Vojna gimnazija u Beogradu...

maksim.kac.94@gmail.com ali skoro nikad ne ulazim u njega, aj nek nas neko skupi sve u grupne poruke na face! @alkatraz a sto ne bi smo mogli da dolazimo na ovaj forum, ako nista vikendom od kuce... ko moze da to proveri, ako nista promenicu ime... odan forumu!!! i ja sam na forumu od oko 30 strane i ne secam se winer-a. ko je taj? i decko ovde se ne prolazi preko veze, a i da se prolazi, niko od nas nema vezu, ti onda nemoj biti 70-ti nego 20-ti pa mogu samo da ti se sagnu...
 
Momci svaka cast svima koji su se upisali i naravno cestitam Maksimu jer je verovao u sebe i koji je ispunio svoj cilj cak ga i premasio(kad smo se culi preko fb rekao si da ces se truditi da udjes u top 5),svaka cast na samopouzdanju i veri u sebe,samo tako nastavi!!

@za Acu-brate verujem da je sada tebi teze nego sto je meni bilo ali OVO NIJE KRAJ!!!Budi dosledan i uporan i konkurisi sledece godine ponovo,upisi gimnaziju opsti ili prirodno matematicki smer,budi na pologodistu odlican i sledece godina opet konkurisi.Ovo sve ti pricam iz tog razloga sto si bio najupuceniji ,sto si medju prvima sve prosao i sto si nesebicno delio informacije koje si znao.Gimnazija ima najvecu podudarnost sa VOGI i prolazis kroz sve pregleda za prijemni jos nisam siguran da li polazes opet ali ako prodjes fizicki i psiho testove,onda pises molbu da te prebace u drugu godinu!!!Ali moras biti odlican!Razmisli!!!Ja sam mislio da dignem ruke od ove skole ali trudicu se da iskoristim jos jednu sansu sledece godine.Pozzz
 
Pozz svima ja sam iz Bg i sledece godine bi da upisem VoGi....
Pa da pitam...
Kakav je internat?
A skola?

Iz kog si dela Beograda...
E ovako skola je teska i ozbiljna,mnogo se trazi znanja matematike,pa zato uglavnom i traze odlicne djake,a internat ti se nalazi odmah pored partizanovog stadiona,lepa zgrada,pored nje imas dosta terena za fudbal i kosarku i u sklopu internata ti je sportski centar sa fiskulturnom salom koja je ogromna,ako te jos n esto interesuje samo pitaj
 

Back
Top