Vi ste iz Novog Sada??

Milice, ok, ako ne verujes, pored jasnih dokaza, jer tebi i da ti se stvori sam djavo pred ocima, onako niotkuda, ti bi pokusala da mu otkines glavu, kao da je kostim, no.... :) Nemoj vise molim te zalaziti u moju temu, ako vec ne verujes i pored argumenata i dokaza koje sam ti dostavio, a pored onog suzenog posta i svih TACNIH odgovora na tvoja pitanja, tebi je preostalo da mi kazes samo, posto nemas protivdokaza, da udaram glavom o zid, no, nece ti se ispuniti zelja, samo bih te molio, ne zalazi i ne spamuj temu, ovoga sam se plasio, ali ipak i pored svih dokaza, ova tema je zestoko ispamovana, samo jos da ne dodje Vragana "i pobije sve moje argumente", temu zestoko ispamuje, i ona na kraju bude zatvorena. Ja nisam od onih koji veruju i podrzavaju Iluminate, Masone, ja u to odbijam da poverujem, dok se ne prikazu JASNI DOKAZI, a ovu sam temu napravio bas zato, posto sam uvideo JASNE DOKAZE, ziva prica, prijatelji se cude ovoj pojavi, a vidis, ti znas sta su svetlece sprave koje se tako pustaju u nebo, a oni kao ne, svi odreda, a da ne znaju, ne bi se ni cudili, a verujem da su iole ozbiljniji i stariji ljudi od tebe, no, ako odbijas i JASNE DOKAZE, ok, samo napusti temu i kreni u neku drugu, kao i uvek, da spamujes....

Parkeriss, prijatelju, tako je nazalost, jos necu traziti molbu od moderatora, ali ako zaista dodje do granice neidrzljivosti, a ne stvori se diskusija i normalna prica, sa JASNIM DOKAZIMA, mislim da cu to traziti, a ti si dobrodosao prijatelju moj, uvek... :)
 
Milice, ok, ako ne verujes, pored jasnih dokaza, jer tebi i da ti se stvori sam djavo pred ocima, onako niotkuda, ti bi pokusala da mu otkines glavu, kao da je kostim, no.... :) Nemoj vise molim te zalaziti u moju temu, ako vec ne verujes i pored argumenata i dokaza koje sam ti dostavio, a pored onog suzenog posta i svih TACNIH odgovora na tvoja pitanja, tebi je preostalo da mi kazes samo, posto nemas protivdokaza, da udaram glavom o zid, no, nece ti se ispuniti zelja, samo bih te molio, ne zalazi i ne spamuj temu, ovoga sam se plasio, ali ipak i pored svih dokaza, ova tema je zestoko ispamovana, samo jos da ne dodje Vragana "i pobije sve moje argumente", temu zestoko ispamuje, i ona na kraju bude zatvorena. Ja nisam od onih koji veruju i podrzavaju Iluminate, Masone, ja u to odbijam da poverujem, dok se ne prikazu JASNI DOKAZI, a ovu sam temu napravio bas zato, posto sam uvideo JASNE DOKAZE, ziva prica, prijatelji se cude ovoj pojavi, a vidis, ti znas sta su svetlece sprave koje se tako pustaju u nebo, a oni kao ne, svi odreda, a da ne znaju, ne bi se ni cudili, a verujem da su iole ozbiljniji i stariji ljudi od tebe, no, ako odbijas i JASNE DOKAZE, ok, samo napusti temu i kreni u neku drugu, kao i uvek, da spamujes....

Parkeriss, prijatelju, tako je nazalost, jos necu traziti molbu od moderatora, ali ako zaista dodje do granice neidrzljivosti, a ne stvori se diskusija i normalna prica, sa JASNIM DOKAZIMA, mislim da cu to traziti, a ti si dobrodosao prijatelju moj, uvek... :)

nije nego ;)
tema nije ismejana ali si je ti doveo do granice ismejavanja. covek (za koga po recniku ne bih bas rekla da je ozbiljan) je snimio nesto na nebu. kaze nikad to nije video, ok. znaci ako on nije video sky candles to mora biti ufo? ma daaaaaj. zanimljivo je da je snimak nejasan, tako da ni ti ne mozes da tvrdis da li su to sky candles. i nista tu nije brzo proletelo. bas po opisu samih "nebeskih sveca" jako podsecaju na njih.
btw, nista mi osporio nisi, niti je osoba koja je postavila snimak pokusala da ospori nesto na tubi.
plus, kao clan krste imam prava da se pojavljujem na kojoj god hocu temi, pa tako i na ovoj i iskazem svoje misljenje ;)
 
Vragana, postupi .....





Ma chek malo, i po Austiji kazesh.....
Jel mogutje da su ti baloni za nekidjavo stigli tchak do AAustriju?

Men mi se chini da je misterija tek sad postala josh misterijoznija :think:

Ili ce biti da su nas neki vec obavestili da se sprema talas otkrica ETL i neka nova mobilizacija , "sablja" vanredno stanje , svi u stroj za borbu protiv galaktickog agresora.

Porez sa 10% iz vremena turskijeh vec je otisho na 18 , a javlja mi se da tje ,ko i kod Hrvata na 23% . Posle uvodjenja vanrednog stanja nece vishe ni biti poreza, sve cesh da dash za "nashu"stvar.


