Vlast kvari narod

Paramatman

Zainteresovan član
Poruka
168
A apsolutna vlast apsolutno kvari narod.

Veća je šteta paranoidne vlasti od nasilja, nego šaka dolara uz pomoć koje opozicija daje znake života.

Postali smo bezdušna, iskvarena i pokvarena masa koja ne zaslužuje bolje pa i da može bolje.

Mi iz naroda ne stajte ni na jednu stranu jer ćete izgubiti i ono malo glasača čiji glasovi nešto vrede. Nestor neka postupi po savesti ako je još uvek ima i biće nade za buduća pokolenja. Mi smo narode otpisani!
 
Misliš li ti da stvari mogu da krenu i da se pokrenu? Ja ne mislim gledajući u činjenice..
Nasilne demonstracije često privlače negativnu pažnju i mogu narušiti poruku koju opozicija želi preneti. Umesto fokusiranja na političke ciljeve, pažnja može biti usmerena na nasilje. Miroljubive demonstracije obično dobijaju veću podršku javnosti. Nasilje može izazvati odbijanje od strane onih koji inače podržavaju opoziciju, jer mnogi ljudi preferiraju mirna sredstva izražavanja nezadovoljstva.
Nasilje može izazvati pravne posledice za učesnike. Države obično imaju zakone koji zabranjuju nasilje i uništavanje imovine tokom demonstracija.
Ako opozicija teži demokratiji i vladavini prava,lol:)) nasilne metode mogu dovesti do gubitka moralnog autoriteta i legitimnosti u očima građana i međunarodne zajednice.Sto i jeste slucaj trenutno.
 
Nasilne demonstracije često privlače negativnu pažnju i mogu narušiti poruku koju opozicija želi preneti. Umesto fokusiranja na političke ciljeve, pažnja može biti usmerena na nasilje. Miroljubive demonstracije obično dobijaju veću podršku javnosti. Nasilje može izazvati odbijanje od strane onih koji inače podržavaju opoziciju, jer mnogi ljudi preferiraju mirna sredstva izražavanja nezadovoljstva.
Nasilje može izazvati pravne posledice za učesnike. Države obično imaju zakone koji zabranjuju nasilje i uništavanje imovine tokom demonstracija.
Ako opozicija teži demokratiji i vladavini prava,lol:)) nasilne metode mogu dovesti do gubitka moralnog autoriteta i legitimnosti u očima građana i međunarodne zajednice.Sto i jeste slucaj trenutno.
Obična farsa, opozicija je uranjena pečenicom nadutom od soje, nema snagu za borbu niti ima viziju za dela. Vlast je još gora, nemaju plan za Srbe na Kosovu jer ne žele da ga imaju, nemaju plan za traktoriste je ne žele da imaju, nemaju ništa jer hoće da budu i da nas pretvore u sluge, jasno ko dan
 
aj dosta više do 2027-me

potrošili ste milijardu evra putem debitnih kartica u inostranstvu što je 4X više nego 2003-će koju neki ponovo priželjkuju samo ih danas malo

a internet kupovina 8X veća
kupuju se fut points za Fifu, expansion kit-ovi, diamond chest-ovi...

obelodanio vaš voljeni N1 i kao loše vam
a?
 
A apsolutna vlast apsolutno kvari narod.

Veća je šteta paranoidne vlasti od nasilja, nego šaka dolara uz pomoć koje opozicija daje znake života.

Postali smo bezdušna, iskvarena i pokvarena masa koja ne zaslužuje bolje pa i da može bolje.

Mi iz naroda ne stajte ni na jednu stranu jer ćete izgubiti i ono malo glasača čiji glasovi nešto vrede. Nestor neka postupi po savesti ako je još uvek ima i biće nade za buduća pokolenja. Mi smo narode otpisani!
Vlast naročito kvari one koji su na vlasti.
 
Jedan od razloga zasto se insistira da vlast sto duže traje je što samo kontinuitetom neke stvari mogu da se ostvare. Zamislite da menjate arhitektu neke zgrade stalno, a već ste započeli temelj, e pa ne može ...ta zgrada se nikad ne bi sagradila kako valja. ... isto je sa državom. Centri moći su postavili SNS da vlada Srbijom.Imamo EXPO izlozbu 2027. Sve je to deo plana razvoja Srbije. Pa autoputevi, jadarit, itd. Novac će stići do gradjana kad se država razvije. To je plan. Inače smenom vlasti se menjau ljudi ali ne i ekonomija. Menjaju se arhitekte koje se razlikuju od prethodnih. Mi smo imali smenu arhitekata SPS, DOS, DSS, DS, ... SNS... Videli smo da arhitekte DOSa i DS-a nisu mnogo uradili, nisu mogli ... jer po meni stranke i ne vladaju Srbijom. Stranke su paravan iza koga vlada neko drugi.
 

Back
Top