VOLIM BEOGRAD

Аух какви екстреми... Мислим да Причалица више прича него што путује, а с. м. Маја претерује у другом правцу. Без намере да некога понизим, овде се прича о колачима - баклаве су боље чак и у Приштини, а европски колачи су најбољи у Бечу (мада има још кандидата). Ајде да хвалимо наш Београд, али по ономе по чему је оригиналан... Јел` има неко неку идеју?

Mislim da nisi shvatio poentu. Previše bukvalno shvataš stvari. Moj post o kolačima ne treba shvatiti bukvalno. Nisam verovala da ću ovo morati da napišem. :roll: Kakav si ti retard.
 
sve NAJLEPSE i najruznije sto mi se desilo u zivotu dogodilo mi se u BEOGRADU...scve ruzno nestaje ostaju LEPA SECANJA....I BEOGRAD ! nije da nisam putovao i provodio se ali prva ljubav i prvi porazi bili su tu u jednom bloku....otisao ja u patetiku a?
VOLIM BEOGRAD BRE ! :heart:
 
obozavam bg iako ne zivim u tom gradu!a najlepse mi kada uvece oko 23h prosetam knezom pa dodjem do kalemegdana!tamo gore ima jedan zidic,kada sednes na njega pravo gledas na usce,znaci pivo i opustis se- kulijana!!!!
bg nas grad
 
Ma, uopšte, pogled s Kalemegdana je divan.
(Imam i pesmu i o tome, ali ne znam da li više smem da ovde postavljam, pošto postoji pdf "Književnost"). .. Ili, 'ajde da postavim, pa šta bude:


POGLED S KALEMEGDANA

Pepeo neba
sred voda zgasnu.
Svetlosti pregršt
uzdahom spasen
niz breg
se kotrlja.
Miso
Ko lađa
potonu.
Duša osta
nasukana.
Mostovi svedoče
nedokut.
 
ili kako vi to kazete kalis...takodje je i ujutru lepo,a i dobro je jutarnje trcanje do usca!!!
racimo kada posetim bg obavezno odem u pekaru toma u cenru ,imaju extra pizze!!!
 
beograd je jedini grad koji ima dusu...
grad u kojem je sve moguce
i da dozivis mnogo lepe i mnogo ruzne stvari...
gde god da odem nosim bg u srcu...
i sanjam dan kad cu se ponovo prosetati njegovim ulicama...
 
bg je najopusteniji grad,sve je opusteno....
npr,znam u druge gradove racimo da se obuces kao roker ili reper svi ce da te gledaju kao idiota,a u bg-u kulijana,ono opusteno....
 

Back
Top