Vragana ,ne zakljucavaj.......... josh malo.
 
ja sam gledala taj youtube snimak, culi smo one naduvane budale kako se cerekaju... i mi smo se smejali ...kakvi likovi!
uzas

anyway, moj muz kaze da su to garant neki nato avioni/letelice a ja naravno naginjem onoj interesantnijoj varijanti :D
 
:dash:
nije nego ;)
tema nije ismejana ali si je ti doveo do granice ismejavanja. covek (za koga po recniku ne bih bas rekla da je ozbiljan) je snimio nesto na nebu. kaze nikad to nije video, ok. znaci ako on nije video sky candles to mora biti ufo? ma daaaaaj. zanimljivo je da je snimak nejasan, tako da ni ti ne mozes da tvrdis da li su to sky candles. i nista tu nije brzo proletelo. bas po opisu samih "nebeskih sveca" jako podsecaju na njih.
btw, nista mi osporio nisi, niti je osoba koja je postavila snimak pokusala da ospori nesto na tubi.
plus, kao clan krste imam prava da se pojavljujem na kojoj god hocu temi, pa tako i na ovoj i iskazem svoje misljenje ;)

Taj covek je verovatno stariji i mnoogooo ozbiljniji od tebe, a ti, pre nego sto si pocela odbijati bilo kakvu misteriju, trebala si skontati da sky candles ne izgledaju tako, kao ova svetleca tela, tako cu ih nazvati, i ne stoje svi u mestu, dok se samo jedan, znatno veci i svetliji od njih, krece slobodno po nebu. I jos nesto, taj "neozbiljan" covek, na snimcima kaze da je proveo 11 GODINA U AVIJACIJI I DA NISTA SLICNO NIJE VIDEO I DA ZA NISTA SLICNO NE ZNA!!! :rtfm:

a bre to su baloni koji se koriste za neki djavo
zaboravih zasta ali u nekoj naucnoj svrhi
kaki crni NLO i leti su upadljiviji jer su dani duzi

i po austriji su ovog leta non stop zvalio radi NLO-a :lol:

Rekoh vec...Procitaj odgovor na prosli citat.... :roll:

kako sam saranio postavljaca teme :cool:

vragana zakljucaj temu slobodno :mrgreen:

Nisi ti nikoga saranio, nego nemam potrebe da se pojavljujem u temi, kad skoro jednog normalnog diskutanta ovde nemam, sem "saljivdzija" i dozivotnih skeptika....

Vragana, postupi .....





Ma chek malo, i po Austiji kazesh.....
Jel mogutje da su ti baloni za nekidjavo stigli tchak do AAustriju?

Men mi se chini da je misterija tek sad postala josh misterijoznija :think:

Ili ce biti da su nas neki vec obavestili da se sprema talas otkrica ETL i neka nova mobilizacija , "sablja" vanredno stanje , svi u stroj za borbu protiv galaktickog agresora.

Porez sa 10% iz vremena turskijeh vec je otisho na 18 , a javlja mi se da tje ,ko i kod Hrvata na 23% . Posle uvodjenja vanrednog stanja nece vishe ni biti poreza, sve cesh da dash za "nashu"stvar.


Vragana ,ne zakljucavaj.......... josh malo.

Jos i Vragana sada da zakljuca temu... :rtfm:

Vragana slobodno zakljucaj ....posle ovog mog odgovora

ti baloni se koriste radi neke vremenske prognoze
ili u tu neku svrhu nema tu ni m od misterije

Ti "baloni", po recima BIVSEG AVIJATICARA, nikada do pre 20-tak dana jos, pre ovog klipa, NISU VIDJENI NA NEBU!!! :rtfm:

Vragana nemoj...

Nece valjda neki iz Austrije da nam kroje kapu ovde.
Baloni ,baloni .... nisu bre ovo baloni.

A i misterija ostaje i kad je zakljuchash.
Sem toga ima i nova misterija , shto on to tebe ?

Tako je... :)

ja sam gledala taj youtube snimak, culi smo one naduvane budale kako se cerekaju... i mi smo se smejali ...kakvi likovi!
uzas

anyway, moj muz kaze da su to garant neki nato avioni/letelice a ja naravno naginjem onoj interesantnijoj varijanti :D

Naduvane budale, ili normalni ljudi, koji se samo normalno i lepo druze?? :) A jedan od naduvanih budala....11 GODINA U AVIJACIJI, A NIKADA NISTA SLICNO NIJE VIDEO... O, boze, dokle vise da objasnjavam.... :roll:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash:
 
Sad su pochele da vam se prividjaju svugde....

Pazi vamo, ja za sebe imam potvrdu da sam Ok, iz instituta S. Kamenica ,ne stariju od mesec dana!

A rendzeri, samo da vas obavestim, snimanje glave koshta 15000 al vredi svaku paricu kao befel u ovakvim raspravama:mrgreen:
 
Hahahha, koja dilajla.
Cuo sam za tog "naucnika" i njegove kvazi radove.

Koja prakticna primena iz onog cirkusa od "auta"?

Voznja bi bila dva metra napred, jedan nazad", a trebao bi i crnac da sedi iza i vraca onoi klatno na polaznu poziciju svaki min, dva.... :):)

Koji lik.... :):)
 

Back
Top