Veza na daljinu

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
92.604
Ukoliko je zaljubljenost prerasla u ljubav, psiholozi smatraju da je veza u
kojoj su partneri geografski razdvojeni itekako moguća.
Dakle, ako nekog zrelo volimo, ljubav ne zavisi od njegove fizičke prisutnosti.
Nije nam potrebno da svog partnera svakodnevno viđamo da bismo ga voleli,
to osećanje je stalno prisutno u nama bez obzira gde se nalazimo.

Ličnost same osobe je takođe bitna.Jer oni koji žele sve i odmah
veza na daljinu će pre predstavljati teret nego uživanje.

Međutim, ukoliko ste pronašli saputnika uz koga možete da razvijate svoju individualnost,
i u pitanju je jedan zreo i stabilan odnos, onda ta daljina predstavlja običnu prepreku,
koja je tu da taj odnos učini još jačim.

"Srce ne zna za vreme i daljinu, ono samo zna kome pripada i gde treba biti."

1656489249871.png

Da li je ljubav u vezi na daljinu osuđena na propast i da li se može održati?
Da li ste imali ili imate vezu na daljinu?
Šta mislite o takvim vezama?

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
92.604
Mislim da svaka veza može da uspije ako ima volje, ljubavi i razumijevanja.
I ja to mislim.
Hmmmm Neprilagođena...čudne teme zadnjih dana :zper: :zper: Neka romansa na pomolu? Otvori nam se, biće ti lakše :kafaz:
Jok...Samo otvaram teme da se vidi da je ovo forum LjUBAV i seks.
Da ubacim i ljubavi ..Pregršt , barem.

forlorn

Domaćin
Poruka
4.286
Mislim prosto je idejalno

---

Provod kad im se hoće a posle svoja govna sami da izjedu, do sledećeg viđanja. I kao imaju nekog ako ih ko pita, a u stvarnosti nemaju.

---

Jedno je nametnuta daljina, ajd nek prođe i nalaženje na daljinu, ali ako bi da ostanu daleko redovno blizu povremeno to nije veza

---

Veza bez veze

---

Samo moje mišljenje, naravno

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
92.604
Ja poznajem vise ljudi koji su sada u braku a ziveli su u razlicitim drzavama, imaju decu, itd...
Nije do okolnosti, do ljudi je uvek. Ko zeli nadje nacina, ko ne zeli nadje izgovore. Tacka.
Recimo moja sestra i sadašnji zet.Dve godine su pre braka održavali vezu na daljinu .Druga država .
Povremeno je ona odlazila kod njega , ali to nije bilo tako često .
I može..Može se .Evo ih zajedno .

Cru*

Poznat
Poruka
9.779
Zahteva..
To je istina..
Ali neko je spreman i na to.
Ko je spreman treba da pokuša i da se posveti tome.
Meni nije uspelo iako je nametnuta daljina bila u pitanju, i nije bilo tako konstantno. Pokusala, nije uspelo. Vise ne pokusavam.
Ali svako ima koncept veze koja mu odgovara, to se menja vremenom i sa godinama.
Ako se ne proba, mozda je propustena velika sansa... a sa druge strane ko zna sta sam ja propustila jer odbijam da se upoznajem na ulici, u busu i slicnim mestima.
Sta da se radi...

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
37.275
Ko je spreman treba da pokuša i da se posveti tome.
Meni nije uspelo iako je nametnuta daljina bila u pitanju, i nije bilo tako konstantno. Pokusala, nije uspelo. Vise ne pokusavam.
Ali svako ima koncept veze koja mu odgovara, to se menja vremenom i sa godinama.
Ako se ne proba, mozda je propustena velika sansa... a sa druge strane ko zna sta sam ja propustila jer odbijam da se upoznajem na ulici, u busu i slicnim mestima.
Sta da se radi...
uvek je tu stari dobri LjiS :kez:

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
37.275
@SilverStar
ozbiljno sad i na LjiSu mozes naci i sresti i upoznati DIVNE LJUDE verovao ili ne. Koliko god da se drzi da smontamo vise manje ckopacenici i manijaci i sl nije tako.
Neka drugarstav sa LjiSa koja sam ostvario mi je zao da nisu potrajala. Ne moje ne njihovom krivicom. Prosto zivot nas izvozao.
Ako si otvorebog srca pa i u menjacnici mozea upoznati osobu za ceo zivot.

SilverStar

Domaćin
Poruka
4.696
@SilverStar
ozbiljno sad i na LjiSu mozes naci i sresti i upoznati DIVNE LJUDE verovao ili ne. Koliko god da se drzi da smontamo vise manje ckopacenici i manijaci i sl nije tako.
Neka drugarstav sa LjiSa koja sam ostvario mi je zao da nisu potrajala. Ne moje ne njihovom krivicom. Prosto zivot nas izvozao.
Ako si otvorebog srca pa i u menjacnici mozea upoznati osobu za ceo zivot.
Другарства да, веза мало теже... :D

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.