Oprostite ali moram pitati

Ако се удаш за новац, онда си се удала за новац. Ако си се удала за човека, онда си се удала за човека.

Mislim da je vrlo moguće da se udala za čovjeka ali u 20 godina stane dosta toga + svi se menjamo i pitanje je kondicije ko koga želi pratiti a ko uzme brak zdravo za gotovo

Mislim da je vrlo moguće da se udala za čovjeka ali u 20 godina stane dosta toga + svi se menjamo i pitanje je kondicije ko koga želi pratiti a ko uzme brak zdravo za gotovo

А оно јесте, док је био добар, био је добар. Сад кад није употребљив, онда је бескористан.

Баласт, што би се рекло. 🙂

Kapiram to da ljudi imaju razlicite ambicije i energiju, ali otkud to toliko da neko treba da trci za nekim u braku. Cemu te kondicije i trke?
Valjda upoznas osobu pre braka i procenis.
Ako je neka hi fi astro lujka koja ne moze na dupetu 5 dana, nego mora da otputuje da se nesto desava, bla bla, lepo se prcnete ali ne ulazite u brak. Kazes joj:
Vidi, ti imas propeler u dupetu, a ja te obozavam, ipak ne bih mogao to da uskladim s tobom, tebi treba neki dasa pod gasom:

Ова комбинација из уводног поста фунционише по принципу он даје, она узима.
Кад он не даје, онда одлази. Јасно је да ту нема ни елементарне људскости.
Znas li da ima puno ljudi koji su vaspitani da je za njih to jedina relacija koja postoji? I ne mislim samo na pare.

Imam

Ali ka čujem djecu je rodila sebi (u sred braka) padne mi mrak na oči

Savetovao bih te da skineš mrak sa očiju pre čitanja napisanog, pa da pročitaš kako treba, kao što rekoh:

"jer nije decu rodila njemu, već i sebi", ovo i sebi je ključna stvar.

Mada, koliko puta čuješ ono "majka sebi rodila", ne bi bilo neispravno i da nisam stavio ovo i, ali je ipak bitno u kontekstu toga šta je ko dao.

Па шта би могла да му да сем извештаченог осмеха и силикона у сисама? Да би имао способност и капацитет да даш, мораш имати одговарајући карактер.

Na karakter, hteli mi to ili ne, delimično utiče i partner naročito ako je jedno jako mlado sto ona jeste bila

Odmah si mi pala na um hahaha

IMG-f7fd33b7d91fc091d439f34067346b06-V.jpg

А оно јесте, док је био добар, био је добар. Сад кад није употребљив, онда је бескористан.

Баласт, што би се рекло. 🙂

Ова комбинација из уводног поста фунционише по принципу он даје, она узима.
Кад он не даје, онда одлази. Јасно је да ту нема ни елементарне људскости.
Rasplakaću se.
Jer je on, naivko, u njoj, tad dvadesetogodišnjakinji video dušu, ljudskost, čoveka.

Back