Усвојена срамна резолуција о Сребреници; У збиру више гласова против и уздржаних него "за"

Da li je Srbija učesnik rata u BiH i u genocidu u Srebrenici?

  • Da.

    glasova: 4 33,3%
  • Ne.

    glasova: 8 66,7%

  • Ukupno glasova
    12
Primijetili smo da se u tekstu rezolucije riječ "Srbi" ili "Srbija" spominje točno nula puta?
Ali to ne može spriječiti Vučića, apsolutnog heroja patetike, da se zamata u zastavu i kmeči o tome kako su Srbi proglašeni genocidnim narodom.

Šta god da se pominje inicijatore treba podsetiti na ovu najveću facu drugog svetskog rata koja im se prošetala leglom zla
Zaboravili su izgleda
Što je najbolje nije čak ni Rus


1716660032281.png
 
Šta god da se pominje inicijatore treba podsetiti na ovu najveću facu drugog svetskog rata koja im se prošetala leglom zla
Zaboravili su izgleda
Što je najbolje nije čak ni Rus


Pogledajte prilog 1553587
Rokossovsky, like a boss. Maljali ga njegovi, ali sve to iskalio na drugu stranu.
 
Tamo gde je Aca SrBin branio Srbe nisu se bas sjajno proveli …
jer je aljek musliu, otac mu je aljbanjcik, bezveze se lazemo da je on srbin, trese sline u srpsku zastavu, to srbin nikad ne bi uradio, i to dok se zuzana vasiljevich valja od smeha

on koji je pretio da ce srbi da pobiju 100 muslimana za jednog srbina, samo da bi nam natovario genocid, ideju je dobio od naci-nemacke koje je ubijala 100 srba za 1 nemca za vreme ww2! i sada trese sline u nas srpski simbol zastavu, a zuzana se kida od smeha koji su srbi debili?! i jos sve snima dok se kliberi!
 
Znači, 67 :D

Zastupnik u Narodnoj skupštini Srbije Zdravko Ponoš tvrdi da je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić neutralni glas Hondurasa prilikom glasanja o Rezoluciji o genocidu u Srebrenici u UM-u "platio" 500 hiljada američkih dolara.

Ponoš je u objavi na društvenoj mreži X pitao "šta ovaj režim slavi"?
"Koliko nas košta Vučićevo brisanje nosa nacionalnom zastavom u New Yorku? I to za potrebe lokalnih izbora. Ministar vanjskih poslova Hondurasa zahvaljuje se Vladi Srbije na 500.000 dolara za obnovu bolnice Roatán?! Da li je 500.000 dolara ipak prevelika cijena za uzdržan glas Hondurasa? Kada je Vlada odlučivala o ovoj i ovakvim 'donacijama', kao što je i ona nedavno za Ukrajinu? Zašto je to tajna za građane Srbije",
 
Znači, 67 :D

Zastupnik u Narodnoj skupštini Srbije Zdravko Ponoš tvrdi da je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić neutralni glas Hondurasa prilikom glasanja o Rezoluciji o genocidu u Srebrenici u UM-u "platio" 500 hiljada američkih dolara.

Ponoš je u objavi na društvenoj mreži X pitao "šta ovaj režim slavi"?
"Koliko nas košta Vučićevo brisanje nosa nacionalnom zastavom u New Yorku? I to za potrebe lokalnih izbora. Ministar vanjskih poslova Hondurasa zahvaljuje se Vladi Srbije na 500.000 dolara za obnovu bolnice Roatán?! Da li je 500.000 dolara ipak prevelika cijena za uzdržan glas Hondurasa? Kada je Vlada odlučivala o ovoj i ovakvim 'donacijama', kao što je i ona nedavno za Ukrajinu? Zašto je to tajna za građane Srbije",

A da nije lobirao bilo bi ništa nije uradio

Kada radiš za stranu službu uvek se mora opljunuti
 
A da nije lobirao bilo bi ništa nije uradio

Kada radiš za stranu službu uvek se mora opljunuti
Mislim da bi puno drugačije glasanje bilo da nije lobirao.
Samo je štetu donio Srbiji. Lažima, ismijavanjem žrtava, negiranjem zločina (ako već neće reći genocida) pravdanjem prije nego mu je iko i rekao da će biti Srbija optužena za genocid, što na kraju niko nije ni rekao: mi nismo genocidan narod!! bespotrebnom teatralnošću, veličanjem onih za koje znamo svi da jesu krivi za genocid, pa odgađanjem od 20 dana-samo dao vremena svima da malo i pročačkaju šta je ta Srebrenica, ko je ovaj Vučić-a već snimci uveliko do svakog došli (onaj o 1 Srbinu i 100 muslimana) i ******, tu je gdje je.
 
Mislim da bi puno drugačije glasanje bilo da nije lobirao.
Samo je štetu donio Srbiji. Lažima, ismijavanjem žrtava, negiranjem zločina (ako već neće reći genocida) pravdanjem prije nego mu je iko i rekao da će biti Srbija optužena za genocid, što na kraju niko nije ni rekao: mi nismo genocidan narod!! bespotrebnom teatralnošću, veličanjem onih za koje znamo svi da jesu krivi za genocid, pa odgađanjem od 20 dana-samo dao vremena svima da malo i pročačkaju šta je ta Srebrenica, ko je ovaj Vučić-a već snimci uveliko do svakog došli (onaj o 1 Srbinu i 100 muslimana) i ******, tu je gdje je.

Ajde ne baljezgaj, to što se ne pominje ne znači protiv koga je upućeno, + što je to jedna podmetačina zapadne obaveštajne službe za ostvarenje njihovih ciljeva od samog zločina do cirkusa

Jednostavno Nemačka neće da ispusti svoju koloniju BiH i KiM

Da bi švapske gu... bile uhranjene njihovi političari su u stanju svašta napraviti od pobiti milione do od svojih žrtvenih jaraca napraviti mučenike
 
A da nije lobirao bilo bi ništa nije uradio

Kada radiš za stranu službu uvek se mora opljunuti
Nataša... kada jednog dana Srbija uđe u EU, ja dolazim na insguraciju u BG s ovim servisom.

servis-kavu-josip-broz-tito-slika-116657474.jpg


Idemo prvo na ručak, pa ja u servisu spremam C-kaficu, a posle šta (erotsko) bude.

🥰
 
Nataša... kada jednog dana Srbija uđe u EU, ja dolazim na insguraciju u BG s ovim servisom.

servis-kavu-josip-broz-tito-slika-116657474.jpg


Idemo na C-kaficu, a posle šta (erotsko) bude.
Kako js krenulo, bolje da poneses escajge sa Homeinijevim likom. ;)
 
Ajde ne baljezgaj, to što se ne pominje ne znači protiv koga je upućeno, + što je to jedna podmetačina zapadne obaveštajne službe za ostvarenje njihovih ciljeva od samog zločina do cirkusa

Jednostavno Nemačka neće da ispusti svoju koloniju BiH i KiM

Da bi švapske gu... bile uhranjene njihovi političari su u stanju svašta napraviti od pobiti milione do od svojih žrtvenih jaraca napraviti mučenike
Ja užas šta ova rezolucija napravi od vas, bljak kakvo ponašanje i izražavanje.
U šoku sam.
Idem, možda je zarazno.
Malo kulture nije na odmet! :D
 
Ovo je sve dokaz kako par izdajnika i neprijatelja svog naroda za tuđi interes, bilo da su bili dovoljno glupi da ih ucene, bilo da su utripovali da su mnogo pametni mogu da naparave problem generacijama i dovedu vekove borbe i žrtve pod znak pitanja
 

Back
Top