Vops

pa jbga druze,ti imas lovu,mi sirotinja nemamo 700 kinti da popijemo 7 piva negde jer je vops 100 kinti po flasi. u birtiji je negde oko 70-80 dinara,a ljudi koji izadju u grad sa 300 kinti nemaju lovu za to. ja popijem 3 valjevca i stigao sam tvoju meru od 7 jelena. od jelena nikad nisam imao problema sa stomakom,nikad nisam povracao niti imao ujutru mamurluk,dok od valjevskog uvek! Lav mi je isto ok pivo,ali mi je i ono slabo i njega mozes dosta da popijes i da normalno funkcionises,dok od niksickog ili valjevskog je vec problem.
Ma nije to lova nego tolerancija , tek posle 7-8 piva postajem pijan , mislim mogu ja da popijem i duplo vise al je to vec dolivanje , a nisam mnogo pijaniji , a najgore je kada prestanes , onda te sve saceka .:( A inace obicno pijem pivo u staklu za 50 din ispred radnje , ili uzmem 2 litre vina za 240 din i minakvu od 2 l za 40 i za nekih 300 din ukupno ,se odvalis posteno ... :lol: samo ova zima ubi majku joj ***** , mnogo vise para isteruje kad ne mos piti na ulici . :sad2:
Inace leti i kad izadjem sa 50 evra obicno pijem na ulici ili negde na Dunavu , to je moc navike i prva ljubav . :mrgreen:
 
pa jbga druze,ti imas lovu,mi sirotinja nemamo 700 kinti da popijemo 7 piva negde jer je vops 100 kinti po flasi. u birtiji je negde oko 70-80 dinara,a ljudi koji izadju u grad sa 300 kinti nemaju lovu za to. ja popijem 3 valjevca i stigao sam tvoju meru od 7 jelena. od jelena nikad nisam imao problema sa stomakom,nikad nisam povracao niti imao ujutru mamurluk,dok od valjevskog uvek! Lav mi je isto ok pivo,ali mi je i ono slabo i njega mozes dosta da popijes i da normalno funkcionises,dok od niksickog ili valjevskog je vec problem.

Pa jbga druze, ko ti kriv kad si istreniran :D

Mene bogami, jelen odalami posle 2 litre.

Plus, Apatinsko pivo ti je jeftino, a mnogo je dobro, i jace je od Jelena. 150-170 na trafikama.(2 litre naravno)

OT:

Jelen, Apatinsko, probao sam i ovaj staropramen i ruzniji mi je od Jelena, ima nekako gorkast ukus.
Apatisnko i jelen mogu da pijem ko vodu.

Inace, sad kad budem isao u Nemacku, razmisljam da sa drugovima kupim bure nekog tocenog piva. Ovo Paulaner mi se cini fantasticno.

EDIT: Nazalost po moj dzep, mnogo vise volim toceno pivo, nego pivo iz bilo koje flase(plasticna, staklena, konzerva)
 
Poslednja izmena:
Pijem Staropramen.. i volem ga...
Tek nedavno sam ga probao i mogu se složiti s tobom...
Ineč pijem uglavnom samo
2589dark_beer.jpg
 
Ljudi ima li negde BIP-a? Nesto ga nisam vidjao u poslednje vreme...

sad se zove BG pivo.
Inache, najlepshi ukus mi imaju Carlsberg i Heineken al to ima cenu, Ginis ima onakav blag, mlechni ukus kvalitetne pivske arome slabe gaziranosti al ja to pijem jednom u 3 meseca.
Ovako najcheshce Nikshicko, jelen ne volim ali mogu da ga pijem, osim ako je iz plastike, tad me bog ne mozhe naterati da ga popijem koliko je odvratan. Volim Tuborg jer je blag pa mogu da ga pijem na litre i litre (a meni je proces pijenja mnogo bitniji nego samo napijanje). Rokao sam lav sedmicu neko vreme al to mi je onako, prebrzo, da kazhem, tako da mi nije u prvom planu :mrgreen:
 
sad se zove BG pivo.

ne zove se sad bg pivo, bip pivo jos uvek postoji, bas sam ga pre neki dan video u nekom megamarketu, msm da je bio interex

e da, zasto niko ne spomenu BG pivo, ma koliko ono bilo zidarsko, i kao takvo ostavilo utisak kod nas srba, bg je u poslednjih godinu dana posebno popravio svoj ukus, i mnogo je dobro....jedino domace pivo ciji je slad prirodan....jelen je propao zbog masovne proizvodnje, **** ih sto im pivo ne odlezi dovoljno dugo, nego skracuju drzanje dok se odvija vrenje zbog kao sto rekoh masovne potrosnje, lav nije los ali ima neki smek koji mi i ne odgovara toliko, samo ga pomirisite i uzmite po gutljaj lava i bilo kog drugog piva i videcete, i plus sto mi je nekako tuborgast odnosno slab, e da, apatinsko je trenutno najgore pivo i najmanje kvaliteno kod nas, amstel moze da prodje
 
znam sta pricas, ali nije isto pivo bre
prvo, drugi ukus
drugo, bip je "kratkotrajno" pivo, rok trajanja mu je jako kratak

po tvom su jelen i apatinsko ista piva?
 
ne znam za ukus jer ih ne pijem, pio sam bip na BeerFestu, onako, nije neshto
Implicira gornje da im ne znam ni rokove trajanja...

jel sam ja negde pomenuo jelen i apatinsko
 

Back
Top