Videi sa drugih planeta i meseca?

Ovo crveno: I šta, ti bi sada povjerovao u te podatke, odnosno povjerovao bi NASI. Pa, ako su sakrili snimke, lako mogu i lažirati specifikacije. Čista logika, u koju se toliko kunete.

A kad sam ja rekao da ne verujem Nasinim podacima? Izbrisao si moj prvi post na ovoj temi gde sam govorio upravo o tome i ne bih se ponavljao da bi tebe ovde zabavljao. Nadji sebi zabavu na drugom mestu.

O logici mozemo da pricamo u ovom tvom komentaru...

... Da je tada otkriveno nešto pokretno, sledeća sonda ponijela bi i takvu opremu. Inače bi to bio mrtvi teret, a cijena slanja nečega na Mars je veoma velika i mjeri se desetimama miliona dolara po kilogramu.

E, ovo je logika vredna svake paznje.

Znaci, po tebi ako otkriju zivot na fotografiji, sledeci korak je, put pod noge i pravac opet nazad na Mars...daj da bacimo xxxx milijarde dolara kako bi ovog puta poneli i kameru koju je...oooopssss sorry, neko zaboravio da stavi prosli put.

Sve se cesem koliko me svrbi tvoje "cenjeno " misljenje...hahahah.

Ako imas sta pametno da kazes (dosad si samo glupo iznosio) onda mi se dete obrati.

Ako nemas, skini se sa net-a i odigraj pasijans.

A ti si ovde kvazi strucnjak za proveru tudje gluposti/znanja. Do kog ranga si u stanju da procenjujes necije znanje?
Dete, ja tek od tebe ne procitah ni zrnce pameti na ovoj temi pa ti ne kazem da ides da igras pasijans, nego ti savetujem da ponovo uzmes knjigu u sake. Pametnije od pasijansa u svakom slucaju.

A kako vidim da vam se prikljucila i SPAM Cobanica...znaci vreme je da u nedostatku argumenata polako temu privodite kraju.

A ti si ovde kvazi strucnjak za proveru tudje gluposti/znanja. Do kog ranga si u stanju da procenjujes necije znanje?
Dete, ja tek od tebe ne procitah ni zrnce pameti na ovoj temi pa ti ne kazem da ides da igras pasijans, nego ti savetujem da ponovo uzmes knjigu u sake. Pametnije od pasijansa u svakom slucaju.

A kako vidim da vam se prikljucila i SPAM Cobanica...znaci vreme je da u nedostatku argumenata polako temu privodite kraju.

:ok::ok::ok:

Dobro,bre,oko ČEGA se vi prepucavate?
Pa valjda je NORMALNO da se određene stvari kriju.
Neće valjda Tojota da svima stavi na net svoju novu tehnologiju.
Ili pak Canon, Philips ili proizvođači plivačkih kostima.
Nikada NASA neće (ni bilo ko drugi) staviti na uvid ono što je opasno za njihov
program u smisli da ih neko pretekne ili blokira njihov rad.
Čovjek prema podacima koje većina nas ima tak grebucka po Eurokremu.
Daleko je dno tegle.
:mrgreen:
A šta ima na dnu tegle?Staklo.Šta je tamo ugravirano?
Ne znam i zabole me...
Dok ima gladi,žeđi i bolesti,dok se Ameri i drugi bogataši prežderavaju,
apsolutno me libo pedu za kosmos.
Ono što može da se nađe(fotke nebula i slično) meni je dosta.
:cool:

Svi vi tvrdite da je NASA sakrila video snimke, što znači da ne vjerujete NASI kada kaže da je objavila sve materijale.

Da si procitao moj post pre nego si ga obrisao, video bi da sam napisao da mene apsolutno ne zanima folklor zavera, vanzemaljaca i slicnog

Odgovorio sam da video snimci sigurno postoje, i da je normalno da lender poseduje kamere a zasto ne zele da ih daju na uvid javnosti ...pa recimo da im je to poslovna politika.

