Vise nije tako nevina XD

Neodoljiv Neumoljiv

Primećen član
Banovan
Poruka
899
Ja i moja cimerka nikada nismo bili previse bliski. I uvek kada sam bio na tusiranju, ona bi kao "slucajno" usla i na kratko pogledala u mene, zatim izasla postidjena. I dalje mislm da je njeno rumenilo lazno, ali ona to nikada nije priznala!

"Tus je slobodan " Lisa je vikala odozdo iz hodnika pored spavace sobe koju sam nekada delio sa bratom.

"Hvala."

Obmotao sam peskir oko svog tela i otisao u kupatilo. Dok sam pustao vodu od tusa skinuo sam peskir i stavio na polici. Topla voda je tekla dole niz moje telo, opustajuci moje misice nakon dva sata Tai Kwon Do treninga, dok je toplota umirivala moje misice zategnute od napora.

Sad, necu da kazem da sam najzgodniji decko u kraju, ali daleko od toga da sam najgori. Ja sam oko 190cm visok, misicav, ali ne preterano. Kratka crna kosa i svetlo zelene oci.

Prao sam svoju kosu i primetio da imam malo sampona u mojim ocima kada sam cuo kako se vrata otvaraju.

"Izvini, zaboravila sam svoj sat." Lisa se izvinjavala.

"Nema problema, dok si tu, da li mozes da mi dodas peskir imam neku sapunicu u ocima?."

"Naravno." Odgovorila je nakon 1 minut oklevanja.

Pruzio sam svoju ruku i zgrabio peskir.

"Hvala Lisa."

"OK."

Ponovo sam stavio peskir na policu dok je ona uzimala svoj sat i krenula prema vratima. Nosila je samo peskir na sebi koji je prekrivao nju od grudi do sredine butina. Njena crna kosa do ramena je i dalje bila mokra od tusiranja a njena koza je bila vlazna, dajuci joj neku vrstu sjaja.

"Yebi ga." Ona je promrmljala dok je njen sat padao na pod.

Sagnula se dole da ga uzme, dajuci mi predivan pogled od njene guze, sto nikada nije ucinila ranije.

Prelepo, razmisljao sam u sebi.

Lisa sasvim zgodna devojka. Njena visina, oko 170cm, zelene oci i crna kosa, kao ja. Njene grudi su oko 32B, i jako vitka, poseduje neverovatan par sexu nogu sa sjajnom hot guzom.

Nakon tusiranja otisao sam u svoju sobu, obukao odecu i proveravao Email-ove na svom kompu. Nakon toga sam otisao da spremin veceru.

Ubacio sam zamrznutu Pizza u mikrotalasnu i za 5 minuta uzivao u toploj kucnoj hrani! Ziveti daleko ima lose strane!

Pocistio sam sto i presao na TV. Uzeo DVD i ubacuo u DVD player. Dobro mixovana akcija, scene vrelog i dobrog yebanja.

Nakon 10 min, Lisa je usetala u sobu, noseci na sebi kratku majicu i tesan sorts, njena uobicajna odeca za spavanje.

"Koji je to film?" Pitala je, spustajuci sebe na krevetu.

Rekao sam joj.

"Oh. Da li je dobar?"

"Trebao bi da bude, zato ga i gledam."

"Oh. Zelis pice?"

"Da, sigurno."

Ustala je i ponovo sela na krevet, praveci grimase.

"Sta je bilo?" upitao sam.

"Grc." Odgovorila je masirajuci levu nogu.

Ustao sam i kleknuo ispred nje. Uzimajuci njenu nogu u svoje ruke. I poceo masirati povredjeni misic.

"Bolje?" Pitao sam je nakon nekoliko minuta.

Ustala je i hodala okolo.

"Da. Hvala."

"To je besplatno."

"Jako si dobar u tome."

"U cemu?"

"Masiranju."

"Oh. Samo iskustvo. Da li zelis neko pice?"

