Verenička i Partner viza - Australija

Odbijenice znaci su moguce ako se ne dokaze postojanost veze izmedju nas, ja i on ovde zivimo tri godine, zar im veci dokaz od 3 godine braka treba.Neznam samo kako ce ici jer traze papir od takse da sam platila za tu godinu, ja imam ali od pre 3 godine kad sam dosla, valjda me nece zezati, a i unosimo lepu sumu novca.Dali neko zna kolika suma novca mora da bude kao garancija ako sam ja vec njegov sponzor...

Taksu ti obracunavaju 0 ako se ne varam jer nisi nista tamo zaradila za poslednje 3 godine
a garancija je od 2000-10.000AUD
 
jeo jedno pitanje u vezi verenicke vize-bio sam na razgovoru u ambasadi pre mesec dana i rekli su mi da cu odgovor dobiti tek za 5 do 6 meseci,pa me zanima cisto onako dali vise ima onih sto su odbijeni ili onih sto dobiju vizu??inace verenica i ja smo se upoznali jos 2009 godine vidjali smo se 2 nedelje pa je ona otisla nazad za australiju sve do jula 2011 smo odrzavali kontakt svakodnevno kad je dosla u julu odlucili smo da se verimo u avgustu,i eto u septembru 2011 sam bio na razgovoru,to je moja prica!ako iko moze da mi da sto vise informacija o mom pitanju ili bilo sta sto bi trebao da znam!hvala unapred:worth:
 
upoznali smo se dok je ona bila ovde,tu smo se vidjali neko vreme pa je ona otisla nazad za australiju ,odrzavali smo kontakt putem neta,godinu i po dana kasnije ona je opet dosla ovde,mesec dana posle njenog dolaska smo se verili (zakazala je vencanje u australiji) Mesec danma posle veridbe sam dobio poziv za razgovor u ambasadi!Ona se sad vratila za australiju i sad nestrpljivo cekamo odgovor iz ambasade!Kao sto reko u prdhodnom pitanju zanima me jel ima vise onih sto su odbijeni za vizu ili onih kojima je odobrena?i jos po nesto sto bi bilo korisno da znam?"
 
Ne znam sta bih ti rekao...Bojim se da za verenicku vizu nije dovoljno...Ali drzim ti pesnice...
Najbolje je bilo da ste zakljucili brak u Srbiji...To bi bilo najbezbolnije...Ja sam predao papire 23.06.2011. godine...Razgovor sam imao 13.07.2011. godine, a viza mi je odobrena prosli petak 07.10.2011. godine...I meni su rekli u najboljem slucaju tek novembar, ali eto ja dobio...I da u pitanju je partner viza...
 
Cestitam ti,svaka cast!Meni su rekli da ocekujem odgovor tek u februaru/martu.Imali smo pappri sa zakazanim vencanjem u Sydney u novembru,pa mi je rekla da odlozimo to tamo za april 2012 naj ranije i da donesemo papir o zakazanom vencanju ,sto se tice dokaza prilozili smo dosta slika,poruka sa fejsa,mejla,ne znam stvarno sta im vise treba!jel odgovor za odobrenje vize salju postom ili ??
 
Postovani, molim sve one koji imaju iskustva ili odgovor na moje pitanje koje glasi :
Pre par meseci sam odbijena za verenicku vizu i ja sada planiram da odem turisticki na tri meseca pa da se verenik i ja zajedno vratimo u Srbiju i ovde se vencamo.Pri tome ja imam dete iz prvog braka koje bih ovde ostavila dok sam turisticki tamo i imam potvrdu o stalnom zaposlenju.Mene sada interesuje i brine da li mogu i ovu turisticku vizu da mi ne odobre. Inace verenicku vizu su mi odbili iz razloga sto smo se verenik i ja malo poznavali pre veridbe (samo mesec dana) a onda smo celu godinu dana proveli na skypey pre nego sto sam ja aplicirala za verenicku vizu !!!

Unapred hvala za odgovor :-)


Какво је то венчање из интереса или љубав на први поглед преко скајпа?:mrgreen:
 
Ne znam sta da ti kazem...Nije uopste mala razlika izmedju prospective i partner vize...Prospective sa tvojim dokazima tesko da bi dobio ikad...Evo ti slucaj Xantic...A za partner, s obzirom da niste jos u braku, ne znam...ali necu da ti ja prognoziram, ne odlucujem ja o tome, sve si uradio sto je do tebe to je najbitnije...sad sedi i cekaj odluku
 
Aplicirali bi za partner vizu,suprug mi je drzavljanin Australije,tu je vec 5 godina(s tim sto je sada otisao na 3 meseca dole) a u braku smo godinu ipo.Da li ima razlike ako je i on u Srbiji svo vreme dok cekamo papire,ili bi trebao biti U Aus.?Po nekoj mojoj logici ne bi trebalo da bude problema ako je i on ovde,ali me zanima jos necije misljenje ili iskustvo?!
 

Back
Top