Uvode se akcize na gazirana pića?

Sad ste postali furundzije.

Sta se izrodi od dicnih radikala, cetnika,da ne verujes.

Ти си фурунџија, позиваш своје пријатеље из Турске на гружанско језеро, тамо печете роштиљ од говеђег меса и фурунишете се. Знам ја, причали су ми људи по Гружи за тебе кад сам ишо тамо да набављам сточни концентрат за моју фарму говеда која је катастрофално пословала пошто су ме говеда поткрадала.
 
Ти си фурунџија, позиваш своје пријатеље из Турске на гружанско језеро, тамо печете роштиљ од говеђег меса и фурунишете се. Знам ја, причали су ми људи по Гружи за тебе кад сам ишо тамо да набављам сточни концентрат за моју фарму говеда која је катастрофално пословала пошто су ме говеда поткрадала.

Naprdnjaci = cetnici koji su postali furundzije.:hahaha:

Promenili sves.
 
Poslednja izmena:
Нема шта да се питаш. О питању је брига за здравље нације,

Здрав човек има 100 жеља, а болесан само једну.

То је јако паметан потез, тако да Срби више неће куповати агресорску кока-колу и финансирати нато бомбардере, већ ће пити домаће и здраве Србске сокове, који производи Србски сељак. Ја набример волим домаћи сок од вишње да попијем, чак и учествујем у брању воћа.
Ali ja pijem samo gaziranu vodu u Srbiji ( Knjaz Milos jerBo0 sam uvek patriotski nastrijena) i evo mogu da kazem da je ta voda ( gazirana)
u Srbiji zadnj8ih godina skublja od ovih slicnih po Francuskoj i Nemackoj i to dobrih 30%, a sada ce jel i ona da poskupi il samo ovaj jamericki shit?
 

Back
Top