Усташки концерт на суботичкој ТВ

:evil::evil::evil:

report.gif


:bye:
opet ti:besna::besna::besna:. jesi me to banovao:plez:
 
Oво је вероватно пројекат националног освешћивања пред усвајање статута Војводине:

http://www.rtv.rs/sr_ci/vesti/sve_vesti/?fr=all

Да је Србија нормална држава, одговорни у овој компанији били би одмах отпуштени.

Замислите како би већина хрвата реаговали кад би се на хрт-у појавио концерт безасленог Баје Малог Книнџе!

Да ли би Израел икада дозволио да се приказује концерт певача који слави истребљење јевреја?!

Дно дна у Србији!

Eh da smo normalna država...da smo i samo država kakva god, svi odgovorni iz te TV bi bili adekvatno pokažnjavani , a istoj momentalno zabranjeno prikazivanje na bilo kom osnovu pa i kablovski.:evil:

Ovako...heb'ga...nismo ništa, a i novi zakon im tek sada ide na ruku...svima ovakvima, "njihovim" jer "naši" se tu odavno ništa ne pitaju...tuga.:dash::neutral:

Pa da se podsetimo ako nekog mrzi da otvara link :

..............

Критика због Томпсоновог концерта
20. јул 2009. Извор: Тањуг
Београд -- Удружење новинара Србије оценило је да је емитовањем концерта певача Марка Перковића Томпсона суботички КДС одступио од професионалних и етичких стандарда.

У саопштењу УНС-а наводи се да је Кабловско-дистрибутивни систем синоћним емитовањем концерта игнорисао чињеницу да је Марко Перковић Томпсон личност која промовише усташтво, на концертима користи усташко знамење, због чега су његови концерти забрањивани у неколико европских земаља (Швајцарској, Холандији, Аустрији), као и у Сарајеву и Истри.

"УНС је против цензуре медија, али рехабилитација усташтва није исто што и уважавање различитости у политичким и музичким укусима", наводи се у саопштењу удружења.

"Суботички КДС налази се у државном власништву и финансира се новцем Суботичана", подсећа УНС и додаје да КДС "грађанима дугује објашњење ове уређивачке одлуке".

КДС је емитовао стари снимак Томпсоновог концерта "Било једном у Хрватској", одржаног 17. априла 2007. године на загребачком стадиону "Максимир".

http://www.rtv.rs/sr_ci/vesti

................

:neutral:
 
amo malo objektivnosti. 91. razne srpske vojne i paravojne formacije napadaju sela dalmatinske zagore, i šaka vojnika obrani svoje selo (čavoglave). pjesnik koji je i sam branio svoje selo napiše 91 tu pjesmu "čujte srpski dobrovoljci, bando, četnici, nećete u čavoglave dok smo živi mi". istina da je u samoj pjesmi bio neprimjeren početak iste, ali on je izbačen

Kad smo kod objektivnosti, zna se u to doba ko je bio vojska , a ko paravojska...

Iskreno žao mi je tih ljudi domaćina koji su u tom ratnom vremenu morali na ovaj ili onaj nači da uzmu oružje u ruke.. Pa i na samom spotu čavoglave vidi se da su u pitaju obični "seljani"..

A li Tompson je kriv što je potpirivao "bratoubilački rat"....

A o početku pesme, neka ljudi sami procene... evo spota...
 
Kad smo kod objektivnosti, zna se u to doba ko je bio vojska , a ko paravojska...

Iskreno žao mi je tih ljudi domaćina koji su u tom ratnom vremenu morali na ovaj ili onaj nači da uzmu oružje u ruke.. Pa i na samom spotu čavoglave vidi se da su u pitaju obični "seljani"..

A li Tompson je kriv što je potpirivao "bratoubilački rat"....

A o početku pesme, neka ljudi sami procene... evo spota...

Kad smo kod "vizualnoga dojma"- JNA je bila
daleko neestetskija vojska od ovih Thompsonovih đilkoša.

Nije to "paravojska", nego prava narodna vojska u to doba.
A spot je pravi, dođe mi sentiš kad ga vidim...
 
u subotici vlast ima DS

suboticka televizija prikazuje Thompsonov koncert

zakljucak: DS podrzava Thompsona?

Mislim da je dobro da ljudi vide šta je to „tako lepo a tako blizu”, i da se zamisle nad izjavom Cedomira Jovanovica kako je „srpski gradjani sad dobro žive u Hrvatskoj”. Naravno, mogu da odu na koncert istoimenog degenerika zajedno sa 60 000 egzaltiranih sugradjana.Takav politicki cinizam perjanica „Druge Srbije”, ili ekonomski („nije to u nasoj nadleznosti”) govori dovoljno o apatiji koja vlada u Srbiji i kakav smrad imamo na vlasti sto dozvoljava ustaskim manijacima da vrse promociju u Srbiji.
 
Kad smo kod objektivnosti, zna se u to doba ko je bio vojska , a ko paravojska...

Iskreno žao mi je tih ljudi domaćina koji su u tom ratnom vremenu morali na ovaj ili onaj nači da uzmu oružje u ruke.. Pa i na samom spotu čavoglave vidi se da su u pitaju obični "seljani"..

A li Tompson je kriv što je potpirivao "bratoubilački rat"....

A o početku pesme, neka ljudi sami procene... evo spota...

Zao ti ustaskih manijaka koji su klali srbe. Od tebe me ne cudi takve izjave, ti si kukao na forumu i zalio siptarske ovk manijake. Vecina hrvata podrzavaju ustasluk i slave Oluju. Vecina siptara slave ovk, Vecina muslimana slave izetbegovica. Pametnom dosta ko su i kakvi su.
 

Back
Top