top