UVOZ IZ KINE

Svaka roba koju bi uveyao kao ozbiljan distributer iy Kine bi imala dobru prodju na nasem trzistu , jer ovo sto se sada uvozi iy Kine je roba koja ne prolazi nigde u svetu vec samo kod nas , a sve ono sto je visokog kvaliteta odlazi iz Kine u sve druge zemlje sem u Srbiju.
 
Zdravo,

Ja nisam iz Srbije (iz Makedonije sam), ali me veoma interesuje da li mozete i mene ukljuciti.
Bila bih Vam veoma zahvalna ako mi odgovorite.

Na ovom forumu ovo je moja treca poruka, pa zato Vam ne mogu poslati broj mobilnog telefona niti Skype name(nemam pravo slati privatne poruke).

Ocekujem Vas odgovor.
 
Svaka roba koju bi uveyao kao ozbiljan distributer iy Kine bi imala dobru prodju na nasem trzistu , jer ovo sto se sada uvozi iy Kine je roba koja ne prolazi nigde u svetu vec samo kod nas , a sve ono sto je visokog kvaliteta odlazi iz Kine u sve druge zemlje sem u Srbiju.

Pa da, u pravu si..na zalost , odavde ljudi potrazuju iskljucivo sto jeftiniju robu a da im pri tome retko pada na pamet sta ce da dobiju za tako malu cenu...Desava se da ocekuju kvalitet a dobiju najgori moguci proizvod odredjene klase...Slicno mi se desilo sa bambusovim parketom, klijent je zahtevao vrhunski kvalitet ..par meseci smo mu trazili najbolju varijantu za toliku kolicinu i taj kvalitet...I nasli, cak smo mu dopremli i uzorke da bi znao sta kupuje...Sam je to trazio i to je i dobio.. E onda covek uzme uzorke i ode u metro i neka veca stovarista...I kaze ..pa ovde ima bambusov parket za 1200 dinara ...koji naravno nema ni B u sebi od bambusa i nije ni blizu kvalitetu koji je on trazio...I eto, akcija se prosledi ljudima koji su znali da je za taj kvalitet cena odlicna ..kao i kome ce dalje distribuirati pravi bambusov parket...Mnogo je slicnih primera...Tako da je preporucljivo dobro se raspitati o robi koju potrazujete, karakteristike, klase..itd itd itd
 
Zdravo,

Ja nisam iz Srbije (iz Makedonije sam), ali me veoma interesuje da li mozete i mene ukljuciti.
Bila bih Vam veoma zahvalna ako mi odgovorite.

Na ovom forumu ovo je moja treca poruka, pa zato Vam ne mogu poslati broj mobilnog telefona niti Skype name(nemam pravo slati privatne poruke).

Ocekujem Vas odgovor.

Cao , nije vazno odakle si :) Nadam se da si citala temu..Pa ako te zanima nesto konkretno pisi...pozdrav
 
Zainteresovan sam za metalnu galanteriju, konkretno okov za namestaj i stolariju. Da pojednostavim. Brave, kvake, sarke, rucice za namestaj,, civiluke, holsrafe...ma mnogo toga. Ako je aktuelno posalji e=meil na pp. Pozdrav.
 
Izgleda da moram jos jednom da pojasnim...Prvo : Ljudi citajte temu jer je do sada skoro sve objasnjeno u njoj i iz svega toga mozete dosta toga da zakljucite i saznate...
U buduce necu vise odgovarati na pp poruke tipa - A sta bih ja mogao da uvezem iz Kine - Pa otkuda ja znam !! Ili Imas li ti neku Robu ? Nemam...Sta mislis da uvezem brdo gaca i carapa,eksera,motika,kineza i kojecega.....Ne Mislim Nista...jer me ne zanima....DEtaljno se raspitajte u vezi vasih interesovanja....Procitajte temu...Pa ako bas imate neko konkretno pitanje i problem, pisite mi i ja cu vam sa zadovoljstvom pomoci i odgovoriti...
 
Sto se transporta tice i pitanja oko toga...Vec sam pomenuo....Transport iz bilo kod dela Azije i iz sveta....Po veoma povoljnim cenana sa iskusnim brodarom koji vec godinama uspesno posluje...JE DAKLE MOGUC...:)
Sve najbolje !
 
Izgleda da moram jos jednom da pojasnim...Prvo : Ljudi citajte temu jer je do sada skoro sve objasnjeno u njoj i iz svega toga mozete dosta toga da zakljucite i saznate...
U buduce necu vise odgovarati na pp poruke tipa - A sta bih ja mogao da uvezem iz Kine - Pa otkuda ja znam !! Ili Imas li ti neku Robu ? Nemam...Sta mislis da uvezem brdo gaca i carapa,eksera,motika,kineza i kojecega.....Ne Mislim Nista...jer me ne zanima....DEtaljno se raspitajte u vezi vasih interesovanja....Procitajte temu...Pa ako bas imate neko konkretno pitanje i problem, pisite mi i ja cu vam sa zadovoljstvom pomoci i odgovoriti...

E lepo si im rekao.
Jos ce i pare da traze na zajam od tebe :)
 
Moj decko radi sa Kinezima..Hm.Sve je teze uvoziti ista,to sa kontejnerima sve teze prolazi jer robu kradu/ona "pada" i slicno..tako da se dobro raspitajte sa kim bi radili i da li je "to" moguce uvoziti,ne sme biti firmirana roba i tako to..
Pozz
 
zainteresovan sam za uvoz robe iz kine i to keramike i kupatilske galanterije kao npr.(tuš kabina i kada ,hidromasažnih ii sve sto je vezano za kupatila )isto tako me interesuje uvoz laminata .Posjedujemo dvije građ firme i poslujemo uspješno već deset godina u bosni.molim ako imaju ozbiljni ljudi koji se razumiju u uvoz robe iz kine ili koji imaju tvrtku koja uvozi robu .odgovorite ako ste ozbiljni !!!!
 
O kakvom prevozu je rec,tj o kakvom vidu transporta?
Ako su brodski kontejneri u pitanju to se radi iskljucivo putem pomorskog saobracaja,velikim brodovima,koji rade i prekookeanske ture,uposljavajuci pomorce za zarade u izosima od 1000-2000 dolara,u ovisnosti od cina i ucinka
 

Back
Top