Quantcast

Veslanje

rajkoni

Početnik
Poruka
1
ja treniram u partizanu i po meni je extra............ clanarina je 2500 din...... zimi ides u teretanu i na ergometre ali mozes i na vodu ako je lepo vreme..... dobro je za razvijanje...... a pored svega toga i zanimljivo je..... ako ti se niko nejavlja skokni do ade i upisi se ...... preporucujem partizan jer je i disciplina na visokom nivou a imaces sigurno i mnogo vise drustva nego u zvezdi , graficaru i galebu............pozZ

jejamax

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
148
Veslanje je sjajan sport,razvija celo telo i jaca organizam (cak podize imunitet,znam dosta ljudi koji vise nemaju problema sa sinusima i bronhitisom posle vrlo kratkog perioda bavljenja ovim sportom). Zimi se trenira unutra,a kao sto je vec pomenuto na Adi postoje tri kluba:Graficar,Zvezda i Partizan.Trenutna clanarina u Graficaru je 1500 dinara.:bye:

goranovisad

Početnik
Poruka
22
ako neces da veslas u klubu
www.super.kajak.tk
9iuzhz.jpg

kaos266

Početnik
Poruka
3
ljudi...gde se kod nas moze trenirati veslanje...koje su mu osnovne karakteristike, za sta je dobar, koje su mu mane?? gde se i kako trenira zimi...? ne mislim na kajak...vec na ono dvorucno veslanje...imam 16 god...nije kasno da pocnem...naravno rekreativno...

nabavio sam telefone zvezde i partizana...niko se ne javlja vec mesec dana...

hvala unapred...

pa zimi teniras negde unutr, veroatno imas veslaonu ili radis na spravama koji stimulišu rad ruku

Gax

Domaćin
Poruka
3.151
Ja sam trenirao neko vreme u Danubiusu, preko leta smo bili na Dunavu, a zimi u sali pa radili na spravama, mislim da nisam placao clanarinu posto su bili dosli u skolu, ja sam imao jako dobro vreme pa su me onda pozvali - vreme su merili na spravama koje simuliraju veslanje u camcu i tako mere vreme i predjeni put, to je dobar sport, dosta se razvijaju misici....

VELIKIBLEK

Primećen član
Poruka
831
VESLANJE JE SUPER SPORT!PO MOM MISLENJU KRENI U ZVEZDU! DRUSTVO JE SUPER,KAO I TRENERI.ZIMI SE TRENIRA U TERETANI.
VLADA VASILJEVIC,JE GLAVNI TRENER,ALI SU I NIKOLA I OSTALI OKEJ!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.