Verenička i Partner viza - Australija

Ma mislim ovde na forumu dosta sam ih ispratila koji su poslije mene predali...

Zavisi od slucaja, mesta, ambasade, drzave i ostali licnih okolnosti. Pravila postoje, na prosloj strani sam prikazao kako rade. Nemoj toliko da se oslanjas na forum, ovo su ipak daleko ozbiljnije i odgovornije stvari. Svaka zemlja ima normu koliko pusta tih viza iz odredjenog programa godisnje iz onog globalnog plana koji sam postavio i nijedne dve nisu iste. Nemoj da pricas da nema pravila upravo iz razloga sto novi ljudi koji dolaze ovde mogu da se zbune i urade nesto sto bi im potencijalno ugrozilo vizu.
 
Zavisi od slucaja, mesta, ambasade, drzave i ostali licnih okolnosti. Pravila postoje, na prosloj strani sam prikazao kako rade. Nemoj toliko da se oslanjas na forum, ovo su ipak daleko ozbiljnije i odgovornije stvari. Svaka zemlja ima normu koliko pusta tih viza iz odredjenog programa godisnje iz onog globalnog plana koji sam postavio i nijedne dve nisu iste. Nemoj da pricas da nema pravila upravo iz razloga sto novi ljudi koji dolaze ovde mogu da se zbune i urade nesto sto bi im potencijalno ugrozilo vizu.

Ok ne gledam druge,gledam samo sebe i svojih 13 mjes za sad... :/
 
battlecat skoro svi smo predali u beogradu ,ima njih par u becu ali istina je da neko ceka 9 meseci a neko 12 ,puno njih koji su predali za vizu posle BT69 su vec odavno u australiji msm da to da ako se jedna viza ne zavrsi ne pocinje druga nema veze sa vezom. definitivno je svaki slucaj za sebe i poseban ,naravno da vaze sva pravila vezana za zemlje bivse juge i da su cak i ona razlicita . oni definitivno proveravaju svaku stavku koju smo tamo zaokruzili i svaki detalj je bitan za proces ali da ima privilegovanih ima ali mi neznamo zasto ..a voleli bi da znamo ..eto
 
A sto oni toliko imaju provjeravat.

Tko bi se usudio pisati neke lazi u formi.

Pitaju ime prezime, gdje radis, jesi li putovao i jos neke sitnice.
Sto za nijh provjera znaci? Sto vi mislite?
ih pa nebi verovala koliko pogresnih informacija i koliko je dogovorenih brakova.....proslo. svaka ona kockica ,svaki odgovor se uzima u obzir , dokazi o vezi ,poredjenje intervjua sa pismima koja smo dostavili , itd itd vrlo su detaljni ali i sumnjicavi !!
 
battlecat skoro svi smo predali u beogradu ,ima njih par u becu ali istina je da neko ceka 9 meseci a neko 12 ,puno njih koji su predali za vizu posle BT69 su vec odavno u australiji msm da to da ako se jedna viza ne zavrsi ne pocinje druga nema veze sa vezom. definitivno je svaki slucaj za sebe i poseban ,naravno da vaze sva pravila vezana za zemlje bivse juge i da su cak i ona razlicita . oni definitivno proveravaju svaku stavku koju smo tamo zaokruzili i svaki detalj je bitan za proces ali da ima privilegovanih ima ali mi neznamo zasto ..a voleli bi da znamo ..eto

Razlicito je za svaku zemlju. Svaka ima normu ( odnosno za svaku ima norma) koliko se pusta ljudi iz tog programa godisnje i to ide odvojeno. U Beogradu je za dosta veliki deo Balkana centar za Australiju, ali ne znaci da ti ljudi imaju medjusobno veze i njihovi slucajevi iz svih zemalja zajedno... Trebalo bi na to da se obrati paznja jer su to bitni detalji. Dal' ides iz CG, ili Bosne, ili Bugarske... Nije isto.
 
