Vrijeme je da se mirno razdružimo!

hough vracu... samo cuvaj se kite telerove

Ех...Опет ти ***** у устима....
А ја би тебе овим понудио....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
domaca_mesnata_slanina_seceno.jpg
 
Predsjednik Vlade Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da se BiH održava samo zato što stranci pokušavaju da zadrže privid njenog funkcionisanja i da je vrijeme za diskusiju o mirnom razdruživanju...

mislim da bi dodig prvi digao glas protiv dogovora o podjeli bosne kad bi podjela išla kako bi trebala (otprilike 45-35-20%) naravno 45 % bi trebalo ići muslimanima;). mislima da bi i muslimani i hrvati bili za takvu podjelu, dok bi sa vama bio problem
 
mislim da bi dodig prvi digao glas protiv dogovora o podjeli bosne kad bi podjela išla kako bi trebala (otprilike 45-35-20%) naravno 45 % bi trebalo ići muslimanima;). mislima da bi i muslimani i hrvati bili za takvu podjelu, dok bi sa vama bio problem

A zašto da vam neko poklanja srpsku zemlju? Pa prije rata Srbi su posjedovali više od 49% koliko sada imaju...
 
mislim da bi dodig prvi digao glas protiv dogovora o podjeli bosne kad bi podjela išla kako bi trebala (otprilike 45-35-20%) naravno 45 % bi trebalo ići muslimanima;). mislima da bi i muslimani i hrvati bili za takvu podjelu, dok bi sa vama bio problem

Dosta je što sam spašavali doope od podivljalih mudžahedina u ratu, sada još hoćete da se mi borimo za vaša prava. Borite se za entitet, mi nemamo ništa protiv...;)
 

Back
Top