Vojna gimnazija u Beogradu...

Ја сам скроѕ п*пушио. Ја сам први-4. Разредни професор физичког. Али није то проблем, проблем је у томе што учим продужни немачки. Ја немам појма ј*бени немачки! Учио сам га 3-6 разреда. Не знам 2 речи и не знам сва слова (уопште не претерујем). Хтео сам да идем на академију у Москву. И како ја сад да идем тамо. Хоћу да идем на почетни руски (иако сам сазнао да је рускиња вештица а да је немица скроз кул). Ако је то неизводљиво онда почетни немачки! Неко ће да нај*бе ако остане на овоме. Који се идиот сетио да мени да немачки! ја и немачи два проклето одвојена света
 
теофилос, коме да се жалим за премештај? Да је почетни немачки ја бих то и поднео, али продужни!
Модићу, ја никад не бих могао да учим француски, језик педера
 
Ma polako ljudi,nije smak sveta!Što više jezika govoriš više vrediš!Ako ima grešaka,ispraviće se u školi,kad dođemo tamo!Ja sam 1-4,kod profe fizičkog,koje će nam biti verovatno veći problem od jezika!U osnovnoj je fizičko ipak vadilo proseke,a ovde će m..a da nam se otegnu do zemlje!!!
 
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

i NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
:lol:
 
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

i NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
:lol:
Kandidati za upis u Vojnu gimnaziju biraju se putem konkursa, koji se raspisuje svake godine u februaru mesecu. Konkurs podrazumeva upis u 1. razred (mogu konkurisati svi svršeni učenici osnovne škole koji su završili V, VI, VII i VIII razred najmanje sa vrlo dobrim opštim uspehom i da u tim razredima iz vladanja imaju najmanje ocenu 4)
evo ovo je sa sajta msm da da:rtfm::rtfm: predaj se fiko:gace::gace::lol::lol:
 

Back
Top