Vaš najteži raskid?

Nolole

Zainteresovan član
Poruka
129
Ne znam šta da kažem... Konstantovali smo oboje da smo postali jednom drugom iscrpljujući na neki način i da nismo prosperitetni, barem ne na neki zdrav način. I onda smo ušli u taj neki on/off mod veze gde smo se udaljavali samo da bi se jednom drugom vratili kao bumerang... Pa opet konstantujemo isto, opet se distanciramo kao i opet bumerang. 😂 I ta faza je zapravo trajala više od 2 meseca...

Nego je bilo intezivno baš između nas, do samog kraja, s tim da je to stvarno počelo da uzima danak, barem meni, jer opet, nekako smo oduvek bili na različitim frekvencijama ali nam je hemija bila nenormalna... Ali energija nije bila spokojna, znaš ono kada bi trebalo da se osećaš uljuljkano sa nekim. E to nikad nije bilo. Više je bilo kao da si zarobljen.

Bambi

Veoma poznat
Poruka
13.760
Ne znam šta da kažem... Konstantovali smo oboje da smo postali jednom drugom iscrpljujući na neki način i da nismo prosperitetni, barem ne na neki zdrav način. I onda smo ušli u taj neki on/off mod veze gde smo se udaljavali samo da bi se jednom drugom vratili kao bumerang... Pa opet konstantujemo isto, opet se distanciramo kao i opet bumerang. 😂 I ta faza je zapravo trajala više od 2 meseca...

Nego je bilo intezivno baš između nas, do samog kraja, s tim da je to stvarno počelo da uzima danak, barem meni, jer opet, nekako smo oduvek bili na različitim frekvencijama ali nam je hemija bila nenormalna... Ali energija nije bila spokojna, znaš ono kada bi trebalo da se osećaš uljuljkano sa nekim. E to nikad nije bilo. Više je bilo kao da si zarobljen.
Samo sam na osnovu tvog pisanja pokusala da razumem o kakvom se tipu osobe radi.
Jer ako je ona razumski tip ili je tip koji se plasi pokazivanja osecaja, a ti joj pocnes govoriti kako vam ne ide, predlazes raskid…tesko da ces je time dovesti do toga da ti pokaze svoju ranjivost i kaze ti koliko te voli i treba. Naprotiv, primoraces je da se jos vise zatvori.

Ali to ja samo naglas razmisljam. Ne poznajem ni tebe, ni nju.
Sve je to zivot. I to sto te boli ce proci. I nemoj misliti da nju ne boli.

Nolole

Zainteresovan član
Poruka
129
E, bukvalno si u prvom pasusu opisala ono što ni sam sebi nisam želeo da priznam, a što nerado priznajem i dalje... U svemu tome, iako sam stvarno mislio da je najbolje da završimo, jesam se nadao da bi "spas" bio u tome ako bi se i ona "slomila"...

Hvala, Bambi, ubi me tvoje glasno razmišljanje sad u savest. 😂

Šalim se naravno, idemo dalje, možda je sve to sa razlogom.

Bambi

Veoma poznat
Poruka
13.760
E, bukvalno si u prvom pasusu opisala ono što ni sam sebi nisam želeo da priznam, a što nerado priznajem i dalje... U svemu tome, iako sam stvarno mislio da je najbolje da završimo, jesam se nadao da bi "spas" bio u tome ako bi se i ona "slomila"...

Hvala, Bambi, ubi me tvoje glasno razmišljanje sad u savest. 😂

Šalim se naravno, idemo dalje, možda je sve to sa razlogom.
Joj, pa nisam to htela. Dodji ovamo da te zagrlim :zag:

Ako je nesto ostalo u vama sto se ni vremenom ne moze izbrisati mozda se opet sretnete. Drugaciji, bolji. :)

I sledeci put (sa njom ili nekom osobom slicne naravi) ne pokusavaj nista slicno, vec joj govori: „Ja sam uvek tu za tebe. Uvek.“

Ovaj ce te savet kostati 2 centa… ;)

Ipizz

Zainteresovan član
Poruka
132
Ovo me zanima...

Da li imate i ako da, koji je to bio raskid sa vašim momkom/devojkom koji vam je bio poseban izazov, teži od drugih recimo, koji vam je iziskivao i truda, energije i vremena da ga prebolite...
Kako ste se nosili sa prirodom tog raskida, koliko dugo, da li je ostavio traga...?
Najteži raskid mi je bio ujedno i raskid prve veze, srednjoškolske. Situacija koja bi bila teška i da smo bili stariji, a kamoli u tim godinama. Trebalo je dugo vremena da prebolim. Ostavilo je traga na ostalim vezama zbog nerazriješenih osjećaja dugo nakon toga, sve dok nisam upoznao sadašnju suprugu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.