Razlicito je za svaku zemlju. Svaka ima normu ( odnosno za svaku ima norma) koliko se pusta ljudi iz tog programa godisnje i to ide odvojeno. U Beogradu je za dosta veliki deo Balkana centar za Australiju, ali ne znaci da ti ljudi imaju medjusobno veze i njihovi slucajevi iz svih zemalja zajedno... Trebalo bi na to da se obrati paznja jer su to bitni detalji. Dal' ides iz CG, ili Bosne, ili Bugarske... Nije isto.

e to stvarno ima logike !!! onda ko jos ceka iz srbije ???
 
Razlicito je za svaku zemlju. Svaka ima normu ( odnosno za svaku ima norma) koliko se pusta ljudi iz tog programa godisnje i to ide odvojeno. U Beogradu je za dosta veliki deo Balkana centar za Australiju, ali ne znaci da ti ljudi imaju medjusobno veze i njihovi slucajevi iz svih zemalja zajedno... Trebalo bi na to da se obrati paznja jer su to bitni detalji. Dal' ides iz CG, ili Bosne, ili Bugarske... Nije isto.

ja mislim da za pertner vizu nema kvota,
 
Zaista se slazem sa Battlecat. Njegovi postovi su dosta jednostavni, direkti i zaista tezi da nam pomogne (mada ne znam zasto bi to radio). I ovo sto je rekao ima smisla plus kopira nam pola zakona o imigracijama... kao sto i oni sami kazu svaki slucaj je za sebe. Krecem od sebe..pod tim sam podrazumjevala 'brak i nasu iskrenost' ali hajde kada pogledas tu zaista ima vise od toga... godine, prethodne veze, drzavljanstvo, stanje u drzavi, putovanja, radna iskustva, prihodi... Ne znam, i ja cekam jos koji dan pa ce biti puna godina. I jako jako sam nezadovoljna ali niko mi drugi za to nije kriv. Mada iskreno BT69 razumijem te i prva si od svih nas koja treba da ovdje stavi vatromete, ali samo mozemo da nagadjamo zasto se to jos ne desava. A i samo nezadovoljstvo raste kada od njih uspijemo da izvucemo 2 proste recenice pa se onda danima pitam sta li to treba da znaci ili ustvari ne znaci nista. Ali onda razmislim koliko oni dnevno primaju poziva i mejlova pa kada bi se sa svakim raspricali... i opet tako u krug. sta je tu je, cekamo i cekamo.
 
zdravo! ja sam ovde nova ali u principu zanima me kako ste predali za partner vizu? je l se to zakazuje? ide li se u ambasadu i da li se ceka dugo ako se zakazuje? moj muz je predao za turisticku za mene tamo u australiji a sada smo pripremili svu dokumentaciju da ja predam za partner vizu u beogradu..
Ja sam nazvala ambasadu, oni su mi predlozili da posaljem postom i da ce mi oni javiti kada papiri stignu na njihovu adresu i to je to. Cisto zbog tvoje sigurnosti nazovi ih i reci da bi poslala papire ili licno donijela pa ti oni dalje sami kazu sta i kako
 
citam vase poruke..ali mozda nisam lepo procitala sve.. svi vi koji cekate za partner vizu.. je l ste probali da idete na turisticku dok cekate odobrenje za partner vizu? postoji porodicna turisticka viza tako da ako ste vencani mozete da predate,njeno odobrenje traje 4-6 nedelja ili 6-8 nedelja.. mi smo to predali i sada cekamo odobrenje,a za koji dan cu i ja predati u Beogradu za partner vizu...
 
:huh:

Postavio sam ti prosli put kad sam replicirao na tvoj post da ima i tabele i zakone i sve...http://forum.krstarica.com/showthread.php/461297-Vereni%C4%8Dka-i-Partner-viza?p=26614861&viewfull=1#post26614861

Zezas me da opet mislis da nema?! :eek:
ne zezam,vjerovatno nisam citala,a ja sam dobila drugu informaciju pa od silne muke u nju vjerujem :)

Logicno !!! Nego znas ti nas ovde mi jos zivimo u proslosti .....:hahaha:
bas tako,mene pitali zasto nisam upisala cg kao posjetu inostranstvu.rekoh ja njima ja to ne dozivljavam tako ;)sve gdje idem bez pasosa mi ista drzava.
 

Back
Top