Volim te, ali te varam!

TheSameDiference:
Da li je moguce...
voleti nekoga, obozavati ga a pritom ga varati oko mesec dana... zaraziti polnom bolescu... i nimalo se ne kajati? i dalje ga voleti.. :lol:
ovo je moja prijateljica... mene ponekad iznervira kada kaze da obozava svoga decka kojem je ucinila gore pomenuto.. jer je ranije bio skot prema njoj izmedju ostalog...ja ne razumem... da li razumete vi?

Generalno mislim da je nemoguce voleti nekoga i varati ga bez grize savesti, bez obzira na okolnosti.. ali s obzirom na to da smo svi mi razliciti, mozda je to i moguce..?

da izuzmem ovo za polnu bolest,

moguce je. apsolutno moguce

e sad, savest tu i tamo grize. al' ova tvoja drugarica je jos imala i lose iskustvo sa tim tipom ranije...
 
TheSameDiference:
Da li je moguce...
voleti nekoga, obozavati ga a pritom ga varati oko mesec dana... zaraziti polnom bolescu... i nimalo se ne kajati? i dalje ga voleti.. :lol:
ovo je moja prijateljica... mene ponekad iznervira kada kaze da obozava svoga decka kojem je ucinila gore pomenuto.. jer je ranije bio skot prema njoj izmedju ostalog...ja ne razumem... da li razumete vi?


Dobra tema, ali licno mislim da je to njena odnosno njihova stvar, jer ne mozemo i ne moramo znati sta se zaista desava u njihovoj vezi, kroz kakve probleme su prolazili, krize, emocije,...Niko od nas to ne opravdava, dok se ne nadje u slicnoj situaciji.
Naravno, sta je uopste prevara i da li taj famozni momenat prevare treba toliko osudjivati :?:

A sta ako??? Nije ona prenela bolest, mozda je vec on negde "zaradio" :confused:
Kod nekih bolesti se nikad sa sigurnoscu ne moze utvrditi...
 
Sinoc sam sa drugaricom pricala o ovoj temi. Ona se cudila zasto neko misli da je to nemoguce.
Kaze - Evo, ja bih sad mogla lako da se istresem na nekome i da me poslije toga uopste ne grize savjest. Kakve veze taj seks ima sa ljubavlju?!

Hehe, valjda je takav stav posljedica dugogodisnjeg braka u kojem je... :lol:
 
Od onih sam koji odvajaju ljubav od sex-a. Znachi mogu imati sex sa nekim koga ne volim, a sa druge strane, to shto nekog volim ne znachi da cemo obavezno imati dobar sex,neko moze da zivi sa tim, neko ne i eto prevare. Ali ne verujem da mozes nekog voleti, prevariti ga , BEZ KAJANJA, nastaviti da ga varash i tvrditi da ga volish!!! :shock: To su obichna lupetanja, nekog ko izgleda nikad i nije voleo!Posrecilo joj se da vuche za nos dva frajera, pa je sad sva vazna, i prosipa mudrosti...
 
Gazdarica:
Sinoc sam sa drugaricom pricala o ovoj temi. Ona se cudila zasto neko misli da je to nemoguce.
Kaze - Evo, ja bih sad mogla lako da se istresem na nekome i da me poslije toga uopste ne grize savjest. Kakve veze taj seks ima sa ljubavlju?!

Hehe, valjda je takav stav posljedica dugogodisnjeg braka u kojem je... :lol:

tako kažu sve prave po.rno zvezde :p

ebem ti zvezdice
 
TheSameDiference:
Da li je moguce...
voleti nekoga, obozavati ga a pritom ga varati oko mesec dana... zaraziti polnom bolescu... i nimalo se ne kajati? i dalje ga voleti.. :lol:
ovo je moja prijateljica... mene ponekad iznervira kada kaze da obozava svoga decka kojem je ucinila gore pomenuto.. jer je ranije bio skot prema njoj izmedju ostalog...ja ne razumem... da li razumete vi?

Generalno mislim da je nemoguce voleti nekoga i varati ga bez grize savesti, bez obzira na okolnosti.. ali s obzirom na to da smo svi mi razliciti, mozda je to i moguce..?

Nije moguce, ako nekog stvarno volis sigurno ne, tu ima neki drugi komplexa!!
 

Back
Top