Vremenski putnik

Od alternativnog lecenja raka jedino priznajem Brojsovu metodu, koja je dala ogroman procenat izlecenih, a koja je zvanicna medicina i potvrdila.
Ma koja zvanicna medicina? Rokfeler je stvorio "zvanicnu medicinu" a profit je njena osnova i osnova njene "Hipokratove zakletve". Sve ono u lecenjima sto se ne moze unovciti otpada, a u cilju zarade raditi na sirenju bolesti i to onih koje donose novac. Eto to je tvoja zvanicna medicina. I nedao Bog nikom da se razbole od necega ozbijnijeg i prepuste se "zvanicnoj medicini".

ps. Raspitaj se sta je homeopatija i kakva je njena istorija kroz ova dva veka? Odbacena je samo zato sto nije isplativa a uz to rusi darvinisticko - materijalisticki pogled na svet koji je utuvljen masama kao istina
 
Ma koja zvanicna medicina? Rokfeler je stvorio "zvanicnu medicinu" a profit je njena osnova i osnova njene "Hipokratove zakletve". Sve ono u lecenjima sto se ne moze unovciti otpada, a u cilju zarade raditi na sirenju bolesti i to onih koje donose novac. Eto to je tvoja zvanicna medicina. I nedao Bog nikom da se razbole od necega ozbijnijeg i prepuste se "zvanicnoj medicini".

ps. Raspitaj se sta je homeopatija i kakva je njena istorija kroz ova dva veka? Odbacena je samo zato sto nije isplativa a uz to rusi darvinisticko - materijalisticki pogled na svet koji je utuvljen masama kao istina

A kad se polomis i razbolis, kome ides, a?

A koliko je zvanicna medicina spasila zivota? Izlecila ljudi?
Ko ti popravlja kefalo kad zub zaboli? Gips stavi da kost zaraste, laserom vid popravi i napravi stent, bajpas ili sl kad ti herc vrisne?
Presadi organ kad ti je najpotrebniji?

Znaci, to nije "moja" medicina, nego i tvoja.
I vrlo dobro znas da bi bez nje odapeo u hitnim slucajevima.
A ti se odrekni toga. Nemoj kod lekara kad budes imao tegobe. to su sve reposi u belim mantilima koji ce te pojesti.

Dalje, u svakom zitu ima i kukolja. Zubi se kvare istom brzinom ako ih perete deset puta na dan, ili jednom u tri dana. Zavvera proizvodjaca pasti za zubee u talu sa zubarima. Moguce, nije iskljucivo.

Tako i u tim alternativnim pravcima postoji ogroman broj prevaranata koji umirucem cede zadnji dinar iz dzepa za svoju dobrobit.
E to je "tvoja" medicina, arogantni covece.. :)
 
A kad se polomis i razbolis, kome ides, a?

A koliko je zvanicna medicina spasila zivota? Izlecila ljudi?
Ko ti popravlja kefalo kad zub zaboli? Gips stavi da kost zaraste, laserom vid popravi i napravi stent, bajpas ili sl kad ti herc vrisne?
Presadi organ kad ti je najpotrebniji?

Znaci, to nije "moja" medicina, nego i tvoja.
I vrlo dobro znas da bi bez nje odapeo u hitnim slucajevima.
A ti se odrekni toga. Nemoj kod lekara kad budes imao tegobe. to su sve reposi u belim mantilima koji ce te pojesti.

Dalje, u svakom zitu ima i kukolja. Zubi se kvare istom brzinom ako ih perete deset puta na dan, ili jednom u tri dana. Zavvera proizvodjaca pasti za zubee u talu sa zubarima. Moguce, nije iskljucivo.

Tako i u tim alternativnim pravcima postoji ogroman broj prevaranata koji umirucem cede zadnji dinar iz dzepa za svoju dobrobit.
E to je "tvoja" medicina, arogantni covece.. :)


Eto, i ja najzad da se slozim sa Salom :ok:
doprinos "zvanicne" medicine je ogroman, niko normalan danas ne moze da ospori da je prosecan ljudski vek zivljenja presao 70 godina, pazi, prosecan, i da se povecava iz godine u godinu
sa druge strane, baj-pasevi, pejsmekeri, stentovi, graftovi, transplatacije organa, operacije ociju, su cuda, bukvalno cuda koja ljudima spasavajaju / produzuju zivote
naravno, medicina nije svemoguca, kao ni bilo sta drugo na svetu
i verovatno je da se neke bolesti mogu efikasno leciti i alternativnom medicinom
i verovatno je i homeopatija genijalna nauka
sigurno i raznih prevaranata ima svuda
ali nema nijednog razloga pljuvati sve sto je "zvanicno", to je jedino u cemu se cesto ne slazem sa svojim prijateljima sa neta...
 
Pre ce biti da ce se moci u proslost, i to ne putovati, nego gledati na nekom ekranu.
Mislim da je ljudsko telo neprilagodjeno za takav put ili kako vec da nazovemo taj "odlazak".

Jer, istorija je apsolutna, tj, ona je bila i takva je.
A buducnost, ona jos nije odredjena.
Znaci, kada bi imali neki uredjaj sa kojim bi gledali u proslost ili buducnost, videli bi prizore iz proslosti, ali ne i iz buducnosti. Jer ona jos nije bila, nije se desila.
 
Slazem se da se slazemo.
Cede nas i neki doktori i paradoktori, ali to vise govori o njihovoj licnosti i postenju a manje o strucnosti.
Zavrne nas i jedan taxista za voznju, a drugi posteno naplati, ne dribla taximetar.........
Cast i zvanicnima i paraostalima.......oni cak nekad i lepo saradjuju........
 