"Oh da, sigurno."

Otisla je do frizidera i pogledala unutra.

"Pivo moze?"

"Sigurno, sta god."

Vratila se u sobu i dodala mi limenku sa pivom i otvorila svoju.

Otvorio sam svoju i pena je siknula ka meni.

Ona se zakikotala i sela na revet.

"Ti mala kuccko. namerno si ga promuckala da peni."

Klimnula je glavom i smejala se.

"Videcemo na kraju." zarezao sam.

Promuckao sam pivo opet i isprskao hladnim pivom njenu majicu, dok je pokusavala da pobegne.

"Kopile." skoro da je vrisnula.

"Najmanje to zasluzujes." odgovorio sam sa osmehom.

"Moja majica je sada vlazna."

"Osusice se." odgovorio sam joj ca cerekanjem.

Dok sam je posmatrao, primetio sam da ne nosi brus, i njene bradavice su bile u erekciji zbog hladnog piva. Takodje sam primetio, da sam je malo vise napalio.

"Kopile." Promrmljala je opet.

Spustila se opet dole na krevetu i popila koji gutljaj iz svoje limenke. Sireci svoje noge iznenada se okrenula na stranu i stavila ih preko mojih nogu.

"Masiraces moje noge?".

"Jok, gledam film."

"Ah nastavi."

"Jok."

"Molim te?"

"OMG, dobro, ali samo zato da bi ucutala."

"Ustao sam i doneo neko bebino ulje i stavio na voje ruke.

"Pomeri svoju desnu nogu, mogu ti masirati samo jednu nogu."

Krenuo sam od tabana na njenim stopalima, lagano masirajuci na gore preko njenog tela, i unutar njenih butina, osecao sam se malo vise napaljenim dok sam nastavljao. Nadao sam se da nece osetiti moj tvrdi ****** na svojim nogama.

Samo sto sam dosegao do sortsa , kada sam cuo njen glas "Nemoj na gore."

"Zar nisi to htela, odgovorio sam grubo, i drugu nogu?."

Spustila je svoju levu nogu preko ivice kreveta, dok je smetila svoju desnu nogu na mom krilu, dopustajuci mi da skoro vidim njenu picckicu. Noge su joj bile glatke kao svila, i tople, i znam da bi drkkao kasnije na ovaj prizor.

Opet, sam poceo od njenih tabana i pomerao na gore njene noge, lagano, dopustajuci njoj da uziva u ovoj senzaciji.

Film je sada dosao do jedne vrele sexy scene i moje oci su bile zalepljene na ekranu, dok su se moje ruke kretale ka njenim toplim butinama. Moji prsti su sjurili unutar njenog sortca skoro do vrha njenih butina, iako to nisam primetio. Sve dok moji prsti nisu poceli trljati njenu picu, shvatio sam kuda sam otisao. Neprimetno saam pogledao u nju, i video da je i ona zadubljeno gledala film, izvaljena ka naslonu za ruke od kreveta, njeno disanje se ubrzavalo i njene usne su se blago otvarale.
 
Poslednja izmena:
Odlucio sam da zgrabim priliku, klizao sam prtima izmedju njenih nogu, delimicno na njenim picinim usnama, kao da je slucajno. Nije bilo reakcija, poceo sam se lagano igrati sa njenim klitom. Njeno disanje je postajalo glasnije, i malo brze, jer je pocela da se uzbudjuje. Njene ruka je nesvesno pocela da miluje njene grudi, a drugom rukom da klizi izmedju svojih nogu. Kada je naisla na moju ruku, odjednom je pogledala u mene i pocrvenela duboko vatreno crvenom bojom.

"Nikada nikoga necu pustiti da me dodiruje tamo." Promrmljala je.

"Izvini, malo sam se zaneo."

Krenuo sam da pomerim ruku, ali je ona svoju ruku spustila preko moje.

"Molim te nemoj stati." Stitljivo me molila i crvenela opet.

