Veslanje

Evo i nekih slika.
 

Prilozi

  • sport1_1.jpg
    sport1_1.jpg
    14,9 KB · Pregleda: 14
  • 11.jpg
    11.jpg
    45,7 KB · Pregleda: 6
  • Mi_u_camcu_1.jpg
    Mi_u_camcu_1.jpg
    13,4 KB · Pregleda: 8
  • 4.jpg
    4.jpg
    50,1 KB · Pregleda: 8
  • porter_sep21-AP.jpg
    porter_sep21-AP.jpg
    17,9 KB · Pregleda: 16
Svaka cast!!!! Posto slabije pratim taj sport nisam znala za taj uspeh... :-( Ali sad znam! Hvala na informaciji uz kompliment na dobar izgled veslaca... :oops: Imala sam jednog kajakasa(ako se tako kaze) u grupi na faksu...mmmm ;-)
 
Ninko7:
Izvini sto ti tek sad odgovaram,nisam bio tu imali smo neku trku u Italiji.Hvala na cestitkama,kako se zvao kajakas,mozda ga znam???
Mislim da se zvao Danko Cvejic...valjda....(mislim da je sa N.Beograda)...javi ako ga znas.
A sta ima novo kod veslaca?Da li trenirate zimi i kako?
 
E samo cu da vam kazem da su veslaci jedni od najzognijih momaka........
moj brat od tetke trenira veslanje i decko je gradjen do bola......
ono u fazonu da ga svaka devojka pozeli.........
zato samo napred sa veslanjem.....
 
Veslanje je strava sport:))))))))))))))))Ja i moje drugarice treniramo , inace Ivane mene si na vodi danas propustio da se prva okrenem , pre cetverca u kom si kormilario......
 
Elem imam jedno pitanje,gde mogu da kupim polovan-(citaj u funkciji) kajak bez tamo nekih a bu euro cifara, ja i jaran imamo ogromnu zelju da se dograbimo dva kajaka ali nismo guzonjini sinovi...vec studenti, Pozdrav i unapred hvala za bilo koju info.kako da nabavimo...
 
Iskreno ja veoma malo,jer sada sam samo kormilar ne veslam,ali obicno se ide 2 puta nedeljno u teretanu a sto se tice trcanja isto ne puno,to pretezno zimi,za sada samo veslanje!!!!Hvala za lepe zelje
 
Meni se veslanje mnogo svidja,ali trenirala sam plivanje i imam malo sira ramena,za sada su taman kako treba.Volela bih da upisem veslanje,ali bojim se da mi se ramena ne rasire previse,za zene to nije bas lepo.Ako se odlucim na upis gde treba da odem,sta treba da imam da bih mogla time da se bavim,jel to skup sport?Hvala na odgovoru,e da imam 21 god.,da nije kasno sad da se upisem?Iz Novog Sada sam
 
ljudi...gde se kod nas moze trenirati veslanje...koje su mu osnovne karakteristike, za sta je dobar, koje su mu mane?? gde se i kako trenira zimi...? ne mislim na kajak...vec na ono dvorucno veslanje...imam 16 god...nije kasno da pocnem...naravno rekreativno...

nabavio sam telefone zvezde i partizana...niko se ne javlja vec mesec dana...

hvala unapred...
 
Ima tri kluba na Adi, Graficar, Zvezda i Partizan. Veslanje je super sport, dobar je za snagu, izdrzljivost, kondiciju. Zimi treniras unutra, imas veslaonu ili treniras na ergometrima. Trener rekreativne grupe je Vlada Milosavljevic(Crvena Zvezda), bar je bio dok sam ja trenirao
 
Mislim da je clanarina oko 25-30e, i ranije nije bilo bitno koji je mesec kada se upisujes. Rekreativci su imali treninge subota i nedelja od 13h i sredom od 15h, tako da idite sutra na Adu pa se raspitajte oko upisa
 
znas kako:veslanje (u slucaju da zelis da se bavis rekreativno) mozes poceti da treniras kad god hoces. clanarina zavisi od kluba u kojem zelis da treniras. dobar je zbog toga sto se aktivira celo tela a treninzi se odvijaju na otvorenim. jedna od najvecih mana veslanja su dragi nam ZULJEVI, mada i njih mozes izbeci rukavicama koje su trenutno aktuelne... idi u bilo koji klub blizu mesta gde zivis i raspitaj se licno, ne preko tel... puno srece:))) p.s.NIKAD NIJE KASNO ZA NAJBOLJI SPORT NA SVEETU
 
ljudi imam neke kajake za prodaju, ali ne znam kolika bi im bila cena...
Kajak jednoklek od tvrdjeg poliestera za brze vode i kanu dvosed za mirne vode...
Znate li od prilike kako se krecu njihove cene?
 

Back
Top