Slazem se da se slazemo.
Cede nas i neki doktori i paradoktori, ali to vise govori o njihovoj licnosti i postenju a manje o strucnosti.
Zavrne nas i jedan taxista za voznju, a drugi posteno naplati, ne dribla taximetar.........
Cast i zvanicnima i paraostalima.......oni cak nekad i lepo saradjuju........

pa, u takvom drustvu zivimo, zar ne?
a sve to polazi sa tv-a i iz kuce, tako ih uce
 
Pre ce biti da ce se moci u proslost, i to ne putovati, nego gledati na nekom ekranu.
Mislim da je ljudsko telo neprilagodjeno za takav put ili kako vec da nazovemo taj "odlazak".

Jer, istorija je apsolutna, tj, ona je bila i takva je.
A buducnost, ona jos nije odredjena.
Znaci, kada bi imali neki uredjaj sa kojim bi gledali u proslost ili buducnost, videli bi prizore iz proslosti, ali ne i iz buducnosti. Jer ona jos nije bila, nije se desila.

je l da?
a sta su radili Tarabici i Nostradamus?
Tripovali?
 
Pre ce biti da ce se moci u proslost, i to ne putovati, nego gledati na nekom ekranu.
Mislim da je ljudsko telo neprilagodjeno za takav put ili kako vec da nazovemo taj "odlazak".

Jer, istorija je apsolutna, tj, ona je bila i takva je.
A buducnost, ona jos nije odredjena.
Znaci, kada bi imali neki uredjaj sa kojim bi gledali u proslost ili buducnost, videli bi prizore iz proslosti, ali ne i iz buducnosti. Jer ona jos nije bila, nije se desila.
Medjutim, Sal................svet se sastoji i od materije i od energije. Materija ima vek trajanja a energija prelazi iz jednog oblika u drugi.........(ne govorim o bateriji koja se potrosi!)....nije ogranicena vremenskom dimenzijom......i energija je uvek ispred materije, sadasnjost materije je proslost za energiju........po nekom mom para-nenormalnom rezonu........
Ako ipak govorimo samo na materijalnom nivou, onda si u pravu.......
Eto, ja rekoh, a ti sad raspali......
 
je l da?
a sta su radili Tarabici i Nostradamus?
Tripovali?

Otkrivena je tajna tarabica? Naime njihove parapsiholoske sposobnosti su dobili jer su jeli gljivu koja aktivira pinealnu zlezdu koja se naziva i trece oko i za koju ima indicija da je to covekova veza sa duhovnim svetovima. Jeli su gljivu koja je bila sveta gljiva za neka plemena severnoamerickih Indijanaca, ali i za stare Egipcane.

o tome imate ovde:

http://www.durmitorcg.com/opsirnije.php?id=5833
 
Od alternativnog lecenja raka jedino priznajem Brojsovu metodu, koja je dala ogroman procenat izlecenih, a koja je zvanicna medicina i potvrdila.

E,baš sam mislio na Rudolfa Brojsa,samo što juče nisam imao dovoljno vremena da to napišem.

Ma koja zvanicna medicina? Rokfeler je stvorio "zvanicnu medicinu" a profit je njena osnova i osnova njene "Hipokratove zakletve". Sve ono u lecenjima sto se ne moze unovciti otpada, a u cilju zarade raditi na sirenju bolesti i to onih koje donose novac. Eto to je tvoja zvanicna medicina. I nedao Bog nikom da se razbole od necega ozbijnijeg i prepuste se "zvanicnoj medicini".

Baš tako!Lepo je Tesla napravio nacrt mašine za proizvodnju ozona,ali očito da se to nekom nije dopala ta ideja,da se može mnogo više profitirati lečenjem od raka nego ljudima stvarno pomoći.

Putovanje kroz vreme je NEMOGUĆE!!!

Po čemu je nemoguće?Sadašnja fizika toliko malo zna.Možda vreme nije pravolinijski kako ga zamišljamo.Verujem u mnoge stvari koje zvanična nauka ne može da objasni.Ajnštajnu verujem da može da se putuje kroz vreme,a Tesli npr. da se može ostvariti veća brzina od svetlosti.
 
Stiven Hoking, koji se kao pika naslednikom Ajnstajna, je sam sebe negirao u nekim matematickom modelima necega.

Sam taj Hoking, nikad nije bio neiskljuciv, nikad nije apsolutisticki negirao svoje ili tudje teorije.

Tesla, Ajnstajn i Hoking, su nama nacrtali postanak svega. A ipak su sami sebe ispravljali.

Mislim, "bogovi" savremene teorijske fizike/astrofizike su imali toliko srca da svoje greske priznaju, i da rade na njima.

A mi, koji nemamo ni grama njihove svesti, njihovog genija ih pljujemo, ispravljamo i diskutujemo o njihovim dostignucima koje svrstavamo u zavere.

Sram nas i stid bilo.
 
je l da?
a sta su radili Tarabici i Nostradamus?
Tripovali?

Normalno da su tripovali.
U stvari, oni su bulaznili kako koji...
A oni sto su falsifikovali njihove tekstove su lazovi.
Eto, ja sam gledo tumacenja tog kako se zove Nastrdamusa i reko covek da ce biti smak sveta 1999. godine.
A ja to gledo 1995. godine.
I nije bijo smak sveta.
 

Back
Top