Vratio sam se na kurs kojim sam vec krenuo, nastavio sam prstima da je masiram, dok je ona stiskala moju ruku i drzala tamo dole, njeni uzdasi su postajali opusteniji. To je bilo prvise za mene, otkopcao sam pantalone i poceo da drkkam

"Jel mogu…Da li ga mogu videti? Pitala je neidlucno, nikada nisam videla ni jedan ****** uzivo."

Svukao sam svoje pantalone i Boxerice i dopustio njoj da vidi moj ponosni ******.

Legao sam pored nje, dok je ona pruzila ruku i nezno ga uhvatila. Lagano je gladila moj ******.

"Jel ovako treba?"

Da. Bio sam malo vise iznenadjen; da ona nikada nije imala decka pre mene. Sigurno da nije bila devica?

Sada kada sam je zagrlio levom rukom, uklizio sam prstima ispod njene majice, lagano stiskajuci njene bradavice i masirao njene grudi. Osecaj je bio fantastican!.

Jecala je malo glasnije i gurala sebe jace ka mojoj ruci.

"Poljubi me." Uzdahnila je.

Nase usne su se spojile, moj jezik je prodirao u njena usta, milujuci njen jezik. Na pocetku je to bio lagani poljubac, koji se pretvorio u strast, kao da je ona blizu klimaza. Nisam moga duze da cekam.

"Otvori svoja usta."

Ucinila je to. Ustao sam sa kreveta i stavio moj nabrekli ****** u njena usta.

"Sisaj moj ****** malena kucckice."

Klizila je usnama od glavica do jaja, kao da je njen climax blizu.

"Hajde bejbe, to je ok." Jecala je opet, glacnije nego pre, i pocela brzo da sisa moj ******.

"Koristi svoj jezik."

Mogao sam osetiti kako njen jezik klizi okolo mog kurrca dok sam prodirao malo dublje u njena usta, osecajuci kako su moja jaja zategnuta, trljao sam brze njen klit, dok se njeno telo treslo u klimaxu, Izbacio sam svoju spermu duboko u njena usta.

Nezno sam izvukao moj ******, dok se moja sperma slivala niz njenu bradu, curaci na njene grudi. Gledala je u mene, sa suzama u ocima, i istracala iz sobe.

"Sada sam gotov." razmisljao sam u sebi.

Nisam video Lisu sledeceg jutra. I dalje sam bio zabrinut oko onoga sto se dogodilo prosle noci, upalio sam motor i otisao da se provozam i ocistim svoje misli. Kada sam stigao kuci, odlucio sam da se vratim u grad i provedem Ponedeljak u opustanju.

Nisam bio siguran sta me je probudilo, Ponedeljak popodne. Otisao sam te noci na spavanje, uzivajuci u mom poslednjem jutru pre nego se vratim na posao. Legao sam na krevet i sklopio svoje oci. Vrata spavace sobe su se otvorila polako, okrenuo sam se da vidim ko ulazi u moju sobu. To je bila Lisa. Nosila je svoju skolsku uniformu, verovatno jer se vratila iz skole. Sela je na ivici od kreveta i gledala u mene. Protreso sam glavi da ocistim svoj um od poslednje paucine sna. Legla je preko mene i stisnila svoje usne preko mojih.

"Lisa, sta ti radis ovde?"

"Morala sam doci, rekla je polako, zelim da znam dali ono sto se dogodilo u Subotu nocu znaci bilo sta, ili samo jeftino pipanje."

"Nije bilo jeftino pipanje Lis, Nisam siguran da li je to znacilo bilo sta, jednostavno se desilo."

"Znaci zalis zbog toga?."

"Ne, ali, ne znam sta da mislim Lisa. Ti si prelepa devojka, i ja nikada ne bi uradio nista…"

Opet je spustila svoje usne na moje,i ljubila me, njen mali jezik je kliznuo u moja usta. Uzvratio sam joj poljubac.

