Quantcast

Vojna akademija?

marko.vujakovic2

Početnik
Poruka
2
Pozdrav, da li moze neko da mi kaze nesto vise o smerovima na VA, o prijemnom sam se dobro raspitao ali o smerovima jako malo znam, na primer, gde se najvise uci,a gde najmanje, gde je potrebna bolja fizicka sprema i slicno, kakav je smer logistika, posto me to konkretno interesuje? Hvala.

marko.vujakovic2

Početnik
Poruka
2
Pozdrav, da li moze neko da mi kaze nesto vise o smerovima na VA, o prijemnom sam se dobro raspitao ali o smerovima jako malo znam, na primer, gde se najvise uci,a gde najmanje, gde je potrebna bolja fizicka sprema i slicno, kakav je smer logistika, posto me to konkretno interesuje? Hvala.

thunder123

Početnik
Poruka
16
Nijedan smer nije lak, bolja fizička sprema je potrebna na MuO. Logistika -zanimljiv smer, ali kao što glax reče pročitaj si malo o smerovima na sajtu.

Bijeljinac

Početnik
Poruka
1
Поздрав, имам неколико питања у вези ВА. Прво, пошто сам из Републике Српске да ли је за пријаву потребно још нешто од документације осим држављанства (које добијам ове године) ?