Quantcast

Veslanje

x-files TORPA

Obećava
Poruka
59
Ma PARTIZAN je najbolji.u pravu si samo da imate najgore camce,ali nisi spomenuo da imate i najgore veslace.Ipak koji dvojac je najbolji?visacki-stojic.ali vk partizan ima i najbolju upravu podpretsednik M.Kenic-Kena je THE BEST

Gost
Ma daj,sad ispadosmo mi najgori.Dobro imate Stoju i Visackog,Uzuna(koji jedino zna da cima ko stoka)ali Djani i ostali i nisu bas nesto.Ipak je nas Rankovic veslao na Olimpijadi,i da ne nabrajam sad.A i nasa uprava je svuda poznata,i svuda ih lepo ugoste.

B

Bogisha

Gost
BRate Stoja je baš ok. a Višacki? Onako!!!

VK Tamiš "Pančevo" Šuri!!
Mi smo kao mali tenak koji ide i razbija sve ispred sebe!!!

Nego ovaj Uzunović iz Partizana nije normalan kako šuri!!!

deep forest

Početnik
Poruka
2
Da li je kod nas moguce rekreativno se baviti veslanjem?
Za vreme studiranja (davno bese, pre skoro 10-tak godina) kao fizicko izabrala sam veslanje i mnogo mi se svidelo. Naravno, nismo koristili takmicarske camce vec je bilo nas nekih 10-tak i koristili smo neki veliki camac galija (mislim da se tako zove). Sedeli smo u dva reda i vozali se po Savi. Bilo nam je super ali nazalost kratko je trajalo.
Znaci, da li je moguca neka vrsta uzimanja casova veslanja i iznajmljivanje camaca a da nisam u nikavoj strogoj obavezi po pitanju treninga i nekih takmicenja i sl. Znaci veslanje me zanima kao vid rekreacije i odrzavanja kondicije.

J

Joca Cubanac

Gost
Da nije malo čudno kako taj Uzun leši?
Naguto se ko svinja, pa mu se smanjio mozak!!
Pitajte ga šta jede za doručak, ODGOVOR- PORCIJA KREATINA I STEROIDA NA OKO!!!!

Gost
ko bre lesi seniore? on lesi jedino juniore koji nisu nizasta!
a da se toliko narokao zar ne bi prosao malo bolje na svetskom za mladje seniore u beogradu?