A onda ti izadjes sa svojim biserom od recenice, na koji sam morao da reagujem a vas klan ili sta ste vec ovde, se ustremi na svakog ko ima drugacije misljenje.

Sledeci put pre nego obrises post, procitaj ga do kraja...ipak ti je to posao

Da si procitao moj post pre nego si ga obrisao, video bi da sam napisao da mene apsolutno ne zanima folklor zavera, vanzemaljaca i slicnog

Odgovorio sam da video snimci sigurno postoje, i da je normalno da lender poseduje kamere a zasto ne zele da ih daju na uvid javnosti ...pa recimo da im je to poslovna politika.

A onda ti izadjes sa svojim biserom od recenice, na koji sam morao da reagujem a vas klan ili sta ste vec ovde, se ustremi na svakog ko ima drugacije misljenje.

Sledeci put pre nego obrises post, procitaj ga do kraja...ipak ti je to posao

Stalno se pozivaš na taj svoj post. Nisi primijetio da sam ga vratio iz mrtvih. Nisi znao da je to moguće? Jeste, moguće je.

Taj post a i ovaj koji sam sada citirao pokazuje da ti biraš kada ćeš vjerovati NASA-i a kada nećeš. Ako kažu da nema nikakvog snimka, ti im ne vjeruješ. A onda tražiš da ti postujem nasine specifikacije lendera. Ako na tim specifikacijama ne bude video kamera, hoćeš li vjerovati ili nećeš?

Pametnom čovjeku i malo je dosta...
Onaj ko ne želi da vjeruje neće ni da mu kući stigne komad Mjeseca ili Marsa.
I to sa sve atomskom i molekularnom masom,analizom sastava i mašnicom.
Moderna tehnologija je mnogima izgovor da kažu:ma ovo je lažnjak,ovo su odradili
u Corelu,ovo u Photoshop programu itd...
E sad,ima tu i ono:ako retuširaju manekenke,što ne bi i snimke sa Marsa...
Jedino što je malo lakše srediti nečije sise nego teragigabajte podataka sa Marsa...
Mogu amateri da srede JEDNU fotku pa dobijemo lice na Marsu...
A to da neko očekuje video sa Mjeseca ili Marsa od tehnologije iz 70-ih ili 80-ih...
:dash:
Ima i novijih mašinica koje međutim imaju strahovite smetnje od pješčanih oluja na Marsu, zavise od solarne energije i ne mogu da rade 24/7...
Ma kome ja pišem...Ovdje me zobu svinjarom i zabranjuju mi da diram dugmiće.
Može.Ali kad namlatim majmuna umjesti da ranim krmke,dotični mogu da priđu da
im nježni pipnem facu.Toliko o seljačkom razgovoru.
O nauci možda drugi put u drugom univerzumu,u drugoj dimenziji...

O gej pravima imash druge pdf pa tamo trazi partnera. A ovde si dosho da trijumfalno oke nyash temu i komentare sa izjavom da te libo pedu.
Jel si ochekivo njezniji odgovor?
Pametnom malo dosta a tebi mora da se crta.
Ajd sad na LJIS pa trazi srodnu dushu da se mazite s vashi majmuni.
Toliko o gej razgovorima.
@ tema
Dakle zakljucak je da je video snimanje bilo skupo i da su oni ionako znali da tamo nema nishta pokretno ?
Da izvine cenjeni forum, meni se cini da to nije logicno a logicno mi je da su iz nekog njima znanog razloga tendenciozno birali shta objavljuju a sta ne.
Muljaju svi oni i to mnogo a mi obicni ljudi i da hocemo nemozemo tu bash nishta.
Mozda je i pogreshno ocekivati javnost takvih podataka.
Dakle,kriju i ne mozesh im nishta ,eto to ti je.

Stalno se pozivaš na taj svoj post. Nisi primijetio da sam ga vratio iz mrtvih. Nisi znao da je to moguće? Jeste, moguće je.

