VRHUNAC CINIZMA od strane HRVATSKOG Predsednika Mesica

mozda se nismo razumijeli...
albancima su oduzimani svi licni dokumenti kako nebi mogli dokazati da su bili gradani SFRJ, odnosno Srbije, odnosno Kosova
sluzbene knjige ima Beograd (sto je njegovo pravo) i sa tim knjigama moze da manipulira kako zeli (naravno ako zeli), moze pola Albanaca izbrisati iz knjiga rodenih npr., bez da albanci mogu dokazati suprotno...
Pa lepo,devojčice...mi nismo kao vi da možemo da proteramo milion ljudi bez ikakvog objašnjenja i da nikome za to ne odgovaramo pa moramo da se sami snalazimo...
 
ko vam je kriv ..niste stali na razumnoj brojci:sneskoz::zskace::zskace::zskace:
Mi nismo proterali ni jednog albanca...ako ne računaš one koji su kampovali pod šatorima kada su ih na to naterali da bi nas bombardovali i koji su se posle toga vratili kući sa po 100 e nadoknade...ako znaš nekog albanca koji je izbeglica ti mi javi...
uzgred,ljudi nisu brojke kako ih vi tretirate...i reci mi,molim te ,da li je po tebi cifra od milion proteranih razumna....loše mi ide matematika
 
mozda se nismo razumijeli...
albancima su oduzimani svi licni dokumenti kako nebi mogli dokazati da su bili gradani SFRJ, odnosno Srbije, odnosno Kosova
sluzbene knjige ima Beograd (sto je njegovo pravo) i sa tim knjigama moze da manipulira kako zeli (naravno ako zeli), moze pola Albanaca izbrisati iz knjiga rodenih npr., bez da albanci mogu dokazati suprotno...

al ga sad rece... a kako to moze uraditi u knjigama i nekom tvrditi...??? mislis da je kriminoliogija na nivou 19 veka,oa se ne moze utvrditi falcifikat...???
 
Уме он да порекне своју изјаву Стипе Месић није баш човек од речи, ниси ваљда толико наиван да верујеш његовим изјавама ? :zimag:

Али овога пута ЈУТЈУБ ЈЕ ИНСЕКТИЦИД за оне који покушавају да поричу...
 
И ја бих теби рекао да "мало мућнеш главом" када би имала чиме - али немаш. Ако си икада у животу видела матичне књиге рођених и умрлих - требало би да ти буде јасно ДА НИЈЕ МОГУЋЕ БИЛО КАКВО БРИСАЊЕ... никоме Србија није ОДУЗЕЛА матичне књиге - него су у питању ЊЕНЕ КЊИГЕ КОЈЕ ЈЕ ЗБОГ ОРУЖАНИХ СУКОБА СКЛОНИЛА НА СИГУРНО...зна се ко је овде на КиМ РОЂЕН до 1999. а зна се КО СЕ ДОВУКАО ПРЕКО ОТВОРЕНЕ ГРАНИЦЕ УЗ ПОМОЋ НАШИХ ДУШМАНА...

ma da oce srbija da nesto muva spalila bi knjige...rodjenih,drzavljanstva,katastar....tako se radi u svim revolucijama---unisti se trag...zato se i desavalo u proslosti da se zapali opstina,pa se popale kuce....tragova imovine i lica nema...cilj je jasan...za nekoga ko razmislja...
 

Back
Top