Vezbanje?

Moj predlog: Da bi dobio trbusnjake ili smrsao ne treba da radis sklekove,trbusnjake itd. Mnogi moji drugovi(i ja sam na putu) imaju trbusnjake samo zato sto igraju kosarku 2-3h dnevno...Ne drze nikakve dijete a imaju veoma lepe trbusne misice...
 
vau!Bas puno predloga,lai ja cu se drzati ovog mog!A zasto zenske?
Pa muske ne znam,a i druge ne znam koji postoje......

Aha, drzi se ti tvog, ali prethodno mi objasni zasto si postavio temu? Sto nisi napisao blog kad vec ne prihvatas kritike i savete? :bye:

Za pocetak prestani da vozis biciklu i pocni da vozis biciklo ili bicikl, i sve ce biti OK :bye:
 
Moj predlog: Da bi dobio trbusnjake ili smrsao ne treba da radis sklekove,trbusnjake itd. Mnogi moji drugovi(i ja sam na putu) imaju trbusnjake samo zato sto igraju kosarku 2-3h dnevno...Ne drze nikakve dijete a imaju veoma lepe trbusne misice...

Jedan moj drug je pojeo ziv krompir, a ima extra trbusnjake, da nije mozda od krompira? :dash::dash::dash:

Nemoj da pricas ako ne znas, mozes i od basketa da uradis trbusnjake, ali to nije do trbusnjaka nego do malog procenta masnoce u organizmu jer trce na basketu...

Znaci radi trbusnjake i sklekove jer nece tek tako doci...
 
Jedan moj drug je pojeo ziv krompir, a ima extra trbusnjake, da nije mozda od krompira? :dash::dash::dash:

Nemoj da pricas ako ne znas, mozes i od basketa da uradis trbusnjake, ali to nije do trbusnjaka nego do malog procenta masnoce u organizmu jer trce na basketu...

Znaci radi trbusnjake i sklekove jer nece tek tako doci...

Trbusnjake i raidm to mi nije tesko,ali sklekovi da!
 
Svojevremeno sam imala kao deo treninga trcanje i to mi je super zateglo stomak. Nisam radila toliko trbusnjake, nego samo trcanje. Sada vezbam u klubu, a kad ne stignem da odem ja odradim kod kuce sa tih DVD - ova Sindi Kraford. I jako sam zadovoljna, bolje vezbe nisam radila dosad.
 

Slične teme


Back
Top