Vrata

Ma nema toliko to veze sa sexom,vise sa bliskoscu ili ljubavi.
Ne verujem da bi sex na jedno vece bitno promenio to stanje :D

Apsolutno se slazem sa tobom, servisiranje zadnjeg trapa na jedno vece pomoglo bi kratkotrajno.
Za nesto duze, potrebno je redovno sevisiranje od strane strucnih zanatlija.
 
Poslednja izmena:
Primetio sam da kada se u javnosti tj. javnim mestima ( bilo gde gde se ulazi i izlazi, znaci zgrade sa otvorima na njima tj. vratima ) na tim kljucnim mestima prolaska susrecu ljudi oba pola, sta se desava....Muskarac prvi prilazi vratima, u susret mu dolazi nepoznata zena zeleci da kroz ta ista vrata prodje..otvara vrata i propusta zenu da prodje ( tako je red ) i desavaju se sledece situacije :

1. Ako vratima prilazi mlada cura, ona ce se nasmesiti muskarcu i reci ce mu hvala
2. Ako vratima prilazi starija cura,a neudata ona ce samo projuriti kraj muskarca i nece ga ni pogledati niti reci hvala
3. Udate i starije zene ce se uvek uctivo zahvaliti

Zasto se cure iz opcije 2 ovako bahato ponasaju ?

kako si utvrdio bracno stanje nepoznatih zena :lol:
 
Brajane, u pravu si.
Neko ovde napisa, a ja se slazem, da zene koje nisu nasle adekvatnog partnera umeju da budu u tom "ljutasamnasvemuskarce" ili "bednegnjide" modu. A to dovodi samo do novih frustracija. Kao uostalom i kod muskaraca koji slicno razmisljaju.
 
Znaci ne verujem koliko gluposti...
Te zene su nesigurne,da ne kazem izkompleksirane,jer im drustvo namece normu da se do odredjenih godina moraju udati.Pogled kriju i projure bez hvala,jer se boje da ce se "videti" njihova nesigurnost.
Iza bahatosti i drskosti se cesto krije najobicnija nesigurnost.
 
E ovako.
Vechinom nedoeban mushkarac drzzi vrata, al se tako namesti da mora da se okrzne.
Ove neudate su do tad sasvim lepo izbegle takve zzeljne mushkarce koji bi samo da podmetnu neshto usput, pa projure da im se ne zakachi
Ove zauzete imaju nekog da prebije ovog shto podmeche nogu ako je isuche, a starije su oguglale
I sve tako...:D
 
Znaci ne verujem koliko gluposti...
Te zene su nesigurne,da ne kazem izkompleksirane,jer im drustvo namece normu da se do odredjenih godina moraju udati.Pogled kriju i projure bez hvala,jer se boje da ce se "videti" njihova nesigurnost.
Iza bahatosti i drskosti se cesto krije najobicnija nesigurnost.

Nije poenta samo oko zena. Nedojebani muskarac, zena, panda ili neki zglavkar uvek ce biti isfrustrirani. Am kojoj god vrsti ili polu pripadali. A nesigurnost niko nije pominjao ili sam ja opet preterao pa nisam video.
 
Primetio sam da kada se u javnosti tj. javnim mestima ( bilo gde gde se ulazi i izlazi, znaci zgrade sa otvorima na njima tj. vratima ) na tim kljucnim mestima prolaska susrecu ljudi oba pola, sta se desava....Muskarac prvi prilazi vratima, u susret mu dolazi nepoznata zena zeleci da kroz ta ista vrata prodje..otvara vrata i propusta zenu da prodje ( tako je red ) i desavaju se sledece situacije :

1. Ako vratima prilazi mlada cura, ona ce se nasmesiti muskarcu i reci ce mu hvala
2. Ako vratima prilazi starija cura,a neudata ona ce samo projuriti kraj muskarca i nece ga ni pogledati niti reci hvala
3. Udate i starije zene ce se uvek uctivo zahvaliti

Zasto se cure iz opcije 2 ovako bahato ponasaju ?

lepo primećeno :klap:
nemora da znači uvek... ali je to jedan od mnogih primera da su starije cure, u velikom broju bez partnera... a otud otuđenost i neprijatnost prema muškom rodu...
kao da glume neku strogoću i nezainteresovanost...
neraspoložene su prema nepoznatim muškarcima na koje nailaze...
šta znam, ne mislim da su ljute na njih... jednostavno nikad nisu opuštene u muškom društvu...
 
Nije poenta samo oko zena. Nedojebani muskarac, zena, panda ili neki zglavkar uvek ce biti isfrustrirani. Am kojoj god vrsti ili polu pripadali. A nesigurnost niko nije pominjao ili sam ja opet preterao pa nisam video.

Nedoebanost izaziva frustraciju.Tu se slazem.Ali ja sam pomenula udaju i drustvene norme i nemanje licnog stava spram vazecih drustveno prihvatljivih normi,sto rezultira licnom nesigurnoscu.Tako da je nesigurnost pomenuta od strane moje malenkosti.
Nedoebanost ne izaziva komplekse,samo nervozu ili bes.Ili cesanje di ne svrbi;)
 
E ovako.
Vechinom nedoeban mushkarac drzzi vrata, al se tako namesti da mora da se okrzne.
Ove neudate su do tad sasvim lepo izbegle takve zzeljne mushkarce koji bi samo da podmetnu neshto usput, pa projure da im se ne zakachi
Ove zauzete imaju nekog da prebije ovog shto podmeche nogu ako je isuche, a starije su oguglale
I sve tako...:D

a Pipi prvo optuzi muskarce, pa odgovori na temu
 
E ovako.
Vechinom nedoeban mushkarac drzzi vrata, al se tako namesti da mora da se okrzne.
Ove neudate su do tad sasvim lepo izbegle takve zzeljne mushkarce koji bi samo da podmetnu neshto usput, pa projure da im se ne zakachi
Ove zauzete imaju nekog da prebije ovog shto podmeche nogu ako je isuche, a starije su oguglale
I sve tako...:D

Zene su nedoye8ane, a muskarci su nenaye8ani. :mrgreen:
 

Back
Top