Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Vile Vallo & Natalie Avelon - Summer Vine

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Novelja

Početnik
Poruka
26
Brate kao prvo to nije njihova pesma uopste... Cak nije ni da kazem obrada, jer je totalno sknuta verzija od Bona iz U2 i one ribe iz The Corrs, a sam original ni ja nisam cuo, jer su i njih dvoje skinuli... Original je valjda Nancy Sinatra & Lee HAZLEWOOD iz 1967...

A licno mislim da su njih dvoje to uradili samo zbog para, a pesma je glupava podosta, ponavlja se jako, i za to ne moras biti bash poznavalac muzike da bi skontao...:|

Veshtica_sa_Meseca

Primećen član
Poruka
581
Pesma i nije nesto...
U odnosu na obradu The reaper.......ne moze joj se ni prineti...bar po mom ukusu...
Mozda i jeste uradjena da privuce paznju onih koji slusaju pop ili novi rock...i ostale pevljive stvarcice
Tako se cini...Ili da privuku paznju na HIM u pauzi izmedju albuma...

A spot mi se gadi...i ona Natalia...mozete da je bacite gde hocete sto se mene tice...
Ville nije trebao to da uradi...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.