Vracare

LazaB

Iskusan
Poruka
5.557
Devojka od mog rodjenog burazera je pre par meseci bila kod neke zene koja se bavi tim vracarskim stvarima, ja nisam ni znao. Danas mi burazer prica kako je zena pogodila da je nasa majka umrla, da ce nasa baba da umre ( rekla je da ce zenska osoba da umre uskoro i baba je umrla u sledecih sest meseci ) i pogodila je jos nekih par stvari.
Zanima me na koju foru te vracare varaju ili pogadjaju, devojka mog brata kaze da nije nikakve informacije dala nije ni zakazala , meni ne pada na pamet da idem da se bakcem tim stvarima, zanima me dal neko zna za neke proverene fore na koje one rade te stvari ?
 
Devojka od mog rodjenog burazera je pre par meseci bila kod neke zene koja se bavi tim vracarskim stvarima, ja nisam ni znao. Danas mi burazer prica kako je zena pogodila da je nasa majka umrla, da ce nasa baba da umre ( rekla je da ce zenska osoba da umre uskoro i baba je umrla u sledecih sest meseci ) i pogodila je jos nekih par stvari.
Zanima me na koju foru te vracare varaju ili pogadjaju, devojka mog brata kaze da nije nikakve informacije dala nije ni zakazala , meni ne pada na pamet da idem da se bakcem tim stvarima, zanima me dal neko zna za neke proverene fore na koje one rade te stvari ?
Nema fora ,that is real shit.
Mislim ima gomila foliranata , ali okultizam je veoma realna stvar tako da nemoj da te cude te stvari.
 
Uvek ti neko u blizini umre uvek ti se neko u blizni rodi, uvek ima srece i nesrece u zivotu ... imau neke standardne forme zapocinjanja razgovora sa "pacijentom" i kroz razgovor prate govor tela, ponasanje ... negde ubodu negde ne ... uglavnom idu na nesrece da bi videli kako regujes jer su ljudi ranjivi i nesvesno otkriju neke detalje ... nisu to glupi ljudi ni malo.
 
Mozes malo detaljnije ovo da objasnis ?

Kad znaš da procenjuješ ljude - često je dovoljan samo jedan pogled za formiranje osnovne slike o čoveku. Posle toga se sve svodi na to koliko si dobar u uočavanju čovekovih reakcija na tvoja uopštena trabunjanja.

Sto se tice obavestajnog rada oni mi kazu da se kod te zene ni ne zakazuje.

Kako onda saznaš za nju? Neko mora da ti kaže. E, vidiš - o tom koji ti je za nju rekao baba zna sve što se može znati.

Čak i obični ljudi non-stop rudare u pokušaju da otkriju što je više moguće o svima koje su ikad upoznali, a kamoli neko ko tako zarađuje.
 
ja pre nisam verovala u to, apsolutno...
dok se nisam sasvim slucajno nasla u negotinu, kod jedne mladje zene koja se bavila tako necim.....billa sam joj posebno zanimljiva, jer kako je rekla `vidim da ne verujes u ovo sto radim`..
ok, pristala sam rekavsi da me jedino zanima neka bliza buducnost, proslost nikako (mislila sam, mozda joj neko dao info, a i sta je bilo, bilo je)...
samo sam joj rekla datum rodjenja koji je ona hemijskom upisala na karo papiru, pocela je oko mog datuma da udara tacke olovkom, u krug i za to vreme tackanja, ona je nesto brzo pricala sebi u bradu, na vlaskom, ja nisam razumela....
smejurila sam se, meni sve to bilo smesno...
ostavila olovku, i rekla `pa da pocnemo`...zena je tada meni rekla nekoliko stvari koje me ocekuju u buducnosti...naravno, ismejah se slatko, smejala se i ona...apsolutno mi je rekla stvari koje nikako nisam mogla ni da pomislim da ce se desiti niti da moze tako da bude, teorije nema...
Nije trazila nista, ipak, red je da se svaciji trud nagradi, dadoh joj 100gr kafe u 2 pomorandze koje sam bila sebi kupila...otisla sam od nje vidno raspolozena, i kazem svom drustvu `hvala joj, bar me oraspolozila, nalupala se samo tako`...
Gotovo sve sto je rekla (sem jedne stvari) ispunilo se u narednih 7 godina...Setila sam se uvek nje ali se vise nisam smejala, zatecena sam bila....meni je prosto neverovatno, kako je mogla da zna....
Od tada verujem u te stvari.
 
ja pre nisam verovala u to, apsolutno...
dok se nisam sasvim slucajno nasla u negotinu, kod jedne mladje zene koja se bavila tako necim.....billa sam joj posebno zanimljiva, jer kako je rekla `vidim da ne verujes u ovo sto radim`..
ok, pristala sam rekavsi da me jedino zanima neka bliza buducnost, proslost nikako (mislila sam, mozda joj neko dao info, a i sta je bilo, bilo je)...
samo sam joj rekla datum rodjenja koji je ona hemijskom upisala na karo papiru, pocela je oko mog datuma da udara tacke olovkom, u krug i za to vreme tackanja, ona je nesto brzo pricala sebi u bradu, na vlaskom, ja nisam razumela....
smejurila sam se, meni sve to bilo smesno...
ostavila olovku, i rekla `pa da pocnemo`...zena je tada meni rekla nekoliko stvari koje me ocekuju u buducnosti...naravno, ismejah se slatko, smejala se i ona...apsolutno mi je rekla stvari koje nikako nisam mogla ni da pomislim da ce se desiti niti da moze tako da bude, teorije nema...
Nije trazila nista, ipak, red je da se svaciji trud nagradi, dadoh joj 100gr kafe u 2 pomorandze koje sam bila sebi kupila...otisla sam od nje vidno raspolozena, i kazem svom drustvu `hvala joj, bar me oraspolozila, nalupala se samo tako`...
Gotovo sve sto je rekla (sem jedne stvari) ispunilo se u narednih 7 godina...Setila sam se uvek nje ali se vise nisam smejala, zatecena sam bila....meni je prosto neverovatno, kako je mogla da zna....
Od tada verujem u te stvari.

Ne znam kako, ali javlja mi se da ti nije predvidela ništa neubičajeno - na primer da ćeš pronaći milion evra u tašni iza odžaka ili da ćeš imati bliski susret treće vrste sa vanzemaljcima - već nešto što sam i ja mogao da ti predvidim.
 
Devojka od mog rodjenog burazera je pre par meseci bila kod neke zene koja se bavi tim vracarskim stvarima, ja nisam ni znao. Danas mi burazer prica kako je zena pogodila da je nasa majka umrla, da ce nasa baba da umre ( rekla je da ce zenska osoba da umre uskoro i baba je umrla u sledecih sest meseci ) i pogodila je jos nekih par stvari.
Zanima me na koju foru te vracare varaju ili pogadjaju, devojka mog brata kaze da nije nikakve informacije dala nije ni zakazala , meni ne pada na pamet da idem da se bakcem tim stvarima, zanima me dal neko zna za neke proverene fore na koje one rade te stvari ?
Demoni joj sipaju informacije u mozak i ona sve pogadja. Od toga treba da bezite glavom bez obzira.
 
Probilem je sto je zivot nepredvidljiv a svako bi zeleo da zna sta ce da ga snadje u zivotu, postoji nesto sto ze zove instikt (nikako ne izjednacavatii sa gatanjem i vracanjem) i to svako od nas poseduje. E pa oni zloupotrebljavaju taj instikt i navuku te da im sam kazes sta ce da te snadje.
 

Back
Top