Vakcinacija protiv kovida - Srbija i svet

Da li ćete primiti vakcinu?


  • Ukupno glasova
    153
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
У Загребу се није баш много антиваксера скупило, али у поређењу са Београдом, то је река људи.

Али да упозорим српске антиваксере, свуда у свету то су десничари. Дакле ово у Загребу су све редом усташе, као што су код нас редом били сви четници и певали песме о Косову.

Солидаришете се са усташама ? Је л случајно што су пуштали Томпсонове песме ?
 
Kolektivni imunitet kada su virusne aerogene infekcije u pitanju ispod 95% nije dovoljan, zato se i apeluje na što veći obuhvat.

Ne znam da li se sećaš epidemije morbila u Srbiji 2017. godine, kolektivni imunitet je pao na ispod 95 posto, pa se seti koliko smo ljudi izgubili tada.

Morbili su, da podsetim takođe virusna infekcija koja se prenosi aerogeno.


Ako je prema friziranim podacima u Srbiji vakcinisano 53% ili koliko vec i gotovo sigurno je virus u dve godine prosao kroz svo stanovnistvo, ali evo neka je proslo kroz bar 40%, dakle mi vec odavno bi trebalo da smo na zelenoj grani...

Ali bice pre da nam je vakcinacija usporila kolektivni imunitet nego sto ga je ubrzala...jer je izmestila prirodni imunitet kod vakcinisanih...dakle zbunila organizam...i sad dok i vakcinisani ne preleze (a dosta ih vec jeste) mi necemo steci kolektivni imunitet dok vecina PRIRODNO NE PRELEZI !!!


...
 
Pravo da ti kažem, vakcinisao sam se upravo zato što plaše ljude nekakvim nano čipovima i žigosanjem ČP
Kako je Bog najjači morao sam da vidim jel će mi na čelu izrasti rogovi i na desnoj ruci pojaviti 3 šestice ČP
Ništa od toga ČP
Ма добро, сви смо различити.
Мене не плаше рогови него букагије нашој деци, унуцима...
 
У Србији је вакцинисано 44% од укупног броја становника, ако рачунамо само пунолетне онда је то нешто изнад 50%, можда тих 53 %.

Ма добро, сви смо различити.
Мене не плаше рогови него букагије нашој деци, унуцима...
Како то преко ноћи да нам Руси и Путин наметну букагије и то не само нама, већ и будућим генерацијама ?
 
У Загребу се није баш много антиваксера скупило, али у поређењу са Београдом, то је река људи.

Али да упозорим српске антиваксере, свуда у свету то су десничари. Дакле ово у Загребу су све редом усташе, као што су код нас редом били сви четници и певали песме о Косову.

Солидаришете се са усташама ? Је л случајно што су пуштали Томпсонове песме ?


Poredjenje ti je isto kao kad bi ja rekao da se ti solidarises sa Bajdenom, Blerom i ostalim nwo fašisstima, jer oni lobiraju za nwo bocu...
Dakle ti si Bajednovac, Blerovac, dakle NATO lobista ?

...
 
У Србији је вакцинисано 44% од укупног броја становника, ако рачунамо само пунолетне онда је то нешто изнад 50%, можда тих 53 %.


U svakom sucaju manje se umiralo prosle godine bez vakcina, nego ove sa vakcinama...
Pametnom dovoljno...

...
 
Poredjenje ti je isto kao kad bi ja rekao da se ti solidarises sa Bajdenom, Blerom i ostalim nwo fašisstima, jer oni lobiraju za nwo bocu...
Dakle ti si Bajednovac, Blerovac, dakle NATO lobista ?

...
Ми имамо руску вакцину. Ја без проблема могу да говорим најгоре о западним вакцинама, као и кинеској, могу да тражим да се и забране.
Али Хрвати то не могу, јер имају само фајзер и можда модерну.

Ја сам вама предлагао да своју русофобију не кријете и да јавно затражите од АВ да прекине односе са Русијом и да отерате руског амбасадора, да палите руске заставе, односно да то пробате и да то пропагирате. Имате право на ту мржњу, због руске вакцине.

Нема потребе да подмећеш те западњаке и да пишеш на том енглеском писму неке глупости.

Немој да ти на уму буду нато лобисти, него само Русија, Путин и РПЦ.


U svakom sucaju manje se umiralo prosle godine bez vakcina, nego ove sa vakcinama...
Pametnom dovoljno...

...
Не рачунаш оне онколошке болеснике који већ другу годину чекају на операције, па оне који прекасно дођу до доктора, јер је све паралисано.
 
...


Inace primeceno je da imamo jednu novu pojavu i u Hrvatskoj po portalima, a verujem i u Srbiji, a i šire...,, a to su covax Botovi...
Dakle NWO sekta cak daje i neki bakšiš da se botuje za njihove agende...dok ovde neku botuju za dzabe... :patkica:


...
Лако је вашим усташким антиваксерима у Хрватској да пљују по вакцинама и НСП, јер они имају само западне вакцине.

Ми овде имамо руску вакцину и она је вама кост у грлу, јер не можете нас да оптужите да смо ботови, посебно не NWO ботови, јер Русија је независна држава која је на ивици рата са западом, у никад горим односима са њима, под санкцијама итд.

Зато кажи отворено да смо руски ботови, Путинови ботови, руски плаћеници, је л то толико тешко ? Издали сте Русију, нема везе, сада са Чанком можете да палите руске заставе и са оним ретардом Шормазом да причате гадости о Русима.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top