Taj post a i ovaj koji sam sada citirao pokazuje da ti biraš kada ćeš vjerovati NASA-i a kada nećeš. Ako kažu da nema nikakvog snimka, ti im ne vjeruješ. A onda tražiš da ti postujem nasine specifikacije lendera. Ako na tim specifikacijama ne bude video kamera, hoćeš li vjerovati ili nećeš?

hehehe...stvarno sam mislio da ne pisem, ali na ovo moram da odreagujem, cisto kao kolega kolegi.

Kolega moderatoru, ne postoje samo moderatori na Krstarici...da ne poverujes ali...znas, ima i drugih foruma. Kazes ..."nisi znao da je moguce vracanje posta nazad?" WOW. Ti si carobnjak ovog pdf. Nepoznata tehnika dostojna ovog pdf o paranormalnim pojavama.

Samo bih dodao, da jako dobro prepoznajem matricu ovakvih postova, ne samo na ovom pdf, i da mi je jasna svrha istog. Ma koliko se trudio da, ne meni, meni ne moras jer ja znam...vec sebi da opravdas ovakav nacin rada na ovom pdf. dotle ce ovaj pdf. liciti na djubre. Ako ti je cilj da budes moderator otpadnog materijala, to je stvarno tvoj izbor.
Ovakve teme, ma sta ja mislio o njima, ne sluze za zabavu tebe i tvog klana(ili sta ste vec), nego da se neke stvari pokazu iz drugacije vizure. Dijametralno ovome, one teme koje su empirijski dokazane, vrve od dosade i zato sto vam je tamo beskonacno dosadno, ti i tvoja SPAM grupa pohodite ovakve pdf.ove i zabavljate se, a ti kao moderator to dozvoljavas. Cudi me da vam to dopustaju, ali dokle god imate ovakvu poziciju medju forumima, moze vam se...

Ne bih se dalje upustao, sad kad si vratio taj moj post, sad je sve jasno...ko zeli da mu bude jasno. Ko zeli, neka cita, ko ne zeli i ne zanima me mnogo. Nemam nameru da objasnjavam svoje poruke, koje se od prve do ove ovde, jasno drze jedne iste linije, da cak ne mogu da se izvrse ni zamene teza koliko su kristalno jasne.

Dalje nemam sta tebi da objasnjavam, sta bih ja verovao ili ne, dok ti sam sebi ne objasnis tvoju cuvenu recenicu koju vise ne bih ponavljao.

Neverovatno kakva arogancija, tebe i tvog jata...bez ikakve potrebe.

Stvarno! Pa hajde konacno pokazi...ovako ostajes u rangu SPAM Cobanice, koja kad napise svoju prosto prosirenu recenicu i svemir se zatrese od kolicine...

rece revolucionar u pokusaju sa svojih 15 postova. a od prvog do zadnjeg nedvosmisleno nezadovoljan nacinom rada moderatora i sa pokusajem vec u prvom postu da sto vise ponizi neistomiljenika/e. da ti ce gevara nije sta u rodu? :roll:
posto te kad nemas argumenata uvek nesto ne zanima ili ne interesuje nemam nameru da ulazim u diskusiju sa tobom jer vec vidim sablon. umesto da dikutujes na pdf-u ti razmisljas o klanovima, zaverama na forumu i td. a ne vidis da si i sam spamovao temu. ali, to nema veze, sve za revoluciju.
i kad ti se vec ovaj pdf cini kao smece, nije mi jasno zasto dolazis ovde? :roll: ja kada bih smatrala da je nesto smece, ne bi se vise u zivotu pojavila na tom mestu.

Milice...drugaricew moija...zasto se nerviras, i uopste, zasto odgovaras takvima entuzijastima sa deset do sto postova?

Pa znas da su ti likovi forumski neobrazovani, naivni.....

Pusti decu neka se igraju...nego, kada cemo na kafu, mi "skeptici" ??
Onako, da kafu pretvorimo u veceru, i da se ismejavamo i rugamo reposima...uzivo.. :):)

Back