Vrijeme je da se mirno razdružimo!

Šta imate guzo? :hahaha:

Pa nemamo mi šta rješavati ni što se tiče vas ni muja, RS je cjelovita i uskoro nezavisna. Vi ćete ostati u pederaciji sa njima, vama treba pomoć da se istrgnete iz njihovog smrdljivog zagrljaja...

imamo mi našu cjelovitu državu hrvatsku;) a hrvatski narod u bosni i hercegovini živi sa vašim narodom u zajedničkoj državi i kako stvari stoje još će dugo
 
imamo mi našu cjelovitu državu hrvatsku;) a hrvatski narod u bosni i hercegovini živi sa vašim narodom u zajedničkoj državi i kako stvari stoje još će dugo

Sa nama neće sigurno još dugo. Za muje ne znam.

Vidiš kakva si ti guzo, žrtvovala bi svoj narod u bih, jer on ne želi da živi sa mujagama isto kao Srbi, samo da bi Republika Srpska i Republika Srbija ostale podijeljene granicama. Vi se bojite ujedinjenja u jednu srpsku državu više nego bilo čega.:per:

Zgriješili ste prema Srbima i jedni i drugi i svako jačanje srpskog korpusa i stvaranje jedne stabilne i jake srpske države predstavlja za vas noćnu moru, jer dugujete ...nešto.

A kada vas gazde ostave kao i do sada uvijek što su, biće baš...pa zanimljivo...:per:
 

Back
Top