virus u windows registry?

nolle17

Zainteresovan član
Poruka
370
Malwarebytes anti-malware mi prijavljuje virus na HKEY_CURRENT USEER_SYSTEM/currentcontrolset/services/kbiwkmqakaggpl,i kad ga pokusam obrisati,jednostavno nece,sta tu raditi?a cudno je da ga ni panda anti-rootkit ni avg anti-rootkit ne vidi...
 
e jesam,izgleda da ga je malware ipak obrisao,,imam jos jedan problem evo ga log od remove it pro
RemoveIT Pro v7 - SE (Build date: 25.6.2009) log.
Generated at: 9.9.2009 on 12:58:57
Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (Build 2600)

12:58:57: Scanning, please wait...
13:07:41: Infected file (Sys32.cnmlm61) C:\WINDOWS\system32\cnmlm61.dll -> No action taken.
13:20:39: 1 Dangerous files have been found on your computer.
Click on "Fix" button to fix selected tasks.

13:20:57: Cleaning please wait...
13:21:03: Cannot clean file.
13:21:06 Cleaning process finished!
13:21:10: Cleaning process aborted!
If you wish Click on "Quick Scan" button to start scan again.
Finished...

i nece da ga obrise,zasto?
 
e jesam,izgleda da ga je malware ipak obrisao,,imam jos jedan problem evo ga log od remove it pro
RemoveIT Pro v7 - SE (Build date: 25.6.2009) log.
Generated at: 9.9.2009 on 12:58:57
Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (Build 2600)

12:58:57: Scanning, please wait...
13:07:41: Infected file (Sys32.cnmlm61) C:\WINDOWS\system32\cnmlm61.dll -> No action taken.
13:20:39: 1 Dangerous files have been found on your computer.
Click on "Fix" button to fix selected tasks.

13:20:57: Cleaning please wait...
13:21:03: Cannot clean file.
13:21:06 Cleaning process finished!
13:21:10: Cleaning process aborted!
If you wish Click on "Quick Scan" button to start scan again.
Finished...

i nece da ga obrise,zasto?

Ne znam stvarno kakav je to program kojim si skrenirao.Verovatno se zakacio za neki servis koji ga stiti,pokusaj iz safe moda,ili vidi imas li nekih sumnjivih servisa pa ih iskljuci i onda probaj da obrises.
 
jesi siguran?;) ajd da sam nasao viruse sa eset smart security 4 nego sam nasao viruse sa nod32 2.7 :) znaci da je avast losiji i od te starije verzije...a te nazive virusa nisam mogao ni zapamtiti jer su bas neki gadni,verovatno ih avast nije imao u svojoj bazi;) ja ne kazem da je avast jako los,meni se cinio sasvim ok i to mi je bilo jako sumnjivo,dok nisam stavio neki drugi antivirus i preskenirao komp sa njim i imao sam sta videti,tako da za sada ostajem na esetovim proizvodima jer su po mom misljenju jako jako dobri(ne osporavam kvalitetu avasta,kasperskog,avire itd)svako ima svoje misljenje o AV koji mu je bolji i koji mu se pokazao kao dobar,ali ne bi bilo virusa da ne idete na svakakve stranice i skidate svasta :D
 
jesi siguran?;) ajd da sam nasao viruse sa eset smart security 4 nego sam nasao viruse sa nod32 2.7 :) znaci da je avast losiji i od te starije verzije...a te nazive virusa nisam mogao ni zapamtiti jer su bas neki gadni,verovatno ih avast nije imao u svojoj bazi;) ja ne kazem da je avast jako los,meni se cinio sasvim ok i to mi je bilo jako sumnjivo,dok nisam stavio neki drugi antivirus i preskenirao komp sa njim i imao sam sta videti,tako da za sada ostajem na esetovim proizvodima jer su po mom misljenju jako jako dobri(ne osporavam kvalitetu avasta,kasperskog,avire itd)svako ima svoje misljenje o AV koji mu je bolji i koji mu se pokazao kao dobar,ali ne bi bilo virusa da ne idete na svakakve stranice i skidate svasta :D

Pa vec sam rekao da ni jedan nije savrsen,neki nadje ovaj neki onaj virus i tako u krug...
Ja vec dugo koristim Avast i nikakvih problema nemam sa njim,skenirao sam online preko kasperskog da proverim i nema nista...
Sto se mene tice Avast radi posao...;)
 

Back
Top