"Da li se kajes zbog ovoga?" pitao sam je.

"Na pocetku da, ali, sada ne. "

Posmatrala me je nekoliko sekundi, grizuci svoju donju usnu i pocela da mi govori nesto.

"Angele, hoces me nauciti kako da zadovoljim decka?"

"Sta?".

"Ja sam i dalje devica, i nikada ranije nisam ljubila muskarca."

Drzao sam njenu glavu mojim rukama i ljubio je, strasno. Skinula je cipele i bacila na pod.

Ustao sam sa kreveta i dopusti joj da stane ispred mene.

"Da li si sigurna da zelis ovo?".

Klimula je glavom.

Ljubio sam je opet, moje ruke su klizale proko njenih glatkih nogu i stiskajuci njenu guzu, privlaceci je uz moje telo. Omotala je svoje ruke oko mog vrata i i pocela trljati samu sebe na mom erktivnom kurrcu.

Otkopcao sam njenu bluzu i spustio preko njenih ramena. Spustila je ruku, i pocela drkkati moj ******, Znam da je uzbudjena i nervozna u isto vreme, ali njeno iskustvo sa drkkanjem je bilo malo bolje nego prve noci. Skinuo sam njene gacice i strgao na dole njenu suknjicu.

"Da li znas koliko dugo sam te prizeljkivao?" Pitao sam je grubo.

"Ne, ali sam mastala o ovome jako dugo. Uzmi me sada Angele, zelim te osetiti u sebi."

Gurnuo sam je na krevet.

"Otvori svoje noge za mne Lis." Naredio sam.

Neodlucno je rasirila svoje noge, malo.

Zgrabio sam njene noge, privukao je ka sebi. Naslonio sam glavic na picckicu i ubacio ****** lagano, moj a muskost je prodirala kroz njenu nevinost. Plakala je u bolu, pazljivo sam ulazio, malo po malo, bila je yebeno tesna. Kliznuoo sam rukom izmedju njenih nogu dok sam je tucao jako i igrao sa njenim klitom. Njeno disanje je postalo ubrzano.

"Yebi me jace Angele, jaceeeee!."

Postajala je zivlja ispod mene i pricala bezobrazno dok se priblizavala klimaxu.

Moja nevina mala cimerka je skoro vristala u orgazmu ispod mene,ali ja jos nisam zavrsio. Izvadio sam ****** iz nje i poceo je lizati, iztrazujucu jezikom svaki deo njene celave picckice. Prakticno je podrhtavala, stiskala je svojom vlaznom picckicom moja usta. Okrenuo sam se i rekao njoj da mi sisa ******. Stavila je penis u usta i pokusavala da uradi ono sto sam joj rekao, ali to nije bilo dovoljno zato sam zabijao duboko moj ****** do njenog grla, pocela je da se gusi. Nastavio sam da zabijam dublje, tucajuci njenea usta i lizuci njenu picckicu. Pocela je opet da se izmice, izvadio sam svoj ****** iz njena usta, skoro da je zaplakala dok je pokusavala doci do daha.

"Yebi me molim te, yebi me." preklinjala me.

Usao sam u nju, tucao je i zabijao sebe u nju. Ljubio sam njene usne, nasi jezici su se prepletali u ritmu strasti i pozude uzivajuci oboje u orgazmu. Moja sperma je siknula unutar njene nevine pice, dok je ona svrsavala oko mog pulsirajuceg kurrca. Stenjala je u mojim ustima i sisala mi jezik.

Srusio sam se preko nje, iscrpljen od napora.

"Izvini, saputao sam u njeno uvo, nisam zeleo da bude tako nasilno."

"Trebala sam te pustiti da me yebes, odavno ."

U mojim mislima ja se slazem sa njom, i znao sam da nikada vise nece biti isto izmedju nas.


:mrgreen: :hvala:
 
Poslednja izmena